COOP Jednota - aktuálne letáky, akcie

Coop Jednota Tempo

Coop Jednota Tempo

16.03. – 22.03.2023

COOP Jednota

COOP Jednota

16.03. – 29.03.2023

COOP Jednota Tempo

COOP Jednota Tempo

09.03. – 15.03.2023

Coop Jednota

Coop Jednota

02.03. – 15.03.2023

COOP Jednota

COOP Jednota

23.02. – 15.03.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu COOP Jednota. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode COOP Jednota

Maloobchodná sieť COOP Jednota je popredným predajcom potravín na Slovensku. Ponúka najväčšie množstvo slovenských produktov. Nájdete tu všetko od trvanlivých potravín, sladkostí, ovocia a zeleniny až po základnú drogériu. Tento obchod patrí vďaka svojej vysokej kvalite k jedným z najobľúbenejších u zákazníkov v obciach aj vo väčších mestách. Pre tých, ktorí chcú nakupovať čo najvýhondejšie je k dispozícii aj vernostný program Nákupná karta.

História

V roku 1845 založil prvé družstvo Samuel Jurkovič. Neskôr založil Samuel Omis v roku 1869 už prvého predchodcu spotrebného družstva (Potravný spolok) v Revúcej. Počas rokov sa neustále vyvíjal a formoval až do dnešnej podoby spotrebného družstva COOP Jednota, ktorá mala k 31.12. 2020 až 30 členov.

Základné formy predajní

COOP Jednota rozdeľuje svoje predajne do troch formátov, ktorými sú potraviny, supermarkety a Tempo supermarkety. Aký je medzi nimi vlastne rozdiel

POTRAVINY

Táto forma predajní je najrozšírenejšia a prispôsobuje sa zákazníkom v malých mestách či na vidieku. V roku 2020 ich bolo na Slovensku už 1446.

SUPERMARKET

Predajne vo forme SUPERMARKET sú rozlohovo väčšie ako potraviny. Ponúkajú širší sortiment za výborné ceny, preto lákajú stále viac zákazníkov.

Tempo SUPERMARKET

Tempo SUPERMARKET sú najväčšie predajne a ponúkajú naširší sortiment za výhodné ceny. Nájdete tu veľa noviniek aj produkty originálnych značiek COOP Jednota. Na svoje si tu prídu nielen bežní, ale aj skutočne nároční zákazníci. Na Slovensku máme asi 20 predajní tohto formátu.

Značky a sortiment

COOP Jednota má bohatý sortiment plný čerstvých a kvalitných potravín. Nakúpite tu mäso, ryby, ovocie a zeleninu, nápoje, trvanlivé a mrazené potraviny, mliečne výrobky, drogériu a nezabúdajú ani na krmivo pre vašich domácich miláčikov.

Jedinečnost obchodov COOP Jednota určite dopĺňa aj široká ponuka produktov ich vlastných značiek, ktorých je hneď niekoľko:

 • Dobrá cena - potraviny aj drogéria za tie najrozumnejšie ceny,

 • Tradičná kvalita - mlieko, syry, jogurty a veľa ďalších výrobkov,

 • Premium - produkty tej najvyššej kvality,

 • Mamičkine dobroty - výrobky tradičnej domácej kuchyne,

 • Junior - sladkosti a výrobky na starostlivosť o deti,

 • COOP Jednota Zelovoc - čersvé ovocie a zelenina overenej kvality vypestované na Slovensku,

 • Biova - produkty na osobnú hygienu, dámska a pánska kozmetika,

 • Perun - aviváže, prostriedky na čistenie a pranie.

Akciový leták

Nenechajte si ujsť žiadne zľavy na vaše obľúbené produkty a sledujte aktuálne COOP Jednota akciové letáky, aby ste mohli nakúpiť ešte výhodnejšie. Okrem letákov vychádza každý mesiac aj časopis Jednota plný noviniek, receptov a zaujímavých tém z oblasti kultúry či zdravého životného štýlu.

Vernostný program COOP Jednota

Patríte k pravidelným zákazníkom COOP Jednota? Pridajte sa do vernostného programu a nakupujte za tie najlepšie možné ceny. Ak sa zaregistrujete, dostanete Nákupnú kartu, na ktorú budete zbierať body za nákup. Na výber máte dočasnú papierovú kartu, plastovú alebo digitálnu kartu dostupnú v mobilnej aplikácii COOP Jednota. Nazbierané body sa každých šesť mesiacov premieňajú na zľavy, ktoré môžete využiť na ďalšie nákupy vo všetkých predajniach na Slovensku. Členovia programu majú počas roka k dispozícii aj špeciálne zľavy na vybrané produkty.

To ešte stále nie je všetko. Súčasťou vernostného programu sú aj zľavy u externých partnerov. V súčasnosti sa môžete tešiť na zľavy u:

 • Tempo Kondela,

 • AquaCity Poprad,

 • CK BUBO travel Agency,

 • Zaren,

 • Studio Moderna,

 • Kúpele Nimnica,

 • Tatratour Slovakia,

 • Prírodné liečebné kúpele Smrdáky,

 • Slovenské liečebné kúpele Piešťany.

Registrácia do vernostného programu je veľmi jednoduchá a úplne zadarmo. Môžete sa zaregistrovať osobne v kamenných predajniach, kde vyplníte papierovú žiadosť alebo z pohodlia domova prostredníctvom online žiadosti.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu COOP Jednota? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…