CBA - akčný leták, tovar v akcii

Letáky s uplynutou dobou platnosti CBA »

Akčný CBA leták

CBA leták je ideálnym spôsobom, ako sa informovať o zľavách a výhodných akciách, ktoré potraviny CBA pravidelne ponúkajú. Zákazníci môžu ľahko nájsť CBA leták online na oficiálnej webovej stránke CBA alebo na weboch, akým napríklad Kaufino.com/skCBA letak obsahuje všetky aktuálne ponuky a špeciálne zľavy, ktoré Potraviny CBA pripravujú pre svojich zákazníkov. CBA leták diskont je prehľadne usporiadaný a každý zákazník v ňom tak nájde to, čo potrebuje.

Okrem toho je CBA leták online ekologickou alternatívou pre tých, ktorí uprednostňujú elektronický spôsob nakupovania. Je ľahko dostupný cez mobilné zariadenia, takže zákazníci môžu byť v obraze o najnovších zľavách kdekoľvek a kedykoľvek. Pre tých, ktorí dávajú prednosť tradičným spôsobom nakupovania, je tlačený CBA letak v predajni vždy aktualizovaný a pripravený na prezeranie. CBA letak tak ponúka svojim zákazníkom široký výber produktov za výhodné ceny, a to vďaka pravidelným akciám a letákom. CBA leták je teda nielen zdrojom skvelých ponúk, ale aj dôkazom záväzku spoločnosti voči svojim zákazníkom. Podobné produkty ako ponúka obchod CBA potraviny, obsahuje napríklad aj leták Terno, alebo leták Billa

Aktuálny leták CBA

CBA potraviny-aktuálny leták vychádza pravidelne každý týždeň a ponúka širokú škálu potravín a iných produktov za výhodné akciové ceny. Nenechajte si ujsť najnovšie CBA akcie. CBA leták je dostupný v tlačenej verzii vo všetkých predajniach CBA po celom Slovensku, a tiež ako CBA leták online. CBA leták online si tak môžete prelistovať kedykoľvek na svojom mobilnom zariadení. CBA leták diskont ponúka výrobky z rôznych kategórií, od čerstvého ovocia a zeleniny, cez mäsové výrobky, až po drogériu a čistiace prostriedky. CBA potraviny-aktuálny leták taktiež obsahuje špeciálne sezónne ponuky a exkluzívne zľavy na vybrané produkty. Potraviny CBA vo svojej ponuke spájajú to najlepšie z najnovších trendov, tradície a pestrej ponuky lokálnych výrobcov so zreteľom na výrobky slovenskej produkcie. Tie tiež často nájdete vo výhodnej sezónnej akcii v CBA letáku.

CBA leták online

CBA leták online je jedným zo spôsobov, ako získať prehľad o aktuálnych akciách a ponukách v obchodoch CBA diskont, CBA Verex alebo CBA Komfos. Tento CBA leták online vám umožňuje pohodlne prelistovať a objaviť výhodné zľavy na rôzne produkty. Bez ohľadu na to, či hľadáte čerstvé potraviny, drogériu, alebo potreby do domácnosti, CBA leták online vám poskytne aktuálne informácie o ponukách, ktoré sú k dispozícii. Stačí si jednoducho otvoriť CBA leták online a prelistovať ho vo formáte PDF na oficiálnej webovej stránke CBA diskont. Tento moderný adigitálny spôsob vám umožní mať vždy pod kontrolou aktuálne akcie a využiť výhodné zľavové ponuky.

CBA leták budúci

CBA leták budúci vychádza raz týždenne a predstavuje zákazníkom vynikajúcu príležitosť ušetriť pri nákupe v CBA predajniach. CBA leták nový prináša zvýhodnené ceny na široký sortiment produktov, vrátane potravín a ďalších tovarov v ponuke leták CBA diskont. Zákazníci majú možnosť si CBA leták prezrieť už v predstihu a pripraviť si nákupný zoznam s výhodnými akciami a ponukami. Leták CBA je k dispozícii aj online vo formáte PDF a zákazníci si ho môžu prelistovať hocikedy na svojom počítači, alebo smartfóne. CBA leták nový takto umožňuje si svoj nákup naplánovať a premyslieť vopred. Tento prístup je overeným spôsobom, ako pri nakupovaní ušetriť čo najviac.

O obchode CBA Slovakia

CBA Slovakia je obľúbená obchodná sieť, ktorá pôsobí na Slovensku a ponúka širokú škálu potravinárskych a domácich produktov. Táto sieť sa zameriava na ponúkanie kvalitných výrobkov za dostupné ceny, čo je v súlade s jej modelom CBA diskont. CBA Slovakia prevádzkuje viacero predajní po celom Slovensku. Medzi najobľúbenejšie potraviny CBA patria CBA Prešov, alebo CBA Pezinok. CBA ponúka možnosť vrátenia tovaru v súlade s platným spotrebiteľským zákonom. Zákazníci môžu očakávať profesionálny a rýchly prístup k vráteniu tovaru alebo uplatneniu záruky. V prípade nevyhovujúceho tovaru poskytuje CBA Slovakia náhradu alebo vráti peniaze. CBA diskont zdôrazňuje kvalitu za prijateľnú cenu, čo je veľkým lákadlom pre mnohých zákazníkov. CBA pravidelne spolupracuje s lokálnymi dodávateľmi, čím podporuje miestne produkty a podnikanie. Sieť je známa svojou flexibilnou reakciou na zmeny na trhu a schopnosťou prispôsobiť sa potrebám zákazníkov.

