Lidl - aktuálne letáky, akcie

Lidl

Lidl

23.03. – 26.03.2023

Lidl

Lidl

20.03. – 26.03.2023

Lidl.sk

Lidl.sk

20.03. – 26.03.2023

Lidl - Vemondo

Lidl - Vemondo

06.02. – 31.03.2023

Lidl Záhrada

Lidl Záhrada

06.03. – 30.04.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Lidl. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode Lidl

Obchode Lidl patrí medzi popredných predajcov potravín špičkovej kvality za výhodné ceny. Okrem trvanlivých potravín tu nájdete vždy čerstvú zeleninu a ovocie, ale aj oblečenie, drogériu či vybavenie do domácnosti a dielne. Lidl má aktuálne viac ako 10 500 predajní v 29 krajinách Európy a USA. Na Slovensku môžu zákazníci navštívíť až 155 predajní.

História

Veľa ľudí si už varenie bez Lidl produktov nevie ani predstaviť. Ako vlastne vznikol obchod, ktorý si získal priazeň toľkých zákazníkov? V roku 1930 bola v Nemecku založená potravinárska spoločnosť Lidl & Schwarz KG. Prvá predajňa otvorila svoje brány zákazníkom v roku 1973. Postupom času si obchod vďaka svojej kvalite získaval stále viac ľudí a rozšíril sa aj do ďalších krajín. Na Slovensku sa prvé predajne objavili v roku 2004 a v roku 2019 bol u nás spustený online shop s rôznorodým sortimentom.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločenská zodpovednosť je pre Lidl veľmi dôležitá a neberie ju na ľahkú váhu. V spoločnosti dbajú na životné prostredie, preto vo všetkých svojich logistický centrách starostlivo triedia odpad, vysádzajú stromy, podporujú zálohovanie fliaš a plechoviek a dokonca pri predajniach montujú nabíjacie stanice pre elektromobily, čím poskytujú veľkú výhodu ekologicky jazdiacim zákazníkom. Okrem životného prostredia sa snažia o zveľaďovanie komunít na Slovensku, podporujú slovenských výrobcov a zabezpečujú svojim zamestnancom kvalitné a spravodlivé pracovné prostredie.

Značky a sortiment

Obchod Lidl ani zďaleka neponúka len kvalitné a bezpečné potraviny. V ponuke má aj dámsku a pánsku módu, oblečenie a hračky pre deti, športovú výbavu, pomôcky a vybavenie do domácnosti či dokonca elektroniku.

V Lidli si dávajú záležať na tom, aby ste nakupovali skvelé produkty za tie najnižšie ceny, preto prichádzajú na trh s vlastnými značkami, ktorými sú:

 • CRIVIT a CRIVIT PRO - športové oblečenie, funkčné materiály,

 • ESMARA - štýlová dámska móda,

 • LIVERGY - pánske oblečenie,

 • PEPPERTS - oblečenie pre deti,

 • LUPILU - móda pre najmenších z kvalitných materiálov,

 • POWERFIX - pracovné náradie,

 • PARKSIDE - nástroje pre kutilov,

 • MERADISO - bytové doplnky a textil,

 • FLORABEST - pomôcky do záhrady,

 • ERNESTO - produkty do kuchyne,

 • SILVERCREST - spotrebiče a elektronika.

Počas roka v predajniach prebiehajú aj tematické ponuky plné výnimočných produktov. Ide napríklad o taliansky týždeň, americký, grécky, francúzsky alebo ázijský týždeň, kedy nakúpite potraviny typické pre tieto krajiny.

Akciový leták

Ak chcete vedieť o každej akcii, ktorá v Lidli aktuálne prebieha, určite si prelistujte akciový leták, aby vám nikdy nič neuniklo. Nájdete ho online priamo na stránke obchodu. Leták je platný vždy na najbližší týždeň. Okrem toho je dostupný aj Online magazín s ponukami, ktoré prebiehajú na e-shope.

Vernostný program Lidl Plus

Každý verný zákazník chce nakupovať v Lidli, čo najvýhodnejšie, preto si pre vás pripravil šikovný vernostný program Lidl Plus. Jedná sa o praktickú mobilnú aplikáciu, kde uvidíte aktuálne zľavy a kupóny, online katalóg alebo využijete vyhľadávač predajní vo vašom okolí. Môžete si ju stiahnuť na Google Play alebo App Store.

Súčasťou aplikácie je digitálna karta pre členov Lidl Plus. Ak si budete chcieť uplatniť určitú zľavu, kliknete v aplikácii na Lidl Plus kartu a zobrazí sa vám QR kód, ktorý naskenujete na konci nákupu. Nezabudnite, že zľavový kupón musíte najskôr aktivovať v sekcii kupóny. Pri každom nákupe s touto kartou navyše dostanete žreb a môžete získať ďalší zľavový kupón.

Registrácia do vernostného programu je naozaj jednoduchá a vybavíte ju sami z pohodlia domova. Stačí si stiahnuť aplikáciu Lidl Plus a vyplniť údaje v registračnom formulári. V SMS správe vám príde kód, ktorým registráciu potvrdíte a môžete začať výhodne nakupovať.Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…