Tesco - akčný leták, tovar v akcii

Tesco

Tesco

20.09. – 26.09.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

20.09. – 26.09.2023

Tesco

Tesco

27.09. – 03.10.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

13.09. – 19.09.2023

Tesco

Tesco

13.09. – 19.09.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti Tesco »

Tesco leták

Tesco je jedným z najväčších reťazcov supermarketov na svete. Tesco leták, ktorý je k dispozícii online aj v predajniach, sú vždy uvedené najnovšie ponuky a akcie, ktoré zákazníkom pomáhajú ušetriť peniaze pri nákupe. Tesco sa zameriava na kvalitu a cenovú dostupnosť a popri obľúbených značkách ponúka aj rôzne výrobky vlastnej značky, čím zabezpečuje, že zákazníci nájdu to, čo potrebujú, za cenu, ktorá vyhovuje ich rozpočtu. Celkovo je Tesco spoľahlivou a cenovo dostupnou možnosťou pre všetky vaše nákupné potreby a Tesco leták ponúka pohodlný spôsob, ako zostať informovaný o najnovších ponukách a akciách. Bez ohľadu na to, či hľadáte čerstvé potraviny, domáce potreby alebo elektroniku, Tesco leták budúci týždeň, Tesco leták online aj klasický Tesco leták sú tu, aby vám pomohli získať za vaše peniaze čo najviac. 

Aktuálny leták Tesco

Aktuálny Tesco leták nájdete vždy tiež online a spravidla je Tesco leták online už v niekoľko dňovom predstihu. Tesco leták online je dostupný na stránkach s akčnými letákmi, akou je napríklad Kaufino.com/sk. Tesco leták na budúci týždeň pdf tak máte do pár sekúnd otvorený vo svojom smartfóne, kde si môžete Tesco leták od pondelka prelistovať a naplánovať svoj nákup s dostatočným predstihom.

Leták Tesco vychádza 1x do týždňa a to hneď v pondelok. Platnosť nadobúdajú v stredu rovnakého týždňa. Ak chcete mať prehľad o všetkých zľavách, ktoré v Tesco leták online nájdete, stačí sledovať jeho pravidelné vydania. Každý týždeň môžete očakávať nové a zaujímavé ponuky na rôzny sortiment, či už ide o čerstvé ovocie a zeleninu alebo iné produkty do domácnosti. Tesco leták je skvelým spôsobom, ako si plánovať nákupy a ušetriť. S jeho pomocou môžete získať skvelé ceny na produkty, ktoré potrebujete, a to bez ohľadu na to, či sa jedná o potraviny alebo iný spotrebný tovar.

Tesco leták online

Tesco leták online je pohodlným a moderným spôsobom, ako sa vždy uistiť, že nezmeškáte žiadne aktuálne ponuky a Tesco akcie. Tesco leták online vám umožní naplánovať si svoj nákup v predstihu a ušetriť ešte efektívnejšie. Bez ohľadu na to, či máte radi čerstvé ovocie a zeleninu, hľadáte zľavy na potreby do domácnosti, alebo sa zaujímate o trendy oblečenie, hračky pre deti, elektroniku, alebo iný tovar každodennej spotreby, Tesco leták online vám poskytne všetky informácie. Nech je váš životný štýl akýkoľvek, Tesco leták online je spoľahlivým spôsobom, ako získať prehľad o aktuálnych ponukách a využiť ich výhodné ceny na rôzny sortiment. Tesco leták online si môžete kedykoľvek otvoriť vo vašom smartfóne. Jedinou podmienkou je prístup na internet. ďalšia možnosť, ktorú vám stránka MrOferto ponúka je stiahnuť si leták Tesco PDF do vášho mobilného zariadenia. Tesco leták si tak môžete prelistovať aj v prípade, ak práve nemáte pístup k internetu.

Tesco leták budúci

Tesco leták budúci je skutočne výhodným zdrojom informácií pre všetkých zákazníko, ktorí si radi plánujú svoje nákupy v predstihu. Teslo leták budúci je k dispozícii už týždeň dopredu, takže si ho môžete prelistovať a premyslieť si svoje budúce nákupy ešte pred tým, ako sa Tesco leták dostane do predajní. Týmto spôsobom môžete plánovať nákupy s rozvahou a zabezpečiť si tak väčšiu úsporu. Tesco leták budúci je prístupný od pondelka a platný od stredy toho istého týždňa, čo dáva zákazníkom dostatok času na to, aby sa pripravili na výhodné nákupy. Nech hľadáte kvalitné potraviny slovenských, ale i zahraničných značiek, praktické potreby pre domácnosť, štýlové oblečenie, alebo elektroniku, Tesco leták budúci je spoľahlivým spôsobom, ako nájsť výhodné zľavy a ušetriť peniaze. Tesco leták budúci nájdete väčšinou online. Tesco leták si buď môžete prelistovať kedykoľvek vo svojom mobilnom zariadení s prístupom k internetu, alebo si ho stiahnuť ako Tesco leták PDF. Tesco leták PDF je elektronická forma letáku Tesco. Ak si ho raz stiahnete a uložíte do svojho mobilného zariadenia, môžete si ho prezerať aj v prípade, ak práve nemáte prístup k internetu.

O obchode Tesco

Spoločnosť Tesco, ktorú založil obchodník Jack Cohen v roku 1919 v Spojenom kráľovstve, má fascinujúcu históriu plnú inovácií a rastu. Tesco pôvodne fungovalo ako sieť trhových stánkov, ale názov Tesco sa objavil až v roku 1924, keď Cohen spojil iniciály čajového dodávateľa T. E. Stockwella s prvými dvoma písmenami svojho priezviska. Tesco si vytvorilo miesto na Londýnskej burze v roku 1947 a odvtedy stúpalo na rebríčku obchodných gigantov. V roku 1956 otvorilo prvý samoobslužný obchod v St. Albans, ktorý prevádzkovalo až do roku 2010, kedy sa Tesco presťahovalo do väčších priestorov, aby poskytlo lepšiu službu svojim zákazníkom. V roku 1961 sa Tesco dostalo do Guinessovej knihy rekordov pre svoj obchod v Leicestri, ktorý sa stal najväčším v Európe, čím posilnilo svoju pozíciu na trhu. Tesco nepretržite inovovalo svoje služby a v roku 1974 otvorilo prvú čerpaciu stanicu Tesco, aby uspokojilo rastúcu dopyt zákazníkov po palive. Už v roku 1975 prišiel Tesco s prvým hypermarketom, čím vstúpilo na nový a ešte väčší trh.

V roku 1995 Tesco zaviedlo svoju klubovú kartu Tesco Clubcard, ktorá sa stala symbolom vernosti zákazníkov. Táto karta ponúka zákazníkom mnohé výhody, vrátane zľavy na ich nákupy a možnosť získavať bonusové body pri každom nákupe. Tesco Clubcard sa stala jedným z najúspešnejších vernostných programov na svete a pomohla tak reťazcu Tesco upevniť si svoje postavenie ako jedného z popredných maloobchodných reťazcov na globálnom trhu.

Medzi zákazníkmi vyhľadávané a obľúbené reťazce patrí napríklad aj hypermarket Kaufland. Kaufland leták nájdete online v takmer týždňovom predstihu.

Sortiment Tesco

V Tescu nájdete všetko, čo potrebujete pod jednou strechou. Od čerstvých potravín, ako sú ovocie, zelenina, mäso, ryby a pečivo, až po chladené a mrazené výrobky, sušené potraviny, dezerty a nápoje. Okrem toho Tesco ponúka aj drogériu, kozmetiku a ďalšie produkty pre domácnosť. Všetky tieto produkty pravidelne ponúka Tesco leták online vo výrazných zľavách. Tesco je známe svojím širokým sortimentom výrobkov vlastnej značky, ktorá ponúka škálu potravín, nápojov a spotrebného tovaru. Tesco leták dostupný na ďalší týždeň od pondelka často obsahuje aj tieto produkty vo výrazných zľavách. Leták Tesco každý týždeň ponúka niečo nové zo širokého sortimentu aj mimo potravín. Obľúbenými produktami v obchodoch Tesco sa medzi zákazníkmi stalo tiež oblečenie, športové potreby, obuv, bytové doplnky, potreby pre domácnosť i náradie do dielne a záhrady.

Sortiment Tesco sa dá nájsť aj na internete pod heslom Tesco online. Tesco tiež ponúka aj donášku Tesco potraviny domov, kde si zákazníci môžu nakúpiť sortiment Tesco online. Váš nákup vám prinesie kuriér až domov. Tesco má aj svoj vlastný klub pre zákazníkov, Tesco Clubcard, ktorá svojim držiteľom ponúka mnohé výhody a zľavy.

Pobočky Tesco

Spoločnosť Tesco má vo všetkých väčších i menších regionálnych mestách po celom Slovensku svoje Tesco predajne, Tesco supermarkety, Tesco hypermarkety alebo Tesco Expres, ktorých je aktuálne viac ako 154.

Zákazníci tak môžu pohodlne nakúpiť vo svojom meste v blízkosti domova a nemusia nikam ďaleko dochádzať. Zľavnený tovar a tovar v akcii má na svojich stránkach Tesco leták, ktorý sa dá nájsť aj online. Pri nákupoch si zákazníci môžu uplatniť svoju Tesco Clubcard. Medzi najhľadanejšie a najobľúbenejšie Tesco predajne patrí Tesco Bratislava, Tesco Košice aj Tesco Trnava. Každá pobočka má ale vlastné otváracie hodiny a preto vám pred návštevou predajne Tesco vo vašom meste odporúčame skontrolovať Tesco otváracie hodiny.

Pobočka

Otváracia doba

Tesco Bratislava: Kamenné námestie 1/A, 815 61, Bratislava

Po-Pi: 7:00-21:00,

So: 7:00-20:00

Ne: 8:00-20:00

Tesco Košice: Trolejbusová 1, 040 01, Košice

Po-Ne: 6:00-22:00

Tesco Žilina: Košická 3, 010 01, Žilina

Po-Ne: 6:00-22:00

Tesco Trnava: Veterná 40, 917 01, Trnava

Po-Ne: 6:00-22:00

Kontaktné informácie

Kontaktné údaje jednotlivých Tesco predajní nájdete na webe tesco.sk/obchody/, kde si môžete jednoducho vyhľadať a nájsť svoj obľúbený obchod. Stačí zadať do vyhľadávača mesto a získate informácie o Tesco predajniach v danom meste, presné adresy i aktuálne otváracie hodiny. Veľa zaujímavého sa dá dozvedieť aj na Tesco facebooku a Tesco instagrame.

  • Centrálna kancelária

  • Tesco Stores SR, a.s.

  • Cesta na Senec 2

  • 821 04 Bratislava

  • E-mail: info@tesco-europe.com

  • Telefón: +421 249 496 394

  • Web: www.itesco.sk

Ako získať Clubcard Tesco?

Ak chcete získať Tesco Clubcard, môžete to urobiť veľmi jednoducho. Stačí sa prihlásiť na webovú stránku Tesco Clubcard alebo navštíviť najbližšiu predajňu Tesco. Na mieste vám poskytnú prihlášku, ktorú vyplníte so svojimi osobnými údajmi. Po dokončení registrácie vám vydajú fyzickú Clubcard kartu, ktorú môžete použiť pri svojich nákupoch v predajniach Tesco.

Okrem toho je možné si Clubcard registrovať aj v aplikácii Tesco Clubcard, kde môžete sledovať svoje body, zľavy a dostávať personalizované ponuky a akcie. Clubcard vám umožní zbierať body za každý nákup a tieto body môžete neskôr využiť na získanie zliav a výhod pri ďalších nákupoch. Je to výborný spôsob, ako ušetriť pri každodenných nákupoch a využiť všetky výhody, ktoré Tesco ponúka svojim verným zákazníkom.

Kedy bude vyúčtovanie Tesco Clubcard?

Vyúčtovanie bodov Tesco Clubcard prebieha pravidelne a zvyčajne sa vyhotovuje každý mesiac. Presný termín vyúčtovania môže závisieť od toho, kedy ste si Clubcard zaregistrovali a kedy ste začali zbierať body. Väčšinou dostanete vyúčtovanie do priebehu niekoľkých dní po konci každého kalendárneho mesiaca.

Vyúčtovanie môžete získať buď fyzicky poštou, ak ste si zvolili túto možnosť, alebo v digitálnej forme v aplikácii Tesco Clubcard, ak ste si svoju kartu zaregistrovali cez internet. Vyúčtovanie vám poskytne prehľad o počte nazbieraných bodov, ktoré ste získali za predchádzajúce nákupy, a tiež o aktuálnych zľavách a výhodách, ktoré môžete uplatniť pri ďalších nákupoch.

Ako zistiť kredit na Tesco mobile?

Na zistenie výšky kreditu vo vašom Tesco Mobile účte môžete použiť niektorú z nasledujúcich metód:

1. Online cez Tesco Mobile účet: Prihláste sa na váš Tesco Mobile účet cez oficiálnu webovú stránku Tesco Mobile (ak ste si takýto účet vytvorili). Po prihlásení by ste mali vidieť aktuálny stav vášho kreditu.

2. Krátkym kódom: Pošlite textovú správu na číslo zobrazené na obrazovke vášho telefónu so zadaným textom, ktorý vám Tesco Mobile poskytne na overenie zostatku kreditu. Obvykle stačí zaslať text "BAL" na určené číslo.

3. Telefonickým hovorom: Môžete zavolať na zákaznícku linku Tesco Mobile a informovať sa o zostatku kreditu. Operátor vám poskytne aktuálnu informáciu.

4. Návštevou predajne Tesco: Môžete ísť do fyzickej predajne Tesco, kde vám personál pomôže zistiť zostatok kreditu.

Výber metódy závisí od vášho osobného komfortu a dostupnosti. Dôležité je, že môžete mať prehľad o zostatku kreditu a neskončiť v situácii, kedy by vám kredit došiel v nevhodný moment.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…