Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Kaufland

Kaufland - akciový leták, tovar v akcii

Kaufland

13.06. – 19.06.2024

Zobraziť leták
Kaufland

06.06. – 12.06.2024

Zobraziť leták
Kaufland

30.05. – 05.06.2024

Zobraziť leták
Kaufland

02.05. – 31.05.2024

Zobraziť leták
Kaufland

23.05. – 29.05.2024

Zobraziť leták

Kaufland letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný Kaufland leták

Kaufland je reťazec supermarketov, zaraďujúci sa medzi najväčšie v Európe, s pôsobením v mnohých krajinách. Vznik reťazca Kaufland sa datuje do roku 1984, kedy bola spoločnosť založená v Nemecku. Odvtedy rýchlo vzrástla a stala sa vedúcim maloobchodným predajcom s rozsiahlym sortimentom výrobkov a služieb.

Medzi charakteristické atribúty Kauflandu patria jeho pravidelné akčné Kaufland letáky, ktoré zákazníkom prinášajú rôznorodé akcie a zľavy na široké spektrum tovaru. Tieto letáky sú dostupné nielen v predajniach, ale aj online, čo poskytuje výbornú možnosť ušetriť peniaze pri nákupe potravín a ďalších výrobkov. S tým, že nový Kaufland leták vychádza každý týždeň, sa zákazníci môžu vždy tešiť na množstvo príležitostí, ako uskutočniť výhodný nákup svojich obľúbených produktov. Kaufland leták online i v tlačenej podobe je dostupný raz týždenne, a to vo štvrtok, čo znamená, že máte pravidelný prístup k aktuálnym zľavám a akciám. Prelistovať si môžete aj ďalšie akčné letáky, ako napríklad leták potraviny Koruna, alebo sa môžete pozrieť, aké zľavy ponúka tento týžden leták COOP Jednota.

Aktuálny leták Kaufland

Aktuálny Kaufland leták môžete vždy nájsť aj online, pričom sa zvyčajne dostáva k verejnosti už v týždňovom predstihu. Prehľad o aktuálnych ponukách a zľavách vám poskytne Kaufland leták online, dostupný na rôznych webových stránkach zameraných na akčné letáky, napríklad na adrese Letado.com/sk. Formát Kaufland letáka na budúci týždeň vo formáte Kaufland leták PDF vám umožňuje jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým informáciám priamo na vašom smartfóne. Stačí niekoľko kliknutí a máte leták Kaufland vo svojom telefóne otvorený, pripravený na prelistovanie a plánovanie vášho budúceho nákupu. Týždeň čo týždeň ponúkajú Kaufland akčné letáky výrazné zľavy na široký sortiment, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny, a taktiež na iné spotrebné výrobky ako náradie, oblečenie či rôzne iné potreby pre domácnosť.

Kaufland leták PDF

Kaufland leták online sa stal jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako sa zákazníci priebežne oboznamujú s aktuálnymi ponukami a zľavami v obchodných domoch Kaufland. Pre tých, ktorí nevedia dočkať nových príležitostí, je možné si Kaufland leták od štvrtka prelistovať ihneď po jeho zverejnení na webe. Kaufland leták PDF je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať prístup k letáku kedykoľvek bez potreby pripojenia na internet. Ak máte radšej digitálne verzie, Kaufland leták PDF je pripravený na stiahnutie a prezeranie na vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Kaufland leták online tak poskytuje flexibilitu a pohodlie pri plánovaní nákupov, či už preferujete prelistovanie letáku online alebo ako Kaufland leták PDF. Dostupnosť Kaufland leták od štvrtka a Kaufland leták PDF v digitálnej podobe zabezpečuje, že zákazníci majú vždy aktuálne informácie o ponukách a môžu tak efektívne plánovať svoj nákup. Kaufland leták PDF je rýchlo stiahnuteľný a ideálny pre offline prehliadanie. Vďaka tejto online službe sa môžete vždy spoľahnúť na to, že nezmeškáte žiadne výhodné akcie alebo novinky v sortimente. Kaufland leták PDF si zákazníci môžu stiahnuť do svojho mobilného zariadenia a prelistovať si ho aj vtedy, ak práve nemajú k dispozícii mobilné dáta, alebo WiFi.

