Letáky | Lekárne a zdravie | BENU Lekáreň

BENU Lekáreň - akciový leták, tovar v akcii

BENU Lekáreň

01.04. – 30.04.2024

Zobraziť leták
BENU Lekáreň

01.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták
BENU Lekáreň

01.02. – 29.02.2024

Zobraziť leták
BENU Lekáreň

01.01. – 31.01.2024

Zobraziť leták
BENU Lekáreň

01.12. – 31.12.2023

Zobraziť leták

BENU Lekáreň letáky s uplynutou dobou platnosti »

BENU lekáreň leták

BENU lekáreň leták je neocenitelným pramenem informací pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné zdravotné produkty za priaznivé ceny. Leták BENU pravidelne prináša širokú škálu produktov, od liekov, cez doplnky stravy, až po kozmetické prípravky. Podobné možnosti zákazníkom ponúka aj Dr. Max leták, aktualizovaný opäť tu, na MrOferto. BENU lekáreň akcia, ktorá je súčasťou letáku, zákazníkom poskytuje vynikajúce možnosti pre úsporu nákladov. Leták benu lekáreň môžete prelistovať v kamenných predajniach BENU, na webových stránkach spoločnosti alebo na MrOferto, rovnako obľúbený Lidl leták. Jeho vydávanie je pravidelné, každý mesiac na jeho začiatku, s platnosťou až do konca daného mesiaca.

Aktuálny BENU leták

Aktuálny BENU leták prináša podrobné informácie o aktuálnych akciách a zľavách. Každy mesiac sa môžu zákazníci tešiť na atraktívne ceny liekov, vitamínov, doplnkov stravy a kozmetických výrobkov. Leták BENU lekáreň je dizajnovo čistý a uľahčuje hľadanie potrebných produktov. Zvláštne miesto v letáku BENU zaujímajú doplnky stravy, kde nájdete výrobky pre podporu zdravia a vitality. Okrem toho nezabudnite prelistovať leták Kaufland, kde môžete tiež občas nájsť zľavnené doplnky stravy.

Budúci leták BENU lekáreň

Keď sa blíži koniec mesiaca, nastáva čas očakávania ďalšieho vydania BENU lekáreň letak. Budúci leták BENU lekáreň bude opäť dostupný na MrOferto, kde si ho môžu zákazníci prehliadať online a pripraviť sa na nadchádzajúci mesiac plný výhodných ponúk. V letáku BENU sa dočítate o nových akciách, zľavách a promo akciách na širokú škálu produktov. Zákazníci tak majú možnosť naplánovať si svoje nákupy vopred a ušetriť na produktoch, ktoré potrebujú. Ostaňte v obraze s BENU lekáreň leták a nechajte sa inšpirovať ponukami v BENU lekárňach.

O obchode lekáreň BENU

Lekáreň BENU je synonymom pre spoľahlivé a prístupné farmaceutické služby na Slovensku. S počiatkami sahajúcimi do nedávnej minulosti sa sieť lekární BENU rýchlo etablovala medzi vedúce lekárne v krajine, a to nielen vďaka svojim kamenným pobočkám, ale aj prostredníctvom moderného BENU eshopu. Zákazníci si obzvlášť cenia pravidelný leták BENU, ktorý je známy svojimi tematickými akciami a špeciálnymi ponukami. Pobočka BENU lekáreň Bratislava je jednou z vlajkových lodí siete, poskytujúca komplexnú farmaceutickú starostlivosť a poradenstvo. Obdobnou službou se může pochlubit aj BENU lekáreň Košice, ktorá je známou destináciou nielen pre miestnych obyvateľov, ale aj pre návštevníkov mesta. Nezabudnuteľným zážitkom je návšteva BENU lekáreň Nivy, kde si zákazníci vychutnávajú príjemné prostredie a širokú ponuku produktov.

