Koruna - akčný leták, tovar v akcii

Koruna

Koruna

16.09. – 27.09.2023

Koruna

Koruna

02.09. – 13.09.2023

Koruna

Koruna

18.08. – 30.08.2023

Koruna

Koruna

04.08. – 16.08.2023

Koruna

Koruna

21.07. – 02.08.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti Koruna »

Akčný Koruna leták

V aktuálnom akčnom letáku Koruna nájdete širokú ponuku výhodných zliav na rôzne produkty. Koruna leták je pre zákazníkov skvelým spôsobom, ako ušetriť pri svojich nákupoch. Bez ohľadu na to, či hľadáte čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso, chladené a mrazené výrobky alebo iné potraviny, v Koruna letáku nájdete množstvo atraktívnych ponúk, ktoré vám umožnia nakupovať za výhodné ceny. Stačí si prelistovať aktuálny leták Koruna a vybrať si z pestrej škály zvýhodnených produktov, ktoré budú uspokojovať potreby a želania každého zákazníka. Potraviny Koruna leták online, tako aj iné akčné letáky ako napríklad leták Terno nájdete na weboch, ako je MrOferto, alebo Kaufino.com/sk

Koruna leták aktuálny

Potraviny Koruna leták aktuálny má platnosť dva týždne a nájdete v ňom výhodné zľavy a akcie na široký sortiment výrobkov. Tento Koruna leták aktuálny prináša množstvo skvelých ponúk a zliav na široký sortiment produktov. Či už potrebujete nakúpiť ovocie, zeleninu, čerstvé pečivo, potreby do domácnosti, alebo potravu pre zvieratá - Koruna leták aktuálny pravidelne ponúka tento sortiment za zvýhodnené ceny. Koruna letak si zákazníci môžu prelistovať v tlačenej podobe, alebo ho nájdu ako Koruna leták online na weboch, ako je MrOferto. Nájdete tu ak iné akčné letáky plné výhodných zliav, ako je napríklad leták Billa, alebo Lidl leták.

Koruna leták online

Koruna leták online si zákazníci môžu kedykoľvek otvoriť vo svojom smartfóne. Tento digitálny formát Koruna letáku je ľahko dostupný na oficiálnych webových stránkach Potravín Koruna, ako aj na iných online platformách, ako je práve Kaufino.com/sk. Stačí len otvoriť stránku a nájsť sekciu s názvom Koruna leták online. V online prostredí si môžu zákazníci pohodlne prelistovať aktuálny leták Koruna, v ktorom sa pravidelne dajú nájsť výhodné ponuky a zľavy na široký sortiment produktov. Tento spôsob umožňuje získavať informácie o akciách a zvýhodnených cenách kedykoľvek a kdekoľvek, čím im umožňuje plánovať svoj nákup efektívne a zároveň ušetriť peniaze.

Koruna leták budúci

Koruna leták budúci spravidla vychádza každé dva týždne a prináša širokú škálu výhodných ponúk na rôzne produkty. Koruna leták budúci vám umožní objaviť čerstvé zľavy a akcie na obľúbené produkty a potraviny Koruna. Nezáleží na tom, či sa zaujímate o čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso, pečivo, mliečne výrobky alebo iné potraviny – nový leták Koruna vám prinesie aktuálne a atraktívne zvýhodnené produkty, ktoré vám pomôžu ušetriť pri vašom nákupnom zozname. Sledujte nadchádzajúci Koruna leták nový a nezmeškajte žiadne výhodné ponuky, ktoré vás čakajú. Koruna leták budúci nájdete tiež online vo formáte PDF ako Koruna leták online.

O obchode Koruna

Spoločnosť KORUNA, s. r. o. bola založená 17. marca 1998. Jej hlavnou činnosťou je nákup a predaj potravinárskeho, drogistického a priemyselného tovaru. Počas 15-ročného pôsobenia na slovenskom trhu bolo otvorených takmer 80 maloobchodných prevádzok v regiónoch Kysuce, Orava, Liptov, Horné Považie, Stredné Považie, Turiec, Horná Nitra a Horehronie. Spoločnosť pravidelne vydáva vlastný akciový Koruna letak, ktorý je distribuovaný do viac ako 100 000 schránok vo všetkých regiónoch. Koruna leták a Koruna leták nový si ale zákazníci môžu prelistovať aj online ako Koruna leták online. Koruna je členom siete potravín FRESH, kde jej prevádzky ponúkajú širokú ponuku akciových výrobkov, ktoré táto sieť uvádza vo svojich letákoch. Doteraz spoločnosť vytvorila pracovné pozície pre vyše 450 zamestnancov. Od začiatku svojho pôsobenia bolo vydaných viac ako 27 000 vernostných zákazníckych kariet Potraviny Koruna.

Predajne Koruna

Koruna potraviny predajne sa nachádzajú v ôsmich regiónoch Slovenskej republiky. Ide konkrétne o regióny Kysuce, Orava, Liptov, Horné Považie, Stredné Považie, Turiec, Horná Nitra a Horehronie. Najvyššie zastúpenie majú Potraviny KORUNA predajne v Žiline, v Martine, v Považskej Bystrici, v Dubnici nad Váhom, v Čadci či v Prievidzi. Medzi zákazníkmi sú mimoriande obľúbené aj predajne Koruna Nové Zámky a KorunaTrenčín. Na celom Slovensku je tak bezmála 120 Koruna obchodov. Otváracie hodiny Koruna sú spravidla pre každú pobočku rôzne, ale spravidla sú otvorené od 6.00 do 18-19.00. Každá Koruna predajňa je otvorená aj počas soboty. Väčšina z nich však má skrátené otváracie hodiny buď do 12.00 hod. alebo do 13.00 hod. V priebehu nedele sú mnohé pobočky Koruna predajní úplne zatvorené. Viac informácií nájdete na webových stránkach potravín Koruna sk.

Kontaktné informácie Koruna

Spoločnosť Koruna potraviny nemá na svojich oficiálnych stránkach uvedený žiadny e-mailový ani telefonický kontakt. Zákazníci tak svoje požiadavky a problémy riešia výhradne osobne, a to na niektorej z početných Koruna predajní. Oficiálna adresa spoločnosti je:

  • KORUNA s.r.o.
  • Bytčianska 114
  • 010 01 Žilina
  • E-mail: sekretariat@korunaza.sk
  • Telefón: 041 5001 485

Koruna obchod nefunguje ako klasický e-shop a na web stránke Koruna online nájdete adresy a KORUNA otvaracie hodiny všetkých predajní, napr. Koruna Nové Zámky, Koruna Trenčín a pod.

Potraviny Koruna nájdete aktívne aj na sociálnych sieťach, konkrétne na Facebooku na na kanáli YouTube. Na Facebooku Koruna potraviny nájdete rôzne inšpirácie, alebo súťaže. Samozrejme, nechýba tam ani aktuálny Koruna letak. YouTube kanál a Instagram momentálne nevykazujú žiadnu činnosť vo vzťahu k zákazníkom.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Koruna? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…