Kaufland leták od štvrtka

Pre tých, ktorí s nadšením očakávajú nové ponuky a zľavy, je tu Kaufland leták od štvrtka. Tento leták Kaufland je dostupný v digitálnej forme ako Kaufland online leták, kde si ho môžete pohodlne prelistovať. Ak máte záujem o stiahnutie tohto letáka na svoje zariadenie, Kaufland leták PDF je ideálnou voľbou. Díky tomu môžete mať všetky aktuálne ponuky stále pri sebe. Kaufland PDF leták je navrhnutý tak, aby bol pre zákazníkov čitateľný a jednoducho sa v ňom orientovali. Takže či už chcete Kaufland leták od štvrtka prelistovať online alebo si ho stiahnuť v PDF formáte, Kaufland vám poskytuje obe tieto možnosti. Ďalšou výhodou je možnosť rýchleho vyhľadávania konkrétnych produktov alebo značiek v digitálnom Kaufland online leták. Leták Kaufland je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí hľadajú konkrétne akciové ponuky a chcú si ušetriť čas pri nákupe. Obľúbený je tiež Biedronka leták PDF, ktorý opäť zahŕňa zľavy na potraviny a nápoje. 

O obchode Kaufland

Kaufland je veľký nemecký reťazec hypermarketov, ktorý bol založený v roku 1984. Jeho zakladateľmi sú Dieter Schwarz a jeho matka. V súčasnosti patrí značka Kaufland do skupiny Schwarz, ktorá prevádzkuje napríklad aj reťazec Lidl. Od svojho vzniku sa Kaufland veľmi rýchlo rozrastal a rozširoval svoje aktivity v celej Európe. Dnes má Kaufland viac ako 1300 predajní v 7 krajinách sveta. Obidve siete, Lidl i Kaufland, patria do top 10 maloobchodných sietí predajní potravín na nemeckom ako aj slovenskom trhu. Práve Lidl aktuálne letáky, Kaufland letáky a Tesco letáky patria medzi najlistovanejšie letáky na Slovensku.

Kaufland Card a mobilná aplikácia Môj Kaufland 

Obchod Kaufland ponúka svojim verným zákazníkom výhodný vernostný program Kaufland Card. Staňte sa členom a získate exkluzívne zľavy, body za každý nákup, kupóny aj možnosť zúčastniť sa súťaží o atraktívne ceny. Registrácia do vernostného programu je naozaj jednoduchá. Na výber máte dva varianty Kaufland Card, a to fyzickú kartu alebo digitálnu kartu. Fyzickú kartu si vybavíte osobne, v ktorejkoľvek predajni na informáciách. Je tu tiež možnosť aktivovať si kartu v mobile. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu Môj Kaufland sk na App Store alebo Google Play, vytvoriť si zákaznícky účet a prihlásiť sa. V aplikácii nájdete sekciu Kaufland Card, kde vyplníte krátky formulár. Viac informácií nájdete na stránke Kaufland sk.

Sortiment a obľúbené produkty Kaufland

V Kauflande nájdete všetko, čo potrebujete na pokojné nakupovanie pod jednou strechou. Od čerstvých potravín, ako sú ovocie, zelenina, mäso, ryby a pečivo, až po chladené a mrazničkové výrobky, sušené potraviny, dezerty a nápoje. V Kauflande sú tiež k dispozícii potraviny pre špeciálne diéty, ako sú bezlepkové alebo bezlaktózové produkty. Okrem toho ponúkajú aj drogériu, kozmetiku a ďalšie produkty pre domácnosť. Všetky tieto produkty pravidelne ponúka Kaufland leták online vo výrazných zľavách. Kaufland je známy svojím širokým sortimentom výrobkov vlastnej značky K-Classic, ktorá ponúka širokú škálu potravín, nápojov a spotrebného tovaru. Medzi značky Kaufland patrí K-Bio, K-free, K-favourites, K-take it veggie, K-to go, Kuniboo, SWITCH ON a ďalšie. Okrem toho sú v obchode k dispozícii aj produkty známych značiek, ako sú Nestlé, Coca-Cola, Procter & Gamble, Heinz a mnoho ďalších. Budúci Kaufland leták od štvrtka dostupný na ďalší týždeň často obsahuje aj tieto produkty.

