Billa - akčný leták, tovar v akcii

Billa

Billa

20.09. – 26.09.2023

Billa

Billa

27.09. – 03.10.2023

Billa

Billa

13.09. – 19.09.2023

Billa

Billa

06.09. – 12.09.2023

Billa

Billa

30.08. – 05.09.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti Billa »

Akčný Billa leták

Billa patrí medzi popredné maloobchodné reťazce pôsobiace na Slovensku. Billa ponúka kvalitné výrobky vlastných, ale aj celosvetovo známych značiek za výhodné ceny. Billa leták, v ktorom nájdete aktuálne akciové ponuky je k dispozícii ako Billa leták online a aj ako tlačený leták Billa vo všetkých predajniach Billa, alebo na weboch, ako je MrOferto, alebo Kaufino.sk. Billa akčné letáky vždy ponúkajú najnovšie ponuky a akcie, ktoré zákazníkom pomáhajú ušetriť peniaze pri nákupe. Billa sa zameriava na kvalitu a cenovú dostupnosť a popri obľúbených značkách ponúka aj rôzne výrobky vlastnej značky, čím zabezpečuje, že zákazníci nájdu to, čo potrebujú, za cenu, ktorá vyhovuje ich rozpočtu. Celkovo je Billa spoľahlivá sieť maloobchodov, ktoré sú dostupné doslova na každom kroku, dokonca aj v centrách najväčších slovenských miest.

Aktuálny leták Billa

Aktuálny Billa leták nájdete vždy tiež na vybraných weboch a spravidla je Billa leták online už v niekoľko dňovom predstihu. Billa leták PDF je dostupný od pondelka a platný je od stredy do nasledujúceho utorka. Billa leták PDF máte do pár sekúnd otvorený vo svojom smartfóne a svoj výhodný nákup si tak môžete naplánovať kedykoľvek. Ak chcete mať prehľad o všetkých zľavách, sledujte Billa leták online. Billa leták ponúka týždeň čo týždeň výrazné zľavy na sortiment čerstvého ovocia a zeleniny, chrumkavého pečiva a iných prémiových výrobkov. Billa má tiež svoj vernostný program Billa Bonus. K programu Billa Bonus vám bude vydaná Billa karta, ktorá vám otvorí dvere do sveta ešte výraznejších zliav.

Billa leták online

Výhodou pre zákazníkov je možnosť prelistovať si aktuálny Billa leták online. Týmto spôsobom môžete pohodlne a rýchlo získať prehľad o aktuálnych akciách a zľavách, ktoré predajňa Billa ponúka. Stačí si jednoducho otvoriť leták Billa online, ktorý je dostupný vo formáte Billa leták PDF na oficiálnej webovej stránke, alebo práve tu, na webe Kaufino.sk. Tento digitálny spôsob umožňuje zákazníkom si pohodlne Billa leták online prelistovať kedykoľvek a kdekoľvek a pripraviť si nákupný zoznam pred návštevou predajne.

Billa leták budúci týždeň

Billa leták budúci týždeň vám prináša príležitosť pripraviť sa na svoj ďalší výhodný nákup vopred. Na stránkach s akčnými letákmi ho môžete nájsť už v týždňovom predstihu, čo vám umožní premyslieť si, aké produkty si chcete zabezpečiť za ešte lepšie ceny. V pohodlí domova si môžete prelistovať Billa leták budúci týždeň a naplánovať svoj nákup, čím zabezpečíte nielen úsporu peňazí, ale aj času. Billa leták online, ktorý nájdete aj ako Billa leták pdf vám potom poskytuje ešte viac flexibility. Jeho prezretie je dostupné už od pondelka a platný je od stredy do utorka budúceho týždňa. Týmto spôsobom môžete mať vždy aktuálne informácie o ponukách a zliavach priamo vo vašom zariadení. Bez ohľadu na to, či preferujete kvalitné potraviny svetových značiek alebo špičkový sortiment, Billa leták budúci týždeň je spoľahlivým spôsobom, ako efektívne nakupovať a zároveň ušetriť peniaze.

O obchode Billa

Reťazec supermarketov Billa má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1953, kedy bola Billa založená v rakúskom meste Wiener Neudorf. Zakladateľom bol Karl Wlaschek, ktorý sa postaral o rozvoj značky Billa a jej expanziu do ďalších krajín. Prvá predajňa Billa na Slovensku bola otvorená v roku 1992 v Bratislave.

V snahe ponúkať kvalitné služby a pestré sortimenty získala Billa silné postavenie aj v iných európskych krajinách. Dnes pôsobí v niekoľkých krajinách strednej a východnej Európy, vrátane Rakúska, Nemecka, Českej republiky, Slovenska, Rumunska, Bulharska, Maďarska a Chorvátska.

Na Slovensku má reťazec Billa viacero pobočiek, ktoré sú strategicky umiestnené prakticky vo všetkých väčších, ale aj menších mestách. Medzi najpopulárnejšie pobočky patrí napríklad Billa Bajkalská, v ktorej tak isto, ako aj v iných predajniach Billa nájdete aktuálny Billa leták. Billa si získala dôveru mnohých ľudí a jej história je príkladom úspešného podnikania a inovatívneho prístupu k maloobchodu. Medzi maloobchodné reťazce podobné veľosťou a sortimentom patrí napríklad reťazec COOP Jednota, alebo Terno. Akčný COOP Jednota leták a leták Terno si môžete tiež prelistovať online.

