Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Biedronka

Biedronka - akciový leták, tovar v akcii

Biedronka

23.05. – 29.05.2024

Zobraziť leták
Biedronka

20.05. – 25.05.2024

Zobraziť leták
Biedronka Home

12.05. – 02.06.2024

Zobraziť leták
Biedronka

13.05. – 29.05.2024

Zobraziť leták
Biedronka

24.05. – 25.05.2024

Zobraziť leták

Biedronka letáky s uplynutou dobou platnosti »

Leták Biedronka Polsko

V obchodnom reťazci Biedronka v Poľsku patria letáky vždy medzi hlavné nástroje propagácie a komunikácie so zákazníkmi. Leták Biedronka Polsko je neoddeliteľnou súčasťou marketingovej stratégie tejto spoločnosti. Každý týždeň, pravidelne vo štvrtok, môžete očakávať nový leták Biedronka, ktorý je k dispozícii ako vo fyzickej, tak aj online verzii. Leták Biedronka Poľsko je dôležitým zdrojom informácií pre zákazníkov, pretože obsahujú aktuálne ponuky, zľavy, akcie a novinky, ktoré sú dostupné v obchodoch Biedronka. Tieto letáky často zahŕňajú rôzne produkty, vrátane potravín, drogistického tovaru, elektroniky a ďalšieho sortimentu, ktorý Biedronka ponúka. Zákazníci tak majú možnosť ušetriť pri svojich nákupoch a získať viac za svoje peniaze.

Leták Biedronka Polsko nielen informuje o aktuálnej ponuke, ale často obsahuje aj tipy na varenie, recepty a inšpiráciu pre zákazníkov, ako využiť produkty zakúpené v obchode. Týmto spôsobom Biedronka zvyšuje svoju hodnotu pre zákazníkov a snaží sa byť viac než len obyčajným obchodom. Ak máte záujem o Biedronka leták aktuálny, nemusíte hľadať ďaleko. Stačí sa pozrieť na MrOferto, alebo na oficiálnu webovú stránku Biedronka, kde nájdete Biedronka leták online vo formáte PDF. Môžete ho tak ľahko prezerať a stiahnuť. Okrem toho, na týchto stránkach môžete tiež nájsť informácie o nových akciách a kampaniach, ktoré Biedronka práve spúšťa.

Ak hľadáte aj letáky iných obchodných reťazcov, ako sú Tesco, Lidl alebo Billa, môžete si prezrieť ich aktuálne ponuky na ich webových stránkach. Tieto obchody tiež pravidelne vydávajú letáky, ako je leták Billa, s atraktívnymi ponukami pre svojich zákazníkov. Buďte v obraze a ušetrite vďaka aktuálnym letákom od Biedronka a ďalších obchodov.

Biedronka leták aktuálny

Biedronka leták aktuálny je neoddeliteľnou súčasťou týždenného nákupu pre veľa Poliakov aj Slovákov. Tento leták, ktorý vychádza pravidelne každý týždeň vo štvrtok, ponúka zákazníkom skvelú príležitosť ušetriť peniaze a objavovať nové produkty. V aktuálnom letáku Biedronka môžete očakávať rôzne zľavy a akcie na potraviny, drogistický tovar, elektroniku a veľa ďalšieho. Biedronka sa snaží prinášať svojim zákazníkom atraktívne ponuky, ktoré uspokoja ich potreby, podobne ako Tesco leták. Tento týždenný Biedronka leták aktuálny je k dispozícii ako vo fyzickej podobe v obchodoch, tak aj online vo formáte PDF na oficiálnych webových stránkach Biedronka.

Vďaka aktuálnemu letáku môžete zistiť, ktoré produkty sú práve v zľave, a plánovať svoje nákupy tak, aby ste čo najviac ušetrili. Biedronka leták online vám tiež môže poskytnúť inšpiráciu na varenie a nápady, ako využiť produkty z Biedronky. Nezabudnite pravidelne sledovať nové letáky, aby ste nezmeškali žiadnu zaujímavú ponuku. Ak hľadáte aj letáky od iných obchodných reťazcov, ako sú Tesco, Lidl s letákom Lidl alebo Billa, môžete si prezrieť ich aktuálne ponuky tiež na Kaufino. Každý obchod má svoj vlastný spôsob, ako prinášať svojim zákazníkom skvelé ponuky, a letáky sú jedným z týchto spôsobov.

Budúci Biedronka gazetka

Biedronka má tendenciu dodržiavať pravidelný týždenný cyklus vydávania letákov, ktoré sú dostupné každý štvrtok. To znamená, že môžete očakávať nový leták Biedronka PL každý týždeň s novými ponukami. Čo sa obsahu budúcich letákov týka, to bude závisieť od aktuálnych kampaní a sezónnych zmien. Môžete opäť očakávať zľavy na potraviny, drogistický tovar, elektroniku a ďalšie produkty. Biedronka sa snaží prinášať svojim zákazníkom rôznorodé ponuky, ktoré budú prispôsobené ich potrebám. Ak hľadáte informácie o budúcich letákoch Biedronka, odporúčame sledovať MrOferto aj oficiálne webové stránky Biedronka.Takto budete vždy v obraze a budete môcť využiť výhodné ponuky v Biedronka gazetka, teda v letáku. Výhodné ponuky sprostredkováva aj CBA leták na budúci týždeň, opäť aktualizovaný na MrOferto.

Biedronka PL

Biedronka je známy poľský reťazec supermarketov, ktorý má v Poľsku dlhoročnú tradíciu a je jedným z najväčších obchodných reťazcov v krajine. Jeho názov "Biedronka" znamená "marienka" a symbolizuje priateľstvo a dobré vzťahy. Reťazec Biedronka sa špecializuje na predaj potravín, ale ponúka aj široký sortiment iného tovaru, ako je drogéria, oblečenie a elektronika. Na Slovensku existuje niekoľko podobných obchodných reťazcov, ktoré sú populárne medzi zákazníkmi. Patrí sem napríklad reťazec Lidl, ktorý ponúka rôznorodý sortiment, vrátane potravín, oblečenia a non-food tovaru. Ďalším obľúbeným reťazcom je Tesco, ktorý je známy svojimi hypermarketmi a ponúka širokú škálu produktov.

V rámci reťazca Biedronka je aktuálny leták dôležitým spôsobom, ako informovať zákazníkov o aktuálnych akciách a zľavách. Tieto letáky sú k dispozícii online ako Biedronka leták PDF na MrOferto alebo na webovej stránke Biedronka. Zákazníci môžu prostredníctvom týchto letákov objavovať nové produkty a ušetriť pri nákupoch. Okrem toho je na Slovensku populárny Koruna leták, ktorý ponúka podobné informácie o akciách a zľavách. Aj tento leták môžete často nájsť online vo formáte PDF na webovej stránke Koruna. Je to ďalší spôsob, ako získať výhodné ponuky pri nákupe potravín a iného tovaru.

V obchode Biedronka máte právo na vrátenie zbožia v súlade so zákonom o právach spotrebiteľa. Vrátenie zbožia je možné v prípade, že tovar nie je poškodený a je v pôvodnom stave s príslušnými obalovými materiálmi a dokladmi o nákupe. Reťazec Biedronka si zakladá na spokojnosti zákazníkov a snaží sa riešiť reklamácie a vrátenie tovaru k ich spokojnosti. Záruka na produkty v obchode Biedronka zvyčajne závisí od konkrétneho výrobcu a typu tovaru. Informácie o záruke by mali byť k dispozícii pri konkrétnom produkte alebo na webovej stránke Biedronka. Reťazec Biedronka sa snaží uľahčiť zákazníkom nákup a zabezpečiť, aby boli spokojní s dopravou a platbou. Okrem toho si Biedronka zakladá na kvalite a dostupnosti tovaru pre zákazníkov, čím sa stáva obľúbeným miestom na nákup. V reťazci Biedronka môžete často nájsť aj sezónne a tematické produkty a akcie.

Biedronka predajne a otváracia doba

Biedronka má hustú sieť predajní v celom Poľsku. Niektoré z najnavštevovanejších pobočiek Biedronka a ich adresy nájdete v nasledujúcej tabuľke:

Pobočka BiedronkaAdresa
Biedronka BogatyniaMatejki 64, 59-920 Bogatynia
Biedronka JablonkaHandlowa 1, 34-480 Jabłonka
Biedronka Krakowul, Prądnicka 65, 31-202 Kraków
Biedronka WrocławMarszałka Józefa Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław
Biedronka GdańskDługie Ogrody 14, 80-765 Gdańsk

Tieto pobočky Biedronka sú obľúbenými destináciami pre nákupy v Poľsku a ponúkajú rôznorodý sortiment výrobkov. Pre aktuálne akcie a zľavy môžete sledovať Biedronka leták online na oficiálnej webovej stránke.

Aplikacja Biedronka taktiež umožňuje sledovať nový leták Biedronka PL a byť v obraze ohľadom najnovších akcií a zliav. Biedronka je obľúbeným miestom na nákup v Poľsku, a eshop a aplikácia Biedronka robia nákupy ešte jednoduchšie a pohodlnejšie pre zákazníkov. Užite si výhody ponúkané touto populárnou sieťou predajní.

Biedronka otváracie hodiny

Biedronka je jedným z najpopulárnejších obchodných reťazcov v Poľsku, ktorý ponúka široký sortiment tovaru za atraktívne ceny. Jeho predajne sú v mnohých častiach Poľska a snaží sa uspokojiť potreby zákazníkov. Otázka, aké sú Biedronka otváracie hodiny, je pre mnohých dôležitá, a preto je dobré vedieť, že väčšina predajní Biedronka má pomerne dlhé otváracie hodiny. Väčšina predajní je otvorená od pondelka do soboty od 6:00 do 21:00 a v nedeľu od 6:00 do 18:00. To znamená, že máte dostatok času na to, aby ste vykonali svoj nákup, a to aj mimo bežných pracovných hodín.

Kontaktné informácie

Pre najnovšie informácie, letáky, presné Biedronka otváracie hodiny a ďalšie podrobnosti, navštívte oficiálnu webovú stránku Biedronka na www.biedronka.pl. Ak potrebujete kontaktovať zákaznícku podporu alebo získať ďalšie informácie, môžete použiť telefónnu zákaznícku linku Biedronka na čísle: (22) 205 33 00, alebo e-mailovú adresu, ktorá je praktickejšia: bok@biedronka.pl. Okrem toho, spoločnosť Biedronka PL aktívne pôsobí aj na sociálnych sieťach, ako je Facebook, Instagram a YouTube, kde pravidelne zdieľa novinky a aktuálne akcie.

Hlavná centrála spoločnosti Biedronka PL sa nachádza na adrese:

  • Jeronimo Martins Polska S.A. 
  • ul. Dolna 3 
  • 00-773 Varšava

Ako získať Biedronka kartu?

Biedronka karta je vernostná karta, ktorá umožňuje zákazníkom získavať rôzne výhody a zľavy pri nákupoch v obchode Biedronka. Ak chcete získať Biedronka kartu, postupujte nasledovne:

  1. Navštívte predajňu Biedronka: Vyberte sa do najbližšej predajne Biedronka, ako je Biedronka Jablonk. Na mieste budete môcť získať Biedronka kartu a zaregistrovať sa.
  2. Vyplňte registračný formulár: Zamestnanec predajne vám poskytne registračný formulár, ktorý budete musieť vyplniť. Tento formulár obsahuje vaše osobné údaje, ako meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktné informácie.
  3. Predložte doklad totožnosti: Zvyčajne budete musieť predložiť doklad totožnosti, ako je občiansky preukaz, aby sa overila vaša totožnosť.
  4. Pripravte sa na čakanie: Po vyplnení formulára a predložení dokladu totožnosti budete musieť počkať na vyhotovenie Biedronka karty. Zamestnanec predajne vám poskytne kartu, a keď bude hotová, budete môcť začať využívať vernostné výhody.

Biedronka karta vám umožňuje získavať body alebo zľavy pri každom nákupe v predajni Biedronka. Tieto body môžete potom využiť na ďalšie zľavy alebo výhody. Nezabudnite sledovať aktuálny Biedronka leták PDF alebo iné zverejnené ponuky, kde sa môžu objaviť aj špeciálne akcie pre držiteľov Biedronka karty.

Čo je Biedronka?

Biedronka je veľký poľský maloobchodný reťazec, ktorý patrí medzi najväčších hráčov v oblasti potravinového maloobchodu v Poľsku. Je to populárny a dobre známy obchodný reťazec, ktorý ponúka rôznorodý sortiment výrobkov za konkurencieschopné ceny. Biedronka má veľkú sieť predajní, ktoré sa nachádzajú po celom Poľsku, a je známa svojimi rozsiahlymi ponukami potravín, nápojov, čerstvých produktov, drogérie, spotrebného tovaru a ďalších produktov pre domácnosť. Zákazníci môžu v Biedronke nakupovať všetko od čerstvých ovocných a zeleninových produktov po elektroniku a oblečenie. Okrem toho Biedronka pravidelne ponúka rôzne akcie, zľavy a špeciálne ponuky, ktoré môžu zákazníkom pomôcť ušetriť pri nákupoch. Reťazec je známy aj svojou vernostnou kartou, ktorá umožňuje získavať ďalšie výhody a zliavy pri nákupoch.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Biedronka? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…