Tesco - aktuálne letáky, akcie

Tesco

Tesco

15.03. – 21.03.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

15.03. – 21.03.2023

Tesco katalóg Záhrada

Tesco katalóg Záhrada

01.03. – 22.03.2023

Tesco hypermarket

Tesco hypermarket

22.03. – 28.03.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

22.03. – 28.03.2023

Tesco

Tesco

22.03. – 28.03.2023

Tesco - supermarket

Tesco - supermarket

22.03. – 28.03.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Tesco. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode Tesco

Tesco je britská verejná akciová spoločnosť. Táto spoločnosť spolu s jej dcérskymi spoločnosťami a spoločnými podnikmi tvorí skupinu Tesco (Tesco Group), ktorá prevádzkuje najmä prevažne samoobslužné predajne potravín (a doplnkového tovaru), čerpacie stanice, banku a virtuálneho mobilného operátora Tesco mobile.

História

Spoločnosť založil v roku 1919 v Spojenom kráľovstve židovský obchodník Jack Cohen. Spoločnosť fungovala spočiatku ako sieť trhových stánkov a názov Tesco sa objavil až v roku 1924, keď si Cohen kúpil čaj od T. E. Stockwella a spojil jeho iniciály s prvými dvoma písmenami svojho priezviska. Tesco sa dostalo na Londýnsku burzu v roku 1947. Prvý samoobslužný obchod otvorili v roku 1956 v meste St. Albans, ktorý prevádzkovali až do roku 2010, kým sa presťahovali do väčších priestorov. V tom istom roku otvorili aj prvý supermarket v meste Maldone. V roku 1961 sa Tesco zapísalo do Guinessovej knihy rekordov pre svoj obchod v Leicestri, ktorý sa stal najväčším v Európe. Prvú čerpaciu stanicu otvorilo Tesco v roku 1974 a v roku 1975 aj prvý hypermarket. V roku 1995 zaviedlo Tesco klubové karty, tzv. Clubcards, aké poznáme aj dnes.

Tesco na Slovensku

Spoločnosť Tesco pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1996 a v súčasnosti sú jeho pobočky v každom regióne. Na Slovensku sa nachádza viac ako 150 predajní a na našom území prevádzkujú desiatky čerpacích staníc. Tesco je na Slovenskom trhu druhým najväčším súkromným zamestnávateľom a každý rok vytvára nové pracovné miesta. Slogan spoločnosti je „Radosť z dobrých vecí“.

Spoločnosť Tesco na Slovensku prevádzkuje aj eshop Tesco Online nákupy, kde si zákazníci môžu objednať a nechať doručiť potraviny až do domu. Reťazec tiež predstavil aplikáciu Tesco Online nákupy, v ktorej zákazníci môžu nakupovať z mobilného telefónu. Ďalšou službou je služba Klikni+Vyzdvihni, vďaka ktorej si zákazník môže vo vybraných predajniach nakúpiť online a vyzdvihnúť objednávku v čase, ktorý si určí.

Tesco Clubcard

Aplikácia Clubcard vám uľahčuje zbieranie bodov, pomáha vám ušetriť a užívať si odmeny. Tesco Clubcard je spôsob odmeňovania a poďakovania za to, že nakupujete v Tesco. Majte svoje poukážky, vďaka ktorým šetríte peniaze, priamo v telefóne a spravujte svoj Clubcard účet, nech ste kdekoľvek. Čím viac bodov zbierate, tým väčším úsporám a odmenám sa môžete tešiť.

Scan&Shop

So službou Scan&Shop môžete vo vybraných obchodoch skenovať produkty počas nákupu a naskenované produkty vkladať priamo do svojej tašky. Svoj nákup tak nemusíte opäť vykladať a baliť späť do tašiek pri pokladni. Keď ste s nákupom hotoví, zaplatíte pri samoobslužnej pokladni bez čakania v rade. A nákup je vybavený!

Môj Tesco mobile

S aplikáciou Môj Tesco mobile máte prehľad o svojich telefónnych číslach a spotrebe, kdekoľvek sa nachádzate. Jediným kliknutím si skontrolujete výšku kreditu a vždy budete vedieť, aké služby a balíčky máte aktivované či koľko dát vám ešte ostáva. V aplikácii si tiež jednoducho aktivujete alebo upravíte vybrané balíčky a služby, alebo dobijete kredit priamo zo svojej platobnej karty.

Udržateľnosť

Aj výrobky vlastnej značky Tesco v kategórii ovocia a zeleniny odteraz nájdete na pultoch v 100 % recyklovateľných obaloch. Spoločnosť tak ako prvý maloobchodný reťazec v krajine prináša svojim zákazníkom ďalšiu celú kategóriu výrobkov v ekologickejších obaloch. Robí tak ďalší krok k naplneniu svojho záväzku, že do roku 2025 budú všetky obaly vlastnej značky Tesco plne recyklovateľné. Táto kategória je zároveň príkladom využívania obalovej stratégie spoločnosti Tesco s názvom 4R (Remove – odstrániť, Reduce – zredukovať, Reuse – znova použiť, Recycle – recyklovať) a časť výrobkov, tam kde je to vhodné, tradične predáva bez obalu.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…