Sortiment Billa

Sortiment reťazca Billa je pestrý a dobre premyslený – od najkvalitnejších svetových značiek po rovnako kvalitné, ale cenovo výhodné výrobky Billa značiek. V Bille nájdeme všetko, čo potrebujeme pre každodenný život a rodinné potreby. Billa sortiment zahŕňa čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso a ryby, rôznorodé pečivo, mliečne výrobky, chladené a mrazené jedlá, potravinové doplnky a drogériu. Tento sortiment pravidelne ponúka leták Billa, ale aj Billa budúci leták s výraznými zľavami. A ak ste vlastníkom Billa Plus karty, je pre vás pripravená ešte širšia paleta Billa akcií a zliav.

Billa sa zameriava aj na ponuku regionálnych produktov, čo im umožňuje podporiť lokálnych poľnohospodárov a výrobcov. Billa neustále sleduje trendy a potreby zákazníkov, aby dokázala ponúknuť inovatívne a aktuálne produkty.

Pobočky Billa

Supermarket Billa Slovensko má v súčasnej dobe viac ako 130 predajní. Sieť obchodov Billa sa každým rokom rozrastá. Zákazníci si tak môžu pohodlne nakúpiť vo svojom meste v blízkosti domova a nemusia nikam ďaleko dochádzať. Medzi najhľadanejšie a najobľúbenejšie supermarkety Billa patria: Billa Bajkalská, Billa Košice, Billa Trnava a mnoho ďalších. Zoznam pobočiek nájdete aj na stránke Billa sk.

Pobočka

Otváracia doba

Billa Bajkalská: Bajkalská 19A, 82102, Bratislava Ružinov

Po-So: 6:30-22:00

Ne: 8:00-21:00

Billa Trnava: ZOC Max, Ferka Urbánka 11, 91701, Trnava

Po-So: 7:00-20:00

Ne: 8:00-20:00

Billa Štúrovo: Aquario Shopping Center, Hlavná 71, 94301, Štúrovo

Po-So: 7:00-21:00

Ne: 8:00-21:00

Billa Senec: Svätoplukova 1A, 90301, Senec

Po-So: 7:00-21:00

Ne: 8:00-20:00

Kontaktné informácie Billa

Kontaktné údaje jednotlivých Billa predajní nájdete na webe https://www.billa.sk/predajne, kde si môžete jednoducho vyhľadať a nájsť svoj obľúbený obchod. Stačí zadať do vyhľadávača mesto a získate informácie o Billa predajniach v danom meste, presné adresy i aktuálne Billa otváracie hodiny. Veľa zaujímavého sa dá dozvedieť aj na Billa facebooku a Billa instagrame.

  • Billa s.r.o.

  • Bajkalská 19/A

  • 821 02 Bratislava

  • E-mail: info@billa.sk

  • Telefón: +421 248 242 222

  • Web: www.billa.sk

Ako získať Billa kartu

Získať Billa kartu je jednoduché. Stačí sa zastaviť v akejkoľvek predajni Billa a požiadať o vyplnenie prihlášky na vernostnú kartu Billa. Táto vernostná karta vám umožní využívať špeciálne zľavy a výhody pri každom nákupe. Po vyplnení prihlášky vám budú v predajni poskytnuté podrobnosti o tom, ako kartu aktivovať a ako môžete začať využívať jej výhody. Billa karta je bezplatná a je určená pre zákazníkov, ktorí si želajú ušetriť pri svojich nákupoch. Billa kartu môžete používať aj online, v aplikácii Billa Bonus.

S Billa aplikáciou Billa Bonus získate aj množstvo výhod: zľavové kupóny, 10 % narodeninovú zľava na celý nákup, vždy najnovší Kulinarium magazín zadarmo a mnoho ďalšieho. Billa aplikáciu si môžu zákazníci stiahnuť do svojich mobilných telefónov so systémom iOS a Android úplne zadarmo. Mobilná aplikácia Billa obsahuje kompletný prehľad o všetkých Billa akciách a zľavových výhodách, spojených s klubovou kartou. Aplikácia umožňuje využitie klubovej karty v digitálnej podobe, online nákupný zoznam, Billa recepty, Billa leták online, Billa leták budúci a mnoho iného.

Ako využiť Billa body

Využitie Billa bodov je výhodné pre všetkých držiteľov Billa karty. Tieto body môžete získať pri každom nákupe v predajni Billa, kde predložíte svoju vernostnú kartu. Získané body sú potom automaticky pripísané na váš účet. Na ich využitie stačí pri následujúcom nákupe uviesť, koľko bodov chcete vymeniť za zľavu. Každý bod má určitú hodnotu, ktorá sa môže líšiť podľa aktuálnych ponúk a akcií. Tieto body môžete uplatniť pri nákupe a tým si zabezpečiť nižšiu konečnú sumu za svoje potraviny a produkty. Možnosť využitia Billa bodov je skvelým spôsobom, ako ešte viac ušetriť pri svojich nákupoch v predajni Billa.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…