V súčasnej dobe je BENU eshop rýchlo rastúcou platformou, ktorej popularita medzi spotrebiteľmi neustále stúpa. Pohodlie domova a možnosť nákupu bez nutnosti opustiť pohodlie domova priťahuje čoraz viac zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné lekárenské služby online. Za úspechom BENU lekáreň stojí nielen široký sortiment kvalitných produktov a profesionálne služby, ale aj neustále sa rozvíjajúce akcie, ktoré pravidelne lákajú zákazníkov do lekární a na BENU lekáreň eshop. Tieto akcie sú svedectvom o starostlivosti a záväzku BENU v poskytovaní najlepšej možnej starostlivosti o zdravie svojich zákazníkov.

BENU predajne a otváracia doba

Siete lekární BENU sú známe svojou dostupnosťou a rozmanitosťou služieb, ktoré ponúkajú. Každá z predajní BENU poskytuje nielen široký sortiment liekov a zdravotníckych potrieb, ale aj profesionálne farmaceutické poradenstvo a výhodné lekáreň BENU akcie. Kľúčovým prvkom komfortu pre zákazníkov je tiež BENU eshop, ktorý umožňuje nákup bez potreby navštíviť kamennú pobočku. V nasledujúcej tabuľke nájdete prehľad 10 najnavštevovanejších predajní BENU, vrátane BENU lekáreň Košice a BENU lekáreň Bratislava, ktoré sa vyznačujú vysokou frekvenciou zákazníkov vďaka ich strategickému umiestneniu a výbornej reputácii.

Top 10 BENU predajne a ich otváracia doba:

PredajňaAdresaOtváracia doba
BENU lekáreň Košice
Toryská 275, 040 11 Košice
Po-Ne: 9:00-21:00
BENU lekáreň BratislavaRezedová 5, 821 01 BratislavaPo-Pa: 8:00-17:00, So-Ne: zatvorené
BENU lekáreň TrnavaKollárova 555, 917 01 TrnavaPo-Ne: 9:00-21:00
BENU lekáreň NivyNivy centrum, Mlynské nivy 5537, 821 09 BratislavaPo-Ne: 9:00-21:00
BENU lekáreň ŽilinaVysokoškolákov 8069, 010 08 ŽilinaPo-Ne: 8:00-20:00
BENU lekáreň TrenčínPred poľom 755, 911 01 TrenčínPo-So: 8:00-20:00, Ne: zatvorené
BENU lekáreň PrešovMasarykova 2705/11, 080 01 PrešovPo-Pá: 8:00-16:30, So-Ne: zatvorené
BENU lekáreň PopradMoyzesova 3, 058 01 PopradPo-Ne: 8:00-20:00
BENU lekáreň NitraCentro Nitra, Akademická 1/A, 949 01 NitraPo-Ne: 8:00-20:00
BENU lekáreň Banská Bystrica29. augusta 37, 974 01 Banská BystricaPo-Ne: 8:00-20:00

BENU lekáreň Trnava a BENU lekáreň Nivy sú iba niektoré z príkladov výnimočných predajní, ktoré sa môžu pochváliť nielen príjemným prostredím, ale aj špecializovanými službami a zaujímavými akciami. Navštíviť tieto predajne je vždy zážitok, či už hľadáte osobnú konzultáciu alebo len pohodlný nákup z domova prostredníctvom BENU lekáreň eshop. Predajne BENU sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám a prianiam každého zákazníka. Preto nájdete v BENU široký sortiment výrobkov v rámci akcií a vynikajúce služby, čo robí z BENU jednu z najvyhľadávanejších lekární v krajine.

Kontaktné informácie

Pre získanie kompletného prehľadu o najnovších aktualitách a zľavách v BENU je možné sledovať BENU Facebook alebo sa prihlásiť k odberu newslettera prostredníctvom oficiálnej webovej stránky BENU. Aktuálny BENU leták si tak môžete nechať zasielať priamo do svojej e-mailovej schránky. V prípade, že by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali asistenciu, je vám k dispozícii zákaznícka linka na telefónnom čísle: +421 249 112 525 alebo môžete kontaktovať emailovú podporu na adrese: podpora@benulekaren.sk. Zákaznícka linka je otvorená každý pracovný deň od 09:00 do 13:00.

Sídlo spoločnosti sa nachádza na adrese: 

  • BENU SK 77, s.r.o.,
  • Pribylinská 2/A
  • 831 04 Bratislava-Rača

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu BENU Lekáreň? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…