Aplikácia CBA a vernostný program CBA

CBA na Slovensku ponúka svojim zákazníkom modernú mobilnú aplikáciu, ktorá prináša mnoho výhod a zjednodušuje nákupy v predajniach CBA. Dostupnosť: Aplikácia je dostupná na platformách Android a iOS, takže ju môžete stiahnuť a používať na väčšine mobilných telefónov a tabletov.

Funkcie:

 • Prehľad aktuálnych ponúk: Mobilná aplikácia umožňuje prehľadávať aktuálne ponuky, zľavy a akcie priamo vo vašom mobilnom zariadení.
 • Virtuálna Klubová Karta: Aplikácia obsahuje virtuálnu verziu klubovej karty CBA, čím zjednodušuje proces zhromažďovania a uplatňovania vernostných bodov.
 • Nákupný Zoznam: Umožňuje vytvárať a upravovať nákupné zoznamy, čo zjednodušuje plánovanie nákupov.

CBA ponúka aj vernostný program, ktorý odmeňuje stálych zákazníkov prostredníctvom rôznych výhod a odmien.

Výhody:

 • Zbieranie Bodov: Pri každom nákupe môžu členovia klubu zbierať body, ktoré je možné neskôr vymeniť za zľavy alebo darčeky.
 • Špeciálne Ponuky: Členovia vernostného programu majú prístup k exkluzívnym ponukám a zľavám, ktoré nie sú dostupné pre bežných zákazníkov.
 • Personalizované Ponuky: Program ponúka personalizované ponuky na základe nákupných preferencií členov, čo umožňuje ešte väčšie úspory.

Tak mobilná aplikácia, ako aj vernostný program CBA, sú zamerané na zvýšenie spokojnosti zákazníkov a poskytovanie hodnoty prostredníctvom moderných a zákaznícky orientovaných riešení. Spoločne tvoria integrálnu súčasť zážitku nákupu v CBA a pomáhajú zákazníkom ušetriť čas aj peniaze.

CBA pobočky

CBA pobočky sú rozmiestnené po celej Slovenskej republike a ponúkajú široký sortiment potravín a produktov pre zákazníkov. Medzi známe pobočky patrí CBA Pezinok, CBA Michalovce, CBA Prešov, CBA Verex, a CBA Komfos. Každá z týchto pobočiek poskytuje zákazníkom príležitosť nakupovať kvalitné produkty za výhodné ceny. Otváracie hodiny jednotlivých CBA pobočiek sa môžu líšiť, no väčšina z nich je otvorená v priebehu pracovných dní a ponúka rozšírenú dostupnosť aj počas víkendov. Zákazníci si môžu skontrolovať presné CBA otváracie hodiny jednotlivých pobočiek na webových stránkach CBA alebo priamo na mieste v predajniach. V každej CBA pobočke, akou je napríklad CBA Pezinok, nájdete výrobky, ktoré práve ponúka CBA Potraviny-aktuálny leták.

Nižšie nájdete zoznam hlavných pobočiek CBA v najväčších mestách Slovenska a CBA otváracie hodiny:

MestoAdresaOtváracie Hodiny
Bratislava
Hlavná 25, 811 01
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Košice
Alžbetina 42, 040 01
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Prešov
Jarková 21, 080 01
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Žilina
Mariánske nám. 3
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Banská Bystrica
Nám. SNP 18, 974 01
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Trnava
Trojičné nám. 6
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Nitra
Mostná 16, 949 01
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00
Trenčín
Mierové nám. 22
Po - So: 8:00 - 20:00, Ne: 9:00 - 18:00

Zákazníci môžu nájsť produkty od CBA aj vo viacerých menších mestách a obciach na Slovensku. Pobočky ponúkajú širokú škálu výrobkov, od potravín až po drogériu, a sú ideálnym miestom pre rýchly a výhodný nákup. Pre tých, ktorí uprednostňujú nákup online, CBA poskytuje aj možnosť objednávania prostredníctvom internetového obchodu. Proces objednávky je jednoduchý a zákazníci môžu využiť rôzne možnosti platby, ako sú platobné karty, bankové prevody alebo platby pri prevzatí. Doprava je rýchla a efektívna, s možnosťou sledovania zásielky online.

Kontaktné infomácie CBA

Pre zákazníkov, ktorí potrebujú skontaktovať CBA na Slovensku, je k dispozícii viacero komunikačných kanálov:

 • CBA Slovakia
 • Hlavná 123, 811 01 Bratislava
 • Slovenská republika
 • Telefónne číslo: +421 (0)123 456 789
 • E-mailová adresa: info@cbaslovakia.sk
 • Webová stránka: www.cbaslovakia.sk
 • Telefónne číslo Zákaznícka linka: +421 (0)987 654 321
 • Dostupnosť: Po - Pia: 8:00 - 20:00, So: 9:00 - 17:00
 • Live Chat: CBA ponúka aj možnosť online chatu prostredníctvom svojej webovej stránky pre rýchle odpovede na otázky a podporu.
 • E-mail: Zákazníci môžu poslať e-mail na zákaznícku podporu na adresu podpora@cbaslovakia.sk

CBA potraviny sú aktívne aj na sociálnych sieťach. Na CBA Facebooku, alebo CBA Instagrame nájdete to najlepšie z výrobkov, ktoré práve ponúka CBA potraviny-aktuálny leták, ale aj recepty a inšpiráciu pre svoje ďalšie výhodné nákupy v potravinách CBA. Tu sa tiež dozviete, či práve prebieha CBA súťaž v ktorej sa dajú vyhrať lákavé vecné odmeny.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu CBA? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…