Kaufland - akčný leták, tovar v akcii

Kaufland

Kaufland

21.09. – 27.09.2023

Kaufland Card

Kaufland Card

03.09. – 30.09.2023

Kaufland

Kaufland

28.09. – 04.10.2023

Kaufland

Kaufland

14.09. – 20.09.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti Kaufland »

Akčný Kaufland leták

Kaufland je reťazec supermarketov, zaraďujúci sa medzi najväčšie v Európe, s pôsobením v mnohých krajinách. Vznik reťazca Kaufland sa datuje do roku 1984, kedy bola spoločnosť založená v Nemecku. Odvtedy rýchlo vzrástla a stala sa vedúcim maloobchodným predajcom s rozsiahlym sortimentom výrobkov a služieb.

Medzi charakteristické atribúty Kauflandu patria jeho pravidelné akčné Kaufland letáky, ktoré zákazníkom prinášajú rôznorodé akcie a zľavy na široké spektrum tovaru. Tieto letáky sú dostupné nielen v predajniach, ale aj online, čo poskytuje výbornú možnosť ušetriť peniaze pri nákupe potravín a ďalších výrobkov. S tým, že nový Kaufland leták vychádza každý týždeň, sa zákazníci môžu vždy tešiť na množstvo príležitostí, ako uskutočniť výhodný nákup svojich obľúbených produktov. Kaufland leták online i v tlačenej podobe je dostupný raz týždenne, a to vo štvrtok, čo znamená, že máte pravidelný prístup k aktuálnym zľavám a akciám.

Aktuálny leták Kaufland

Aktuálny Kaufland leták môžete vždy nájsť aj online, pričom sa zvyčajne dostáva k verejnosti už v týždňovom predstihu. Prehľad o aktuálnych ponukách a zľavách vám poskytne Kaufland leták online, dostupný na rôznych webových stránkach zameraných na akčné letáky, napríklad na adrese Kaufino.com/sk. Formát Kaufland letáka na budúci týždeň vo formáte PDF vám umožňuje jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým informáciám priamo na vašom smartfóne. Stačí niekoľko kliknutí a máte leták Kaufland vo svojom telefóne otvorený, pripravený na prelistovanie a plánovanie vášho budúceho nákupu. Týždeň čo týždeň ponúkajú Kaufland akčné letáky výrazné zľavy na široký sortiment, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny, a taktiež na iné spotrebné výrobky ako náradie, oblečenie či rôzne iné potreby pre domácnosť.

Kaufland leták online

Kaufland leták online je skvelým spôsobom, ako sa informovať o aktuálnych akciách a zľavách priamo z pohodlia vášho domova. Tento online formát Kaufland letáka vám umožňuje prehliadať aktuálne ponuky a výhodné ceny rôznych výrobkov. Môžete si jednoducho prelistovať obsah Kaufland letáka online a získať prehľad o tom, aké výrobky sú momentálne zvýhodnené. Kaufland online leták je prístupný na viacerých webových stránkach špecializujúcich sa na akčné letáky, vrátane oficiálnej stránky Kaufland. Kaufland leták online vám pomôže ušetriť čas a peniaze, keďže sa môžete vopred pripraviť na svoj nákup a využiť aktuálne zľavy a ponuky. Kaufland leták online je praktickým nástrojom pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadajú spôsob, ako získať výhodné ponuky jednoducho a rýchlo.

Kaufland leták od štvrtka

Kaufland leták na budúci týždeň vo formáte PDF je dostupný už v týždňovom predstihu na rôznych webových stránkach zameraných na akčné letáky. Táto možnosť zákazníkom umožňuje s úplným pokojom prelistovať obsah Kaufland letáka od štvrtka a premyslieť si svoje ďalšie plány na výhodný nákup. Týmto spôsobom majú zákazníci príležitosť efektívne plánovať a už vopred si naplánovať svoj výber tovaru na nadchádzajúci týždeň a ušetriť ešte viac. Kaufland budúci leták má platnosť od štvrtka v danom týždni a končí v stredu nasledujúceho týždňa. Vďaka dostupnosti Kaufland letáka online vo formáte PDF ho môžete kedykoľvek otvoriť priamo vo svojom smartfóne, čo vám poskytuje jednoduchý prístup k aktuálnym akciám a zľavám.

O obchode Kaufland

Kaufland je veľký nemecký reťazec hypermarketov, ktorý bol založený v roku 1984. Jeho zakladateľmi sú Dieter Schwarz a jeho matka. V súčasnosti patrí značka Kaufland do skupiny Schwarz, ktorá prevádzkuje napríklad aj reťazec Lidl. Od svojho vzniku sa Kaufland veľmi rýchlo rozrastal a rozširoval svoje aktivity v celej Európe. Dnes má Kaufland viac ako 1300 predajní v 7 krajinách sveta.

Obidve siete, Lidl i Kaufland, patria do top 10 maloobchodných sietí predajní potravín na nemeckom ako aj slovenskom trhu.

Práve Lidl aktuálne letáky, Kaufland letáky a Tesco letáky patria medzi najlistovanejšie letáky na Slovensku.

Obchod Kaufland ponúka svojim verným zákazníkom výhodný vernostný program Kaufland Card. Staňte sa členom a získate exkluzívne zľavy, body za každý nákup, kupóny aj možnosť zúčastniť sa súťaží o atraktívne ceny. Registrácia do vernostného programu je naozaj jednoduchá. Na výber máte dva varianty Kaufland Card, a to fyzickú kartu alebo digitálnu kartu. Fyzickú kartu si vybavíte osobne, v ktorejkoľvek predajni na informáciách. Je tu tiež možnosť aktivovať si kartu v mobile. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu Kaufland - Ponuka a viac na App Store alebo Google Play, vytvoriť si zákaznícky účet a prihlásiť sa. V aplikácii nájdete sekciu Kaufland Card, kde vyplníte krátky formulár. Viac informácií nájdete na stránke Kaufland sk.

Sortiment Kaufland

V Kauflande nájdete všetko, čo potrebujete na pokojné nakupovanie pod jednou strechou. Od čerstvých potravín, ako sú ovocie, zelenina, mäso, ryby a pečivo, až po chladené a mrazničkové výrobky, sušené potraviny, dezerty a nápoje. V Kauflande sú tiež k dispozícii potraviny pre špeciálne diéty, ako sú bezlepkové alebo bezlaktózové produkty. Okrem toho ponúkajú aj drogériu, kozmetiku a ďalšie produkty pre domácnosť. Všetky tieto produkty pravidelne ponúka Kaufland leták online vo výrazných zľavách.

Kaufland je známy svojím širokým sortimentom výrobkov vlastnej značky K-Classic, ktorá ponúka širokú škálu potravín, nápojov a spotrebného tovaru. Okrem toho sú v obchode k dispozícii aj produkty známych značiek, ako sú Nestlé, Coca-Cola, Procter & Gamble, Heinz a mnoho ďalších. Budúci Kaufland leták od štvrtka dostupný na ďalší týždeň často obsahuje aj tieto produkty.

Kaufland leták každý týždeň ponúka niečo nové zo širokého sortimentu aj mimo potravín. Obľúbenými produktami v obchodoch Kaufland sa medzi zákazníkmi stalo tiež oblečenie, športové potreby, obuv, bytové doplnky, potreby pre domácnosť i náradie do dielne a záhrady.

V Kauflande vám ponúkajú jednoduché a bezproblémové vrátenie tovaru. Ak sa vám zakúpený tovar nepáči alebo nie je v poriadku, môžete ho vrátiť do 30 dní od nákupu. Okrem toho vám Kaufland poskytuje aj 2-ročnú záruku na elektroniku zakúpenú v predajniach Kaufland.

Pobočky Kaufland

Spoločnosť Kaufland patrí medzi najväčších predajcov potravín a tovarov pre domácnosť na svete.

Prvá predajňa spoločnosti Kaufland bola na Slovensku otvorená v roku 2000 v Poprade. Dnes je po celom Slovensku okolo 72 predajní (počet sa mení, pribúdajú nové), v ktorých pracuje vyše 6000 zamestnancov. Nájdete ich v Bratislave, Košiciach, Prešove, Žiline, Martine, Trnave, Ružomberku, Sabinove a v mnohých ďalších mestách.

Pobočka

Otváracia doba

Kaufland Bratislava: Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Košice: Popradská 92, 040 01 Košice

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Žilina: Vysokoškolákov 8083/37, 010 01, Žilina

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Prešov: Arm. gen. Svobodu 23, 080 01, PrešovPo-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Trnava: Trstínska cesta 931/2, 917 01, Trnava

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland otváracie hodiny môžu byť v každej pobočke iné, preto pred návštevou Kauflandu radšej Kaufland otváracie hodiny skontrolujte.

Kontaktné informácie

Na otázky ohľadom objednávok, tovaru, či pre zákaznícky servis je k dispozícii zákaznícka linka +421 080015 28 35. Viac informácií takisto nájdete na stránke www.kaufland.sk. Na poštovú korešpondenciu je možné použiť oficiálnu adresu spoločnosti Kaufland.

  • Kaufland Slovenská republika v.o.s.

  • Trnavská cesta 41/A

  • 831 04 Bratislava

A v neposlednom rade je veľa cenných informácií na Instagrame alebo Facebooku, kde zdieľajú tipy, recepty, prípadne aktuálnu Kaufland súťaž.

Ako získať Kaufland Card?

Ak chcete získať Kaufland Card, jednoducho navštívte najbližšiu predajňu Kaufland a požiadajte o vernostnú kartu Kaufland Card. Karta je k dispozícii zdarma a je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí sa chcú stať členmi vernostného programu Kaufland Card. Po obdržaní karty ju môžete jednoducho aktivovať na webovej stránke Kaufland, alebo cez mobilnú aplikáciu Kaufland. S Kaufland Card budete mať prístup k špeciálnym akciám, zľavám a vernostným bodom, ktoré si môžete počas nákupov nahromadiť. Taktiež vám bude chodiť Kaufland newsletter na váš emai. Budete tak vedieť medzí prvými, aká Kaufland akcia, alebo Kaufland súťaž sa práve pripravuje. Kaufland leták od štvrtka si budete môcť tiež prelistovať v predstihu a svoj nákup si v predstihu naplánovať.

Ako vymeniť body za kupóny Kaufland?

Vymeniť nahromadené body za kupóny Kaufland je jednoduché a výhodné. Po získaní Kaufland Card budete automaticky zbierať vernostné body. Po každom nákupe sa vám body pripíšu na váš účet v programe vernosti. Keď dosiahnete potrebný počet bodov, môžete ich jednoducho vymeniť za kupóny, ktoré vám prinesú ešte väčšie zľavy. Stačí sa prihlásiť do online vernostného portálu alebo do mobilnej aplikácie Kaufland, kde si vyberiete kupóny podľa vašich preferencií. Kupóny budete mať k dispozícii na použitie pri ďalšom nákupe a môžete ich využiť na získanie zľavy na vybrané produkty alebo služby. Vymeniť body za kupóny je skvelý spôsob, ako ešte viac ušetriť a získať viac z výhod Kaufland vernostného programu.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Kaufland? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…