Billa - aktuálne letáky, akcie

Billa

Billa

15.03. – 21.03.2023

Billa

Billa

22.03. – 28.03.2023

Billa

Billa

08.03. – 14.03.2023

Billa

Billa

01.03. – 07.03.2023

Billa

Billa

22.02. – 28.02.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Billa. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O spoločnosti Billa

BILLA (skratka z nemeckého „billiger Laden“ – lacný obchod) je pôvodne rakúska značka jednej zo sietí supermarketov prevádzkovaných nemeckým koncernom REWE Group. BILLA má už dlhé roky úspechy aj vo viacerých európskych krajinách. Kompletný sortiment produktov strednej a východnej Európy je k dispozícii na 919 miestach, ktoré zamestnávajú približne 25 800 zamestnancov v spoločnostiach BILLA v Bulharsku, na Slovensku a v Českej republike.

História

Zakladateľom podniku bol 7. decembra 1953 Rakúšan Karl Wlaschek z Viedne, ktorý otvoril prvý diskont. Vďaka širokému výberu tovaru a nízkym cenám sa rýchlo jeho firma začala zväčšovať a rozširovať do ďalších miest v Rakúsku. Na začiatku 60. rokov bolo už v prevádzke 45 pobočiek a v roku 1961 sa zaviedlo jednotné pomenovanie Billa pre celú obchodnú sieť. V tom istom roku bol zavedený samoobslužný predaj. Firma sa v priebehu 60. a 70. rokov rozrastala a rozširovala sortiment ponúkaného tovaru. Firma využila pád Železnej opony a začala expandovať na novo otvorené trhy.

Billa na Slovensku

Spoločnosť BILLA pôsobí na Slovensku už od roku 1993, avšak patrí pod značku s omnoho dlhšou tradíciou. Súčasné, atraktívne a dobre zásobené. To je dojem, ktorý vytvárajú slovenské predajne BILLA, ktoré ponúkajú pôsobivý sortiment regionálnej a miestnej produkcie spolu so širokým výberom denných základných potravín. Približne polovica položiek pochádza zo Slovenska. BILLA prevádzkuje predajne na Slovensku už 27 rokov a má vyše 150 samostatných predajní. S počtom zamestnancov viac ako 4 500 je BILLA Slovensko zároveň jedným z najväčších zamestnávateľov v krajine. Udržateľný prístup k podnikaniu a znižovanie spotreby energie sú dva z jasných cieľov spoločnosti.

Spoločenská zodpovednosť

Občianske združenie BILLA ľuďom vzniklo v septembri 2016, aby zastrešilo neustále pribúdajúce aktivity spoločnosti BILLA v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Hlavnou náplňou združenia je podporovať aktivity blízke hodnotám spoločnosti BILLA sústredením sa na deti, rodinu a zdravú výživu. Okrem toho sa BILLA zameriava na spájanie zamestnancov, obchodných partnerov ako aj širokej verejnosti. Všetky podporované aktivity sú prehľadne rozdelené do podpory štyroch základných pilierov podľa ich jednotlivých zameraní.

1. Podpora komunít

BILLA spolupracuje s Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska. V rámci prevencie kontroluje zrak deťom v škôlkach, asistuje nevidiacim zákazníkom v predajniach a podporuje finančnú zbierku pre vodiace psy.

2. Ľudia v núdzi

Predajom chleba BILLA podporuje rodiny v núdzi, pomáha aj interne svojim zamestnancom v neľahkej životnej situácii, dlhodobo podporuje deti

3. Šport a zdravá strava

Prostredníctvom športových ambasádorov BILLA motivuje verejnosť k pohybu, je partnerom Slovenského olympijského a športového výboru, podporuje OH v Tokiu.

4. Trvalá udržateľnosť

BILLA sleduje trendy v ekológii, podporuje elektromobilitu, recykláciu a znižovanie plastov, dbá na zelenú energetickú politiku.

Značky BILLA

1. Clever

Úspešná značka, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a zároveň najstaršie medzi privátnymi značkami, na trhu pôsobí už cez 20 rokov. V súčasnom sortimente značky nájdete viac ako 250 produktov za výhodné ceny, ktoré sú dostupné pre každéhoNachádza sa tu pestrý sortiment v rôznych kategóriách, ako napríklad cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, kozervy, mliečne, či mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina.

2. Billa

Ak hľadáte kvalitné potraviny za dobrú cenu, potom značka BILLA je pre vás správnou voľbou. Určite neprehliadnete produkty, ktoré majú charakteristickú žltú farbu. Spája sa v nich kvalita a čerstvosť so skvelou chuťou za rozumnú cenu. Špecialisti vyberajú iba kvalitných dodávateľov, pretože na kvalite spoločnosti BILLA záleží a chcú, aby naplnili očakávania zákazníkov. Výber produktov pod BILLA značkou je pestrý, táto značka má viac ako 400 produktov a nájdete v nej všetky potrebné potraviny, ktoré bežne konzumujete, ale aj produkty, ktoré možno bežne nekúpite.

3. BILLA Premium

Prémiové produkty za prijateľnú cenu vo vysokej kvalite, to je značka BILLA Premium. Exkluzívne produkty pod privátnou značkou BILLA Premium, ktoré vám pomôžu vykúzliť niečo špeciálne. Pod touto značkou nájdete rôzne chuťovky, ktoré môžete hneď servírovať, ale aj rôzne ingrediencie na prípravu jedál. Na svoje si prídu aj milovníci sladkých dezertov.

4. BILLA BIO

Potrpíte si na kvalitu a máte radi bio výrobky? V tom prípade je značka BILLA BIO správna voľba pre vás. Označenie BIO môžu niesť jedine produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich pestovaní a spracovaní sa dodržiavajú prísne pravidlá a normy.

5. Slovenská farma

6. BILAA Bon Via

7. BILLA Easy!

8. Today

BILLA Bonus

S BILLA kartou nakúpite ešte lacnejšie. Každý týždeň nájdete vybrané produkty za bonusové ceny označené modrou cenovkou. Od piatka do nedele získate 25 % zľavu na vybraný sortiment. BILLA oslavuje s vami! V mesiaci, v ktorom máte narodeniny, vám darujeme 10 % zľavu na jeden celý nákup.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…