Letáky | Móda a obuv | Pepco

Pepco - akciový leták, tovar v akcii

Pepco

11.04. – 24.04.2024

Zobraziť leták

Pepco letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný leták Pepco

V aktuálnom akčnom letáku Pepco nájdete širokú škálu výrobkov z rôznych oblastí, vrátane oblečenia, textilu, obuvi a spotrebného tovaru pre domácnosť. Leták Pepco prináša výhodné akcie na množstvo produktov, vrátane moderného oblečenia pre deti a dospelých, doplnkového textilu, dekorácií do domácnosti a ďalších výrobkov, koré pomôžu vytvoriť útulnú atmsféru vo vašom domove. V Pepco letáku vždy nájdete tieto produkty za výhodné ceny, čo vám umožňuje získať kvalitné produkty bez toho, aby ste preťažili svoj rozpočet. Pre tých, ktorí preferujú online nákupy, je tu možnosť využiť Pepco eshop, kde si zákazníci môžu prezrieť a zakúpiť výrobky z pohodlia svojho domova. Pepco sa snaží pravidelne aktualizovať svoj akčný leták Pepco, aby zákazníkom priniesol nové výhodné ponuky a zľavy na obľúbené produkty. Pepco leták, ako aj Pepco leták nový nájdete buď v predajniach Pepco, alebo na stránkach s akčnými letákmi, ako je napríklad Kaufino.com/sk.

Aktuálny Pepco leták

V aktuálnom Pepco letáku nájdete široký výber výrobkov pre celú rodinu a domácnosť. Leták Pepco prináša výhodné akcie na oblečenie, obuv, doplnky a spotrebný tovar pre domácnosť. Na stránkach Pepco letáku môžete objaviť moderné štýlové oblečenie pre deti, ženy a mužov, spolu s rôznorodými dekoráciami a praktickými doplnkami do vášho domova. Pepco leták je skvelým spôsobom, ako sa dozvedieť o aktuálnych ponukách a zľavách na vaše obľúbené produkty. Zákazníci, ktorí nemajú prajňu Pepco v blízkosti domova, alebo skrátka len preferujú online nákupy, môžu využiť Pepco online shop sk, kde nájdu všetky výrobky, ktoré ponúka aj leták Pepco. Vždy je tu uverejnený aj Pepco leták nový, z ktorého si môžu vybrať už v predstihu.

Pepco leták online

Pepco online leták je vynikajúcim spôsobom, ako objaviť najnovšie zľavy a akcie na široký sortiment produktov, ktoré Pepco leták ponúka. Ak máte záujem o atraktívne zvýhodnené produkty z kategórie oblečenia, doplnkov pre domácnosť a ďalšieho tovaru, nemusíte chodiť do kamenných predajní. Stačí sa pohodlne prihlásiť na Pepco online leták, ktorý je k dispozícii na oficiálnej webovej stránke Pepco sk. Tu si môžete prehliadnuť aktuálne ponuky a špeciálne akcie, ktoré vám pomôžu ušetriť pri nákupe. Pepco online shop sk je ideálnym miestom, kde môžete získať prehľad o všetkých dostupných zľavách a novinkách bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova. Pepco online leták je dostupný aj na stránkach, akými je práve Kaufino.com/sk. Okrem Pepco letáku tu nájdete aj akčné letáky podobných obchodov, akými je napríklad leták hračkárstva Dráčik, alebo leták TEDi

Pepco leták nový

Pepco leták nový je pripravený pre vás každý týždeň, čo znamená, že vám pravidelne prináša čerstvú dávku zvýhodnených ponúk. APre tých, ktorí sa radi inšpirujú aktuálnymi trendami a zároveň hľadajú výhodné zľavy je Pepco leták nový ideálnym spoločníkom. Pepco leták ponúka široký výber produktov zo sortimentu Pepco, vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a ďalších praktických vecí pre celú rodinu. Každý týždeň môžete prelistovať Pepco leták nový a objaviť také produkty, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze a zároveň si dopriať kvalitný tovar za skvelé ceny. Tieto aktuálne letáky môžete prehliadať nielen v predajniach, ale aj na oficiálnej webovej stránke Pepco sk, aby ste boli vždy v obraze o tom, čo je práve trendy a v akom ponúkanom tovare sa môžete tešiť na vašom ďalšom nákupe.

O obchode Pepco

Pepco je poľský maloobchodný reťazec, ktorý ponúka široký sortiment oblečenia pre celú rodinu a praktických doplnkov pre domácnosť za nízke ceny. Svoju pôsobnosť začal v Poľsku viac ako 20 rokov dozadu a dnes patrí medzi popredných predajcov detského oblečenia a dekoračného tovaru v Európe. Táto dynamická spoločnosť rýchlo rozšírila svoj dosah a pôsobí vo viac ako 12 európskych krajinách. Pepco si získalo obľubu svojich zákazníkov vďaka širokej ponuke kvalitného tovaru za dostupné ceny, pričom sa špecializuje na výrobky pre celú rodinu. Najväčšou prednosťou Pepco je nielen atraktívna ponuka produktov, ale aj príjemné a útulné prostredie jeho obchodov, kde sa zákazníci cítia vítaní a pohodlne pri svojom nákupe. Milá a ochotná obsluha je súčasťou toho, čo robí nákup v Pepco príjemným zážitkom. Medzi najobľúbenejšie predajne Pepco na Slovensku patrí napríklad Pepco Bratislava.

Čo sa histórie reťazca Pepco týka, jeho cesta k úspechu sa vyvíjala nasledovne:

· 1997 – Vytvorenie základov pre sieť predajní

· 2004 – Otvorenie prvých 14 obchodov Pepco v takých mestách ako: Poznaň, Bydgoszcz či Gdansk.

· 2007 – Otvorenie 100. obchodu Pepco

· 2014 – Pepco oslavuje otvorenie už svojho 500. obchodu

· 2016 – V priebehu necelých dvoch rokov Pepco zdvojnásobuje počet obchodov –a otvára tak svoj 1000. obchod Pepco v Európe.

· 2021 – okrem množstva iných krajín pribudli napríklad obchody v Španielsku či Rakúsku

Pepco

Rovnako pôsobivá je aj expanzia reťazca. Každý rok otvára Pepco priemerne 300 nových obchodov, čo potvrdzuje jeho silný záväzok ponúkať cenovo dostupné a atraktívne výrobky pre domácnosti a širokú paletu oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov a deti. Bez ohľadu na to, či hľadáte trendy kúsky do svojho šatníka, praktické doplnky pre váš domov alebo detské oblečenie, Pepco je miestom, kde nájdete rozmanitú ponuku za nízke ceny. Tento fakt potvrdzujú aj výhodné akcie a zľavy, ktoré pravidelne ponúka Pepco eshop, ako aj leták Pepco v tlačenej, alebo online podobe. 

Sortiment a obľúbené produkty Pepco

Pokiaľ ide o sortiment, kamenné predajne Pepco a aj Pepco online shop sk (nájdete ho na webovej stránke Pepco sk) ponúkajú rozsiahlu škálu výrobkov. Táto škála zahŕňa detské, dámske a pánske oblečenie, rovnako ako aj rozmanitý tovar do domácnosti. V oblasti detského tovaru nájdete nielen oblečenie pre chlapcov a dievčatá vo veľkosti od 56 do 170 cm, ale aj výbavu pre bábätká a produkty súvisiace so starostlivosťou o ne. Navyše, široký výber atraktívnych hračiek pre všetky vekové kategórie je samozrejmosťou. V poslednom období sú napríklad veľmi vyhľadávaným tovarom Pepco taburetky, alebo Pepco deka.

Ponuka sa však nesústreďuje len na oblečenie pre rôzne vekové skupiny. Dámske a pánske oblečenie, spolu s obuvou a doplnkami, tvoria ďalšie atraktívne zložky sortimentu. Okrem toho sú mimoriadne obľúbené a vyhľadávané kolekcie, ako sú Harry Potter, Turtledove London (Premium organic cotton) a Cardio Bunny. V oblasti tovaru do domácnosti sa stretávame s obľúbenými značkami ako Home Selected, Stella (produky na upratovanie domácnosti) a Peter Cook (kuchynské potreby). S pestrým výberom, ktorý neustále odráža sezónne zmeny a sviatky v priebehu roka, môže si svojich favoritov vybrať naozaj každý.

Predajne Pepco Slovensko

Predajne Pepco vstúpili na slovenský trh v roku 2013 a odvtedy získali srdcia mnohých zákazníkov. Pepco je obľúbený reťazec, ktorý si postupne vybudoval pevnú pozíciu medzi predajcami textilu a doplnkov na Slovensku. V Pepco nájdete široký sortiment produktov, ktoré zahŕňajú oblečenie pre celú rodinu, bytový textil, hračky, dekorácie, domáce potreby, papierenské výrobky a mnoho ďalších atraktívnych položiek. Jedným z hlavných lákadlom Pepca sú bezpochyby jeho detské oblečenie a výrobky pre najmenších, ktoré sú dostupné za veľmi prijateľné ceny a často sa na ne vzťahujú rôzne akcie a výhodné ponuky. Nezabudnite sledovať aktuálny leták Pepco, buď v ich kamenných predajniach alebo online, aby ste využili výhodné nákupy. Medzi najobľúbenejšie pobočky Pepco na Slovensku patria Pepco Bratislava, ale nechýbajú ani v iných väčších mestách, aby boli dostupné čo najväčšiemu množstvu zákazníkov. Pepco otváracie hodiny sa ale pre každú pobočku Pepco rôznia. Pred návštevou vám preto odporúčame radšej Pepco otváracie hodiny skontrolovať na oficiálnom webe pepco sk. 

Kontaktné informácie Pepco

V tabuľke sú uvedené kontaktné údaje na sídlo spoločnosti a distribučné centrum.

Sídlo PepcoDistribučné centrum
 • Pepco Poland Sp. z o.o.
 • ul. Strzeszyňska 73A
 • 60-479 Poznaň
 • NIP: 782-21-31-157
 • ul. Biała 5
 • 96-200 Rawa Mazowiecka
 • mail: biuro@pepco.eu
 • tel. +48 61 66 84 300
 • fax. +48 61 66 84 302
 • Personálne oddelenie
 • mail: hrslovensko@pepco.euZákaznícka linka Pepco SlovenskoMailová adresa Pepco Slovensko
 • +421 233 056 067
 • zákaznícka linka Pepco Slovensko je
  dostupná v pracovných dňoch od 9.00 do16.00
 • zakaznik@pepco.sk

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok či pochybností môžu zákazníci využiť kontaktný formulár, zverejnený na stránke Pepco sk. Obchod Pepco sk je aktívny aj na sociálnych sieťach. Pepco Facebook, alebo Pepco Instagram sú plné užitočných tipov, informácií a inšpirácie.

Ako funguje mobilná aplikácia Pepco?

Mobilná aplikácia Pepco je skvelým zdrojom pravidelnej inšpirácie a výhodných ponúk zo širokého sortimentu Pepco. S touto aplikáciou budete vždy v obraze o aktuálnych zľavách, ktoré ponúka Pepco leták online a tiež sa dozviete o aktuálnych zľavách a výpredajoch, ktoré má Pepco pre vás pripravené. Každý týždeň v nej nájdete nové odmeny, lákavé ponuky a, samozrejme, nevynecháte ani Pepco leták nový. Aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť úplne zadarmo a je dostupná pre zariadenia so systémom iOS a Android. S jej pomocou si môžete pohodlne prezerať sortiment, skontrolovať akcie a plánovať svoj nákup bez ohľadu na to, kde práve ste.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…