Letáky Kaufino

Pozrite sa na najnovšie letáky, ktoré ponúkajú širokú ponuku akcií od tých najväčších predajcov. Či už hľadáte maslo v akcii alebo mlieko za dobrú cenu, u nás ich vždy nájdete v letákoch Lidl, Merkury Market, Kaufland, Tesco, JYSK, Möbelix, Billa a COOP Jednota.

Akčné letáky

Möbelix - CONCEPT

Möbelix - CONCEPT

29.03. – 31.12.2023

COOP Jednota - Tempo

COOP Jednota - Tempo

07.12. – 13.12.2023

Pepco - Vysnívané hračky

Pepco - Vysnívané hračky

02.11. – 24.12.2023

Všetky letáky

Obchody

Lidl Lidl Merkury Market Merkury Market Kaufland Kaufland Tesco Tesco JYSK JYSK Möbelix Möbelix Billa Billa COOP Jednota COOP Jednota Pepco Pepco Teta drogérie Teta drogérie Oriflame Oriflame Avon Avon Terno Terno KiK KiK Biedronka Biedronka Fresh Fresh CBA CBA Koruna Koruna
Všetky obchody

Tovar v akcii

Co je v akcii?

Letáky vo vašom meste

Ako funguje Kaufino

Výhodné nakupovanie

Pokiaľ radi nakupujete výhodne a za akčné ceny, potom je projekt Kaufino práve pre vás. U nás vždy nájdete pestrý výber akčných letákov vašich obľúbených obchodov na jednom mieste, takže môžete pravidelne využívať všetky akce a zľavy a získať obľúbené produkty za dostupnejšie ceny. Vyberať si môžete z obchodov zameraných na oblasti potravín, nápojov, dekorácií, ale aj nábytku alebo vybavenia pre vaše voľnočasové aktivity. U každého z obchodov navyše nájdete informácie k oblasti ponúkaného sortimentu, a tiež zoznam vybraných pobočiek a otváraciu dobu predajní. Všetko je jednoduché a maximálne pohodlné pre každého uživateľa Kaufino.

Všetky akčné letáky na jednom mieste

Pravidelne pre vás vyhľadávame a aktualizujeme akčné letáky a zľavy obchodných reťazcov a prinášame vám tak všetky výhodné ponuky. Vyberať môžete predovšetkým z akčných letákov najväčších supermarketov a hypermarketov, medzi ktoré patria napríklad Kaufland, Penny, COOP Jednota alebo Tesco, ktoré vám vždy ponúknu kvalitné potraviny, ale aj domáce potreby a výbavu pre vaše aktivity. Pre vybavenie a dekoráciu vášho domova či záhrady si môžete prehliadnuť akčné letáky obchodov Jysk, Pepco alebo napríklad Kik. Nič už nemusíte pracne vyhľadávať a všetko si môžete prehliadnuť u nás na jednom mieste.

Všetko je jednoduché a prehľadné

Nakupovanie sa s Kaufino stáva omnoho jednoduchšou záležitosťou ako kedykoľvek predtým. Všetko sme pre vás pripravili prehľadne, takže svoje nákupy už môžete plánovať z pohodlia domova a bez zbytočného triedenia letákov pri poštovej schránke. Stačí si vybrať obchod, v ktorom sa chystáte nakupovať a potom si už iba rozkliknúť aktuálny akčný leták daného obchodu. Leták je pre vás pripravený od prvej až po poslednú stránku, ktorými si môžete listovať a vyberať si tak svoje obľúbené produkty za akčné ceny. Vybrané produkty si môžete taktiež vyhľadať v letákoch podobne zameraných obchodov a porovnať ceny alebo iné akčné ponuky.

Ušetríte peniaze aj svoj čas

Realizovať rodinné nákupy každý týždeň môže byť nielen vyčerpávajúce, ale predovšetkým náročné pre obsah vašej peňaženky. Využite akcie vo všetkých možných oblastiach produktov a začnite plánovať svoje nákupy s Kaufino. Vyhľadávajte potrebné produkty a predovšetkým si vždy spíšte nákupný zoznam. To sú dva základné kroky, vďaka ktorým môžete výrazne ušetriť peniaze, a s ktorými vám pomôže práve Kaufino. Stačí si zvoliť obchod, kde nakupujete najčastejšie a potom si prehliadnuť aktuálny leták a využiť akčné ponuky.

Vo vybraných akčných letákoch nájdete taktiež zľavy a zľavové kupóny, ktoré vám pomôžu ušetriť ešte viac. Prezrite si napríklad ponuku obchodu Lidl, Billa, COOP Jednota či Metro, kde nájdete kvalitné potraviny od lokálnych dodávateľov. Produkty z radov bio a lokálnych potravín zoženiete za prívetivejšie ceny a na vašom stole budú vždy jedlá z kvalitných a chutných surovnín bez toho, aby obsah vašej peňaženky výrazne utrpel.