Letáky | Hypermarkety a supermarkety | COOP Jednota

COOP Jednota - akciový leták, tovar v akcii

COOP Jednota

13.06. – 26.06.2024

Zobraziť leták

COOP Jednota letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný COOP Jednota leták

Sieť supermarketov COOP Jednota patrí medzi najobľúbenejšie maloobchodné reťazce na Slovensku. COOP Jednota predajne nájdete doslova v každom meste a dedine. COOP Jednota ponúka kvalitné výrobky vlastných, ale aj celosvetovo známych značiek za výhodné ceny. COOP Jednota leták, v ktorom nájdete aktuálne akciové ponuky je k dispozícii aj ako COOP Jednota leták online a aj ako tlačený Jedota COOP leták vo všetkých predajniach COOP Jednota, alebo na weboch, ako je MrOferto, alebo Kaufino.sk. COOP Jednota leták vždy ponúka najnovšie zľavy a akcie, ktoré zákazníkom pomáhajú ušetriť peniaze pri nákupe.

COOP Jednota sa zameriava na kvalitu a cenovú dostupnosť a popri obľúbených značkách ponúka aj rôzne výrobky vlastnej značky, čím zabezpečuje, že zákazníci nájdu to, čo potrebujú, za cenu, ktorá vyhovuje ich rozpočtu. Pre verných zákazníkov je tu aj COOP Jednota Karta, ktorá ponúka ešte viac zliav a výhod. Veľa zliav ponúka aj Biedronka leták online, aktualizovaný opäť na MrOferto.

Aktuálny leták COOP Jednota

Aktuálny COOP Jednota leták nájdete vždy tiež na vybraných weboch a spravidla je COOP Jednota leták online už v niekoľko dňovom predstihu. COOP Jednota leták má viacero druhov:

 1. COOP Jednota Tempo Supermarket

 2. COOP Jednota Supermarket

 3. Coop Jednota Potraviny

 4. Víkendová ponuka (COOP Jednota víkendový leták)

Supermarketový COOP Jednota leták platí vo všetkých supermarketoch COOP Jednota jeden týždeň – vždy od štvrtka do stredy toho ktorého týždňa. Celoslovenský akciový leták COOP Jednota platí vo všetkých predajniach COOP Jednota po dobu 14 dní. COOP Jednota leták víkendová akcia. Tento leták Jednota platí 4 dni, vždy od štvrtka do nedele.

COOP Jednota leták online

S nástupom digitálnej éry sa postupne menia aj nákupné zvyky a COOP Jednota s nimi drží krok. Práve preto je tu možnosť prelistovať si COOP Jednota leták online. Online leták COOP Jednota je jednoduchý a rýchly spôsob ako získať informácie o aktuálnych akciách a ponukách. Nový COOP Jednota leták online vám otvára dvere k pohodlnému nákupnému zážitku. COOP Jednota leták online si môžete prelistovať doslova kdekoľvek a kedykoľvek. Jediné, čo potrebujete je internetové pripojenie. Na MrOferto sú k dispozícii aj ďalšie online letáky, ako napríklad leták Fresh

Vždy, keď sa blíži čas nového nakupovania, COOP Jednota leták nový prináša aktuálne možnosti na úsporu a inšpiráciu. COOP Jednota letáky sú plné výhodných ponúk, ktoré sa prispôsobujú ročným obdobiam a aktuálnym trendom.

COOP Jednota leták na budúci týždeň

COOP Jednota budúci leták poskytuje výnimočnú príležitosť naplánovať si svoj budúci nákup a zostaviť nákupný zoznam v prestihu. COOP Jednota leták nový nájdete na stránkach ako je Kaufino.sk, s prehľadom aktuálnych akcií. Zákazníci si tak môžu leták COOP Jednota v kľude prelistovať a premyslieť si svoje plány na ďalší výhodný nákup niekoľko dní vopred. Táto možnosť umožňuje zostaviť nákupý zoznam na základe skvelých ponúk a COOP Jednota zliav a ušetriť tak ešte viac peňazí

Nehľadiac na to, či zákazníci uprednostňujú výber kvalitných potravín od svetových značiek, alebo COOP Jednota sortiment najvyššej kvality, nový COOP Jednota leták predstavuje vynikajúci spôsob, ako si plánovať svoj ďalší nákup a zároveň efektívne šetriť peniaze. S touto príležitosťou si zákazníci môžu byť istí, že nezmeškajú žiadne aktuálne akcie a zľavy, čím si zabezpečia to najlepšie z toho, čo COOP Jednota Slovensko ponúka.

O obchode COOP Jednota

Reťazec COOP Jednota, predtým známy ako Jednota má na území Slovenska silnú tradíciu. Po druhej svetovej vojne, v roku 1948, prijalo československé vedenie rozhodnutie o znárodnení obchodov, čo znamenalo, že malé obchody a živnosti boli začlenené do novovzniknutých obchodných družstiev. Tak vznikla Jednota, ktorá mala poskytovať obyvateľstvu potraviny a spotrebný tovar za primerané ceny.

S rozpadom komunistického režimu a následným osamostatnením Slovenskej republiky v roku 1993, došlo aj k transformácii a modernizácii reťazca COOP Jednota. Postupne sa obnovovala konkurencieschopnosť a rozširoval sa sortiment, aby spĺňal náročné požiadavky zákazníkov v novom hospodárskom prostredí.

Spoločnosť COOP Jednota si aj naďalej udržiava dôveru zákazníkov vďaka kvalitným produktom, výhodným cenám a priateľskej atmosfére nakupovania. COOP Jednota sa stala synonymom kvality a tradície, pričom stále zohľadňuje nové trendy a potreby moderných spotrebiteľov. Presvedčí vás o tom nielen leták COOP Jednota, ale aj COOP Jednota vernostný systém COOP Jednota karta.

Ak vám vyhovuje nakupovanie v menších predajniach, prelistujte si tiež letáky Terno, alebo leták Billa.

Sortiment COOP Jednota

Sortiment výrobkov, ktorý nájdete v COOP Jednota, je charakteristický svojou pestrosťou a premyslenosťou. Oboznamuje zákazníkov s najvyššou kvalitou svetových značiek, ale aj s rovnako kvalitnými, cenovo výhodnými a navyše slovenskými výrobkami pod značkou COOP Jednota. Sloganom, ktorým sú produkty tejto značky sprevádzané, je "kvalita za prijateľnú cenu", čo jasne reflektuje hodnoty, na ktorých COOP Jednota Slovensko stojí. 
COOP Jednota preukazuje svoju oddanosť miestnemu trhu aj prostredníctvom ponuky výrobkov a potravín vlastných značiek vyrobených na Slovensku. Tieto produkty sú nielen kvalitné, ale taktiež cenovo dostupné a zohľadňujú priania zákazníkov. COOP Jednota leták pravidelne ponúka na Slvensku verobené výrobky v bezkonkurenčných akciách a zľavách. 
Túto širokú paletu výrobkov, ktoré spájajú kvalitu a cenovú dostupnosť, pravidelne prináša nielen klasický COOP Jednota leták, ale aj COOP Jednota leták víkendová akcia. V rámci tohto víkendového letáku nájdete špeciálne ponuky a zľavy, ktoré sú platné počas víkendov, aby si zákazníci mohli vychutnať špičkový nákupný zážitok aj v tých najpríjemnejších chvíľach.

Pobočky COOP Jednota

Na webovej stránke coop.sk je možné si prezrieť mapu predajní COOP Jednota, a to buď všetky, alebo z výberu Potraviny, Supermarket, Tempo. Predajne sa dajú vyhľadať aj po zadaní konkrétneho mesta do vyhľadávacieho okienka. Na celom Slovensku je spolu približne 2107 predajní, ktoré patria pod sieť COOP Jednoty, pričom vzťahy fungujú na princípe franšízy. Patria medzi ne:

 • Potraviny - predajne s rozlohou do 200 m², situované prevažne na vidieku, v malých mestách a na sídliskách,

 • Supermarket - predajne s rozlohou od 200 do 1 000 m² v mestách a väčších obciach,

 • Tempo Supermarket - predajne s rozlohou nad 1 000 m² so širokým sortimentom potravinového i nepotravinového tovaru.

Keďže COOP Jednota predajní je na Slovensku veľké množstvo a nájdete ich zrejme v každom menšom, alebo väčšom slovenskom meste, COOP Jednota otváracie hodiny môžu byť naozaj rôzne. Pred návštevou predajne vám preto odporúčame pre istotu COOP Jednota otváracie hodiny skontrolovať.

Deň v týždni

Otváracia doba

Pondelok - Piatok

6.00 - 18.00 hod.

Sobota

6.00 - 12.00 hod.

Nedeľa

7.30 - 12.00 hod.

(mnohé obchody, predovšetkým typu Potraviny, sú v nedeľu zatvorené)

Kontaktné informácie COOP Jednota

Na webovej stránke www.coop.sk nájdu zákazníci kontaktné informácie. Zároveň je možné jednoduchým spôsobom vyhľadať telefónne číslo, adresu a otváracie hodiny ktorejkoľvek predajne na Slovensku.

Reťazec COOP Jednota je aktívny aj na sociálnych sieťach. Sledujte ich a o zaujímavých akciách a zľavách sa dozviete aj prostredníctvom COOP Jednota Facebooku, alebo na COOP Jednota Instagrame. COOP Jednota má aj svoj YouTube kanál, kde nájdete obľúbené COOP Jednota reklamy, ale aj zľavy z COOP Jednota letákov. Ak prebieha zaujímavá COOP Jednota súťaž, určite sa o nej dozviete aj prostredníctvom sociálnych sietí.

 • COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo

 • Bajkalská 25

 • 827 18 Bratislava

 • E-mail: info@coop.sk

 • Telefón: +421258 233 233

 • Web: www.coop.sk

Ako získať COOP Jednota kartu?

Ak máte záujem získať výhody, ktoré prináša COOP Jednota karta, proces získania je pomerne jednoduchý. Stačí navštíviť najbližšiu predajňu COOP Jednota na Slovensku a požiadať o vydanie karty. Väčšinou je to spojené s jednoduchou registráciou, kde poskytnete potrebné údaje. COOP Jednota karta potom otvára celý svet výhod a zliav, ktoré COOP Jednota Slovensko pripravuje pre svojich verných zákazníkov. Je to skvelý spôsob, ako ušetriť pri svojich nákupoch a zároveň byť súčasťou tejto komunity, ktorá zdieľa hodnoty kvality a cenovo dostupných produktov.

Kto vlastní COOP Jednotu?

COOP Jednota je založená na princípe spotrebiteľského družstva, čo znamená, že je vlastnená a riadená samotnými členmi, ktorí sú zároveň jej zákazníkmi. Vytvára to atmosféru komunitného podnikania, kde zákazníci sú aktívnymi účastníkmi celého procesu. Táto forma organizácie poskytuje členom príležitosť ovplyvňovať strategické rozhodnutia a smerovanie spoločnosti. Pričom dôležité je, že tieto výhody nie sú len na papieri – zákazníci, ktorí sú súčasne členmi COOP Jednota, zdieľajú aj výhody a výsledky jej fungovania. Družstvo COOP Jednota patrí týmto členom, a to konkrétne znamená, že majú vplyv na jeho riadenie, rozvoj a prostredníctvom svojho angažovania prispievajú k tomu, aby bola spoločnosť prispôsobená ich potrebám a predstavám.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu COOP Jednota? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

V dnešnej dobe, keď mnoho z nás pracuje z domu, je dôležité mať miesto, kde sa cítime pohodlne a kde môžeme byť produktívni. Vytvorenie útulného a…

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…