Leták Kaufland každý týždeň ponúka niečo nové zo širokého sortimentu aj mimo potravín. Obľúbenými produktami v obchodoch Kaufland sa medzi zákazníkmi stalo tiež oblečenie, športové potreby, obuv, bytové doplnky, potreby pre domácnosť i náradie do dielne a záhrady.

V Kauflande vám ponúkajú jednoduché a bezproblémové vrátenie tovaru. Ak sa vám zakúpený tovar nepáči alebo nie je v poriadku, môžete ho vrátiť do 30 dní od nákupu. Okrem toho vám Kaufland poskytuje aj 2-ročnú záruku na elektroniku zakúpenú v predajniach Kaufland.

Pobočky Kaufland

Spoločnosť Kaufland patrí medzi najväčších predajcov potravín a tovarov pre domácnosť na svete.

Prvá predajňa spoločnosti Kaufland bola na Slovensku otvorená v roku 2000 v Poprade. Dnes je po celom Slovensku okolo 72 predajní (počet sa mení, pribúdajú nové), v ktorých pracuje vyše 6000 zamestnancov. Nájdete ich v Bratislave, Košiciach, Prešove, Žiline, Martine, Trnave, Ružomberku, Sabinove a v mnohých ďalších mestách. Otváracie hodiny Kaufland sú spravidla pre väčšinu predajní Kaufland spoločné, ale aj tak odporúčame pred návštevou predajne pre istotu otváracie hodiny Kaufland skontrolovať na oficiálnom webe Kaufland sk. Medzi najobľúbenejšie Kaufland predajne patrí napríklad Kaufland Nitra, Kaufland Poprad, alebo Kaufland Bratislava.

Pobočka

Otváracia doba

Kaufland Bratislava: Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Košice: Popradská 92, 040 01 Košice

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Žilina: Vysokoškolákov 8083/37, 010 01, Žilina

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Prešov: Arm. gen. Svobodu 23, 080 01, PrešovPo-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland Trnava: Trstínska cesta 931/2, 917 01, Trnava

Po-So: 7:00-21:00, Ne:8:00-20:00

Kaufland otváracie hodiny môžu byť v každej pobočke iné, preto pred návštevou Kauflandu radšej Kaufland otváracie hodiny skontrolujte.

Kontaktné informácie Kaufland


Adresa

Fakturačné údaje

  • Kaufland Slovenská republika, v.o.s.

  • Trnavská cesta 41/A

  • 831 04 Bratislava

  • IČO: 35793783

  • IČ DPH: SK2020279415

Pre všetky otázky ohľadom aktuálneho sortimentu produktov, zľavových akcií alebo reklamácií môže zákazník zadarmo zavolať na zákaznícku linku +42180015 28 35. Rovnako v prípade otázok, želaní i kritických pripomienok môžu zákazníci kontaktovať zákaznícku linku alebo využiť on-line formulár info@kaufland.sk, ktorý jednoducho vyplníte a odošlete. Kaufland tím vašu požiadavku spracuje a ak máte záujem, bude vás aj spätne kontaktovať. Ak uprednostňujete telefonický kontakt, pracovníci zákazníckeho centra sú vám k dispozícii od pondelka do piatka medzi 8.00 až 20.00 hod., v sobotu medzi 8.00 až 17.00 hod.

Všetky novinky, aktuálna Kaufland akcia a rôzne súťaže a tiež nový Kaufland leták od štvrtka, sú zdieľané tiež na sociálnych profiloch Kaufland Slovenská republika Facebook a Kaufland Slovensko Instagram s tipmi na aktuálne akcie z nového letáku Kaufland či návodmi na chutné domáce recepty. Dozviete sa tiež, v ktorom meste sa chystá Kaufland park – projekt spoločnosti Kaufland, ktorý má ľudí motivovať k pohybu a k pobytu na čerstvom vzduchu. Facebook poskytuje pestrý a zaujímavý obsah, ktorý je lákadlom pre všetkých milovníkov moderného nakupovania. Lákavým magnetom je aj Kaufland súťaž, v ktorých sa dá vyhrať množstvo lákavých cien. Objavíte tu aj nové produkty, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi priateľmi. Instagram zas ponúka pravidelný prísun noviniek a lákavých receptov na každú príležitosť. Zvládnuť prípravu jedál vám pomôžu rôzne tipy, triky a návody. Na Kaufland YouTube kanáli objavíte kreatívne recepty, varenie s cestovateľmi a tiež skvelé tipy pre vlastnú kuchyňu. Navyše vo všetkých predajniach Kaufland na Slovensku môžete využiť wifi úplne zadarmo. Môžete tak byť online počas celého nákupu a využiť výhodný nákup s Kaufland letákom online. 

Ako získať Kaufland Card?

Ak chcete získať Môj Kaufland Card, jednoducho navštívte najbližšiu predajňu Kaufland a požiadajte o vernostnú kartu Môj Kaufland Card. Karta je k dispozícii zdarma a je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí sa chcú stať členmi vernostného programu Kaufland Card. Po obdržaní karty ju môžete jednoducho aktivovať na webovej stránke Kaufland sk, alebo cez mobilnú aplikáciu Môj Kaufland sk. S Kaufland Card budete mať prístup k špeciálnym akciám, zľavám a vernostným bodom, ktoré si môžete počas nákupov nahromadiť. Taktiež vám bude chodiť Kaufland newsletter na váš emai. Budete tak vedieť medzí prvými, aká Kaufland akcia, alebo Kaufland súťaž sa práve pripravuje. Kaufland leták od štvrtka si budete môcť tiež prelistovať v predstihu a svoj nákup si v predstihu naplánovať.

Ako vymeniť body za kupóny Kaufland?

V rámci programu Môj Kaufland card body získavate možnosť nahromadiť body a následne ich výhodne vymeniť za kupóny Kaufland. Keď získate Kaufland Card, začnete automaticky akumulovať vernostné body. Po realizácii každého nákupu sa vám tieto body pridajú na váš vernostný účet. Akonáhle dosiahnete určitý počet bodov, môžete si ich vymeniť za atraktívne kupóny, ktoré vám prinášajú ešte lepšie zľavy. Ako na to? Stačí sa pripojiť k online vernostnému portálu Kaufland alebo otvoriť mobilnú aplikáciu Môj Kaufland sk. Tam si vyberiete kupóny podľa toho, čo vás zaujíma. Tieto kupóny potom môžete využiť pri vašom ďalšom nákupe, či už na produkty alebo služby. Využitie nahromadených bodov v rámci Môj Kaufland card body za kupóny je ideálnym spôsobom, ako maximálne využiť všetky benefity vernostného programu Môj Kaufland card.

Ako fungujú Kaufland súťaže?

Kaufland súťaž býva často organizovaná pri rôznych príležitostiach a väčšinou je zameraná na odmenu verných zákazníkov. Zvyčajne je potrebné splniť určité podmienky účasti, napríklad zakúpiť určité produkty alebo zaregistrovať sa online na webovej stránke Kaufland sk. Špeciálna a veľmi populárna Kaufland súťaž je Kaufland adventný kalendár. Adventný kalendár Kaufland orináša zákazníkom možnosť každý deň odhaľovať nové ponuky a zaujímavé ceny. Po skončení súťaže sú Kaufland výhercovia vyhlásení a zverejnení, často na oficiálnom webe spoločnosti Kaufland sk v sekcii Kaufland výhercovia. Účasť v Kaufland súťaž je skvelou príležitosťou na získanie atraktívnych cien a zároveň zažiť vzrušenie z možnej výhry.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Kaufland? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

V dnešnej dobe, keď mnoho z nás pracuje z domu, je dôležité mať miesto, kde sa cítime pohodlne a kde môžeme byť produktívni. Vytvorenie útulného a…

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…