Lidl - akčný leták, tovar v akcii

Lidl

Lidl

25.09. – 01.10.2023

Lidl

Lidl

28.09. – 01.10.2023

Lidl Lupilu

Lidl Lupilu

20.09. – 30.09.2023

Lidl.sk

Lidl.sk

25.09. – 01.10.2023

Lidl Parkside

Lidl Parkside

04.09. – 12.10.2023

Lidl - Vínotéka

Lidl - Vínotéka

25.09. – 30.11.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti Lidl »

Akčný Lidl leták

Lidl je ideálne miesto na nákup pre tých, ktorí chcú ušetriť, ale nechcú obetovať kvalitu. Lidl leták každý týždeň ponúka nové, zaujímavé akcie a tiež Lidl tematické týždne, ktoré pravidelne oslovujú milovníkov rôznych kuchýňskych štýlov. Od Amerického cez taliansky, francúzsky, až po ázijský týždeň – tieto akcie prinášajú pestrosť a autenticitu do kuchyne každého zákazníka. A to nie je všetko. Lidl leták neobmedzuje svoje zvýhodnenia len na potraviny. Mimo výberu chutných produktov tu nájdete aj zaujímavé zľavy na oblečenie, náradie a elektrospotrebiče pre kuchyňu, dom a záhradu. Akčný leták Lidl môžete pohodlne prelistovať online na rôznych weboch, ako je napríklad Kaufino.sk, už od pondelka. Tým si môžete vopred naplánovať svoj nákup a využiť výhodné ceny a ponuky, ktoré Lidl leták pravidelne prezentuje.

Aktuálny leták Lidl

Aktuálny Lidl leták nájdete vždy tiež online a spravidla je Lidl leták online už v týždňovom predstihu. Lidl leták online je dostupný na stránkach zameraných na akčné letáky, vrátane dôveryhodných zdrojov ako napríklad Kaufino.com/sk. Tento online formát vám umožňuje rýchlo a jednoducho prelistovať Lidl leták na budúci týždeň PDF priamo vo vašom smartfóne. Takto máte možnosť prechádzať si Lidl leták online napríklad aj počas svojho nákupu, čím efektívne plánujete svoj nákup a využívate aktuálne akcie, ktoré Lidl leták ponúka. 

Aktuálne akčné letáky Lidl ponúkajú týždeň čo týždeň výrazné zľavy na rôzne produkty. Medzi nimi nájdete výhodné ponuky na čerstvé ovocie a zeleninu, špeciality z tematických týždňov, či na iné sortimenty zo širokého spektra tovarov. Tieto zľavy sa týkajú nielen potravín, ale aj rôznych spotrebných tovarov, ako je náradie, oblečenie, a ďalšie potreby pre domácnosť. S Lidl letákom online máte prístup ku všetkým týmto výhodám pohodlne z pohodlia vášho smartfónu.

Lidl leták online

Lidl leták online je pohodlným a moderným spôsobom, ako mať stále aktuálny prehľad o najnovších akciách a zľavách ponúkaných týmto obľúbeným reťazcom. Vďaka Lidl letáku online môžete jednoducho prelistovať ponuku z pohodlia vášho domova alebo kdekoľvek inam, kde máte prístup k internetu. Na stránkach, ktoré sa špecializujú na akčné letáky, ako napríklad Kaufino.com/sk, nájdete Lidl leták online vo forme prehľadného PDF dokumentu. Tento online leták vám ponúka možnosť si prehliadnuť všetky aktuálne zľavy, akcie a novinky, ktoré Lidl ponúka. Lidl online leták je taktiež skvelým spôsobom, ako sa vopred pripraviť na nákup, plánovať svoj nákupný zoznam a využiť zvýhodnené ceny na rôzne produkty. Nech už hľadáte zľavy na potraviny, drogériu, elektrospotrebiče alebo oblečenie, Lidl leták online vám poskytne prehľad o aktuálnej ponuke a umožní vám ušetriť čas a peniaze.

Lidl leták na budúci týždeň

Lidl leták na budúci týždeň vo formáte PDF je možné nájsť na stránkach zameraných na akčné letáky už s týždňovým predstihom. Týmto spôsobom majú zákazníci príležitosť v pokoji prelistovať Lidl leták online a premyslieť si svoj ďalší výhodný nákup s týždňovým predstihom, čím môžu ešte viac ušetriť. Aktuálne akčné letáky Lidl vychádzajú pravidelne každý týždeň a sú dostupné v tlačenej forme vo všetkých predajniach Lidl. Okrem toho ich nájdete aj na webových stránkach, kde môžete Lidl leták online prelistovať už od pondelka. 

Každý Lidl akčný leták platí od pondelka do nedele a je rozdelený do troch častí, pričom ponúka:

- Akcie od pondelka,

- Lidl zľavy od štvrtka,

- Špeciálnu ponuku na víkend.

O obchode Lidl

Lidl je nemecká sieť supermarketov, ktorá pôsobí vo viacerých štátoch Európy. Je to obchodný reťazec, ktorý je zameraný predovšetkým na kvalitný potravinový tovar, ale v ponuke má tiež diskontný sortiment produktov od slovenských i zahraničných dodávateľov. Spoločnosť Lidl má nielen svoju stálu ponuku produktov, ale pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje tzv. tematické týždne, vďaka ktorým môžu zákazníci spoznávať chute z rôznych kútov sveta. Základný, ale i rozšírený sortiment tovaru obchodného reťazca Lidl je dostupný na jeho webových stránkach www.lidl.sk, čo je vlastne Lidl shop sk, teda eshop Lidl online, poskytujúci sortiment produktov z rady módnych, športových doplnkov a potrieb, výbavy pre domácnosť a záhradu, ale tiež hobby, bývanie aj hračky pre deti. Na tejto stránke samozrejme nájdete aj aktuálny, alebo budúci Lidl leták a informácie o tom, či práve prebieha zaujímavá Lidl súťaž, v ktorej sa dajú vyhrať hodnotné ceny.

Každý verný zákazník chce nakupovať v Lidli, čo najvýhodnejšie, preto si pre vás pripravil šikovný vernostný program Lidl Plus. Jedná sa o praktickú mobilnú aplikáciu, kde uvidíte aktuálne zľavy a kupóny, online katalóg alebo využijete vyhľadávač predajní vo vašom okolí. Môžete si ju stiahnuť na Google Play alebo App Store.V Lidl aplikácii nájdete aj Lidl akčné letáky. Prostredníctvom aplikácie si tak môžete Lidl leták online prelistovať kedykoľvek. 

Súčasťou aplikácie je digitálna karta pre členov Lidl Plus. Ak si budete chcieť uplatniť určitú zľavu, kliknete v aplikácii na Lidl Plus kartu a zobrazí sa vám QR kód, ktorý naskenujete na konci nákupu. Nezabudnite, že zľavový kupón musíte najskôr aktivovať v sekcii kupóny. Pri každom nákupe s touto kartou navyše dostanete žreb a môžete získať ďalší zľavový kupón.

Podnikateľská skupina Schwarz-Gruppe prevádzkuje aj sieť supermarketov Kaufland. Obidve siete, Lidl i Kaufland, patria do top 10 maloobchodných sietí predajní potravín na nemeckom ako aj slovenskom trhu.

Práve Lidl akčné letáky, Kaufland letáky a Tesco letáky patria medzi najlistovanejšie letáky na Slovensku.

Sortiment Lidl

V obchodoch Lidl nakúpite okrem potravín aj produkty do domácnosti, elektroniku, oblečenie či iný spotrebný tovar. Lidl si zakladá na hesle ,,Kvalita za nízku cenu". Okrem produktov dodávaných do Lidl.sk môžete nakúpiť aj tovar privátnych značiek, akými sú Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos a množstvo ďalších. Lidl vďaka svojim kvalitným produktom v aktuálnych Lidl letákoch získal už mnohé ocenenia.

Lidl leták PDF každý týždeň ponúka niečo nové zo širokého sortimentu aj mimo potravín. Obľúbenými produktami v obchodoch Lidl sa medzi zákazníkmi stalo tiež oblečenie, športové potreby, obuv, bytové doplnky, potreby pre domácnosť i náradie do dielne a záhrady.

Čo sa reklamácií týka, ak sa na zakúpenom tovare v rámci záručnej doby vyskytne vada, je potrebné zaniesť kompletný reklamovaný produkt na ktorúkoľvek Lidl predajňu v rámci Slovenskej republiky a preukázať sa dokladom o kúpe, alebo dokladom o kúpe tovaru z internetového obchodu Lidl shop sk. Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní.

Pobočky Lidl

Spoločnosť Lidl patrí medzi najväčších predajcov potravín a tovarov pre domácnosť na svete. Táto úspešná značka bola založená v roku 1930 v Nemecku. Tu, v meste Ludwigshafen sa nachádza aj prvá predajňa Lidl.

V súčasnosti sa na Slovensku nachádza 162 predajní a Lidl a jeho Lidl leták patrí medzi najobľúbenejšie predajne na Slovensku.

V hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave sa nachádza 14 predajní Lidl. Najvyhľadávanejšími predajňami Lidl v Bratislave sú: Lidl Bratislava Dunajská 2, Lidl Bratislava Mlynské Nivy, Lidl Bratislava Škultétyho 1, Lidl Bratislava Vajnorská 100, Lidl Bratislava Račianska, Galvaniho, Vajnorská a ďalšie.

Rovnako obľúbené a vyhľadávané sú aj všetky ostatné Lidl predajne rozmiestnené doslova vo všetkých väčších či menších mestách na Slovensku. Medzi zákazníkmi si mimoriadnu obľubu získali predovšetkým predajne Lidl Trenčín, Lidl Michalovce a Lidl Bardejov, kde zákazníci radi nakupujú.

Pobočka

Otváracia doba

Lidl Bratislava: Dunajská 2, 811 08, Bratislava

Po-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00

Lidl Košice: Hlavná 111, 040 01, Košice

Po-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00

Lidl Prešov: Rusínska 12287/1, 080 01, Prešov

Po-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00

Lidl Žilina: 1.mája 1016/4, 010 01, Žilina 

Po-So: 7:00-20:00, Ne: 8:00-20:00

Lidl Trnava: Zelenečská 2A, 917 02, Trnava

Po-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00

Lidl otváracie hodiny nemusia byť vo všetkých pobočkách rovnaké, preto pred návštevou Lidl otváracie hodiny radšej skontrolujte.

Kontaktné informácie

Na otázky ohľadom objednávok, tovaru, či pre zákaznícky servis je k dispozícii zákaznícka linka +421 800 005 095, ktorá je dostupná Po – So 8.00 – 18.00 hod. Pre vyriešenie akejkoľvek požiadavky zo strany zákazníkov je možné využiť aj Lidl kontaktný formulár, ktorý je dostupný online na stránkach Lidl eshop, na www.lidl.sk. Na poštovú korešpondenciu je možné použiť oficiálnu adresu spoločnosti Lidl.

  • Lidl Slovenská Republika

  • Ružinovská 1E

  • 821 02 Bratislava

A v neposlednom rade je veľa cenných informácií na Instagrame alebo Facebooku, kde sa napríklad zdieľajú tipy na aktuálne Lidl súťaže, alebo sa dozviete, čo ponúka leták Lidl od pondelka. Rovnako tu spoločnosť občas informuje o nových produktoch pridaných do e-shopu Lidl. Nájdete tu aj viac informácií o akciách, ktoré práve ponúka Lidl akčný leták

Ako sa prihlásiť do Lidl Plus?

Aplikácia Lidl Plus je skvelý spôsob, ako získať viac výhod z vášho nákupu v supermarkete Lidl. Prihlásiť sa do aplikácie je jednoduché a rýchle. Stačí si stiahnuť aplikáciu Lidl Plus z App Store alebo Google Play, následne sa zaregistrovať pomocou vášho e-mailu a vytvoriť si osobné konto. Po úspešnom prihlásení sa si do pár sekúnd môžete na vašom smartfóne prezrieť Lidl leták online, alebo Lidl leták na budúci týždeň. Získate tiež prístup k exkluzívnym zľavovým kupónom podľa vášho výberu a mnohým ďalším výhodám.

Ako získať Lidl kartu?

Získať Lidl kartu je jednoduché a bezplatné. Stačí prísť do najbližšieho Lidl obchodu a požiadať o Lidl kartu. Personál vám ju ochotne vydá. Táto vernostná karta vám otvorí bránu k mnohým výhodám a špeciálnym ponukám. Nemusíte sa obávať žiadnych poplatