Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Fresh

Fresh - akciový leták, tovar v akcii

Fresh Plus

13.06. – 19.06.2024

Zobraziť leták
Fresh Plus

06.06. – 12.06.2024

Zobraziť leták

Fresh letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný Fresh leták

Reťazec Fresh je dôveryhodným partnerom pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné potraviny a výrobky pre domácnosť za výhodné ceny. Fresh predajne a tým pádom ah Fresh leták ponúkajú rozmanitý sortiment, zahŕňajúci čerstvé potraviny, produkty pre každodennú potrebu a ďalšie tovary. Ak hľadáte najnovšie akcie a zľavy, nezabudnite sledovať Fresh leták, kde nájdete aktuálnu ponuku. Už teraz sa môžete pozrieť na Fresh leták online a pripraviť sa na svoj budúci výhodný nákup. Budúci leták Fresh vám poskytne náhľad na to, čo môžete očakávať a ako si plánovať nákup s rozvahou, aby ste ušetrili ešte viac.

Fresh leták online, ako aj iné akčné letáky, akými sú napríklad akčný leták Billa, alebo online leták Tesco nájdete pod jednou strechou na weboch, ako je Kaufino, alebo MrOferto.

Fresh leták aktuálny

Fresh leták aktuálny je užitočný zdrojom výhodných ponúk pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné potraviny a výrobky za výborné ceny. Fresh leták nový vychádza pravidelne a propaguje pestrú paletu akcií a výhodných zliav. Koruna Fresh leták ponúka rôzne druhy výrobkov, od čerstvých potravín až po produkty pre domácnosť. Fresh leták online je navyše skvelým spôsobom, ako sa pripraviť na svoj nákup vopred a získať prehľad o tom, čo vás čaká v obchode. Ak ste držiteľom vernostnej karty Koruna Fresh, môžete sa tešiť na ešte viac výhodných ponúk a exkluzívnych akcií, ktoré vás budú čakať v týchto letákoch. Nezmeškajte príležitosť ušetriť pri každom nákupe a mať svoje potraviny a produkty pre domácnosť výhodne a kvalitne pod jednou strechou. Akčné letáky online nájdete aj na weboch, akým je napríklad web Kaufino.com/sk.

Fresh leták online

Pre tých, ktorí preferujú pohodlný spôsob nákupu z pohodlia svojho domova, je tu Fresh leták online. Tento virtuálny zdroj akcií a ponúk vám umožní pohodlne prehľadávať aktuálnu ponuku a plánovať svoj nákup podľa vášho vkusu a potrieb. Bez ohľadu na to, či hľadáte čerstvé potraviny, produkty pre domácnosť alebo špeciálne akcie, potraviny Fresh leták vám prinesie široký výber možností. Pri prehľade ponuky vo Fresh leták Košice sa môžete inšpirovať novými receptami, objaviť sezónne špeciality a získať všetko potrebné pre váš nákup bez zbytočného stresu a zhonu.

Budúci leták Fresh

Pokiaľ sa tešíte na neodolateľné zľavy a špeciálne ponuky, sledujte budúci leták Fresh. Je dostupný v predstihu a prináša prehľad budúcich výhod, a to v podobe budúceho Fresh letáku. Tento prehľad vám umožní získať skorší pohľad na to, čo vás čaká vo Fresh predajniach. Či už ste z východného Slovenska alebo z iného regiónu, Fresh leták východ vám ukáže, čo bude čoskoro k dispozícii. Budete mať možnosť objaviť novinky, ktoré sa chystáme do predajní uviesť, a predčasne plánovať svoj nákup. Fresh leták nový vám predstaví nové produkty, ktoré sa pridajú ku kvalitnému sortimentu, a prípadné sezónne akcie, ktoré vás môžu zaujať. Budúci leták Fresh, ako napríklad Fresh leták Košice, prináša efektívne plánovanie svojich nákupov a možnosť získať viac za vaše peniaze pri zachovaní kvality.

O obchode Fresh

Fresh je obchodná aliancia združujúca maloobchodné predajne potravín na Slovensku a obchodná značka reťazca supermarketov pôsobiacich na území Slovenska. Zakladateľom a vlastníkom je Miroslav Labaš. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Košiciach v mestskej časti Košice – Nad Jazerom na Textilnej ulici. Firma bola založená 5. júna 2010, vznikla premenovaním a kompletnou reštrukturalizáciou pôvodných predajní Bala pôsobiacich hlavne na východnom Slovensku. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje obchody s názvom Fresh, Fresh mini alebo Fresh Plus. Predajne Fresh mini sú prevádzkované formou franchisingu. Zásobovanie majú na starosti tri veľkoobchody, okrem spoločnosti Labaš je to aj spoločnosť Makos v Bardejove a Libex v Žiline. Celkový počet predajní je 683, z čoho najväčší počet predajní sa nachádza na východnom Slovensku. Spoločnosť prevádzkuje 34 supermarketov Fresh Plus, prevažne v Košickom kraji. Prvý vlastný supermarket Fresh Plus bol otvorený v roku 2003. Koncept Fresh Plus tvorí takmer polovicu tržieb spoločnosti.

Sortiment a obľúbené produkty Fresh

Sortiment reťazca Fresh sa vyznačuje starostlivo vybranými výrobkami, ktoré sú prispôsobené moderným potrebám zákazníkov. V tomto reťazci nájdete nielen kvalitné potraviny, ale aj širokú škálu produktov určených pre domácnosť. Sortiment Fresh zahŕňa čerstvé a kvalitné produkty, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny, vyberaných mäsových výrobkov, čerstvého pečiva či mliečnych výrobkov. Jedným z charakteristických rysov reťazca Fresh je pestrá ponuka predovšetkým lokálnych slovenských výrobkov.

Reťazec Fresh pravidelne aktualizuje svoj výber podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov, s cieľom poskytovať kvalitné produkty, ktoré spĺňajú očakávania náročnej klientely a prinášajú optimálny nákupný zážitok. Výrobky slovenských, aj zahraničných značiek preto v zľave pravidelne ponúka Koruna Fresh leták.

Predajne Fresh Slovensko

Predajne reťazca Fresh na Slovensku sú miestami, kde zákazníci nájdu rozmanitý sortiment produktov pre každodenné potreby. Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v Košiciach alebo na východe krajiny, môžete sa tešiť na skvelé možnosti, ktoré ponúka Fresh leták Košice. Potreviny Fresh leták prináša aktuálne akcie a zľavy, aby ste mohli efektívne naplánovať svoj nákup a získať viac za vaše peniaze. Držitelia vernostnej karty Koruna Fresh majú navyše možnosť využiť exkluzívne ponuky a výhody. Všetky tieto možnosti vám umožnia nájsť to, čo potrebujete, a zároveň urobiť nákup šetrnejšie pre váš rozpočet.

Otváracie hodiny reťazca Fresh sa môžu líšiť v závislosti od veľkosti predajne. Supermarkety Fresh majú väčšinou širšie otváracie hodiny od 10.00 do 21.00, ktoré umožňujú zákazníkom nakupovať aj mimo tradičných pracovných hodín. Menšie predajne môžu mať obmedzené otváracie hodiny, ktoré sú prispôsobené miestnym preferenciám a nákupným návykom. Bez ohľadu na to, či preferujete nákup po práci, počas víkendov alebo ráno, reťazec Fresh sa snaží vyjsť v ústrety rôznym životným štýlom a časovým možnostiam svojich zákazníkov.

Kontaktné informácie Fresh

Sídlo spoločnosti Fresh sa nachádza na nasledujúcej adrese:

AdresaKontaktFiermné údaje
  • Potraviny FRESH s.r.o.
  • Textilná 1
  • 040 12 Košice
  • t.č. 055/ 698 63 71
  • fax 055/ 674 00 12
  • e-mail fresh@freshobchod.sk
  • IČO 45 601 739
  • DIČ 202304792

Kontaktné údaje na vedenie spoločnosti Fresh Košice nájdete na stránke Fresh Supermarket www.freshobchod.sk v sekcii "Kontakty".

Spoločnosť Fresh Supermarket je aktívna aj v rámci sociálnych sietí Facebook, Instagram a tiež na svojom vlastnom YouTube kanáli. Na Facebookovej stránke Potraviny Fresh nájdete okrem iného aj Fresh letak online. Fresh letak novy je vždy plný výhodných zliav a akcií. Na Instagrame Fresh Zdravšie Potraviny sú pre vás pripravené rôzne súťaže a tiež chutné recepty. Suroviny na ich prípravu určite obsahuje aj buduci letak Fresh, s ktorého obsahom sa máte možnosť zoznámiť online. YouTube Potraviny Fresh vám predstaví spoločnosť Fresh, ponúkne vám kurzy varenia a oboznámi vás tiež s novým e-shopom Fresh.

Ako získať Fresh kartu?

Získať Fresh kartu je jednoduché a výhodné. Stačí sa zaregistrovať v blízkej predajni reťazca Fresh Supermarket alebo vyplniť online prihlášku na ich webovej stránke. Táto vernostná karta vám otvára dvere k množstvu výhod a zľavových akcií, ktoré sú špeciálne pripravené pre držiteľov karty. Po registrácii budete mať prístup nielen k aktuálnym zľavám, ale aj k exkluzívnym ponukám a týždenným akciám, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Získať Fresh kartu je skvelý spôsob, ako získavať viac z každého nákupu a zároveň mať jednoduchý prehľad o všetkých aktuálnych výhodách, ktoré vám reťazec ponúka.

Kde všade môžem Fresh kartu použiť?

Kartu je môžete použiť v každej predajni Fresh Plus a rovnako aj vo franšízach označených logom Fresh. Okrem zliav na Fresh produkty si užívate aj množstvo ďalších výhod. Predajne Fresh Plus sa nachádzajú napríklad v Gelnici, Košiciach, Prešove, alebo Ružomberku. Fresh kartu nemusíte mať fyzicky v peňaženke, ale je vám k dispozícii aj v mobilnej aplikácii Fresh, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť pre systém iOs, aj Android.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Fresh? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

V dnešnej dobe, keď mnoho z nás pracuje z domu, je dôležité mať miesto, kde sa cítime pohodlne a kde môžeme byť produktívni. Vytvorenie útulného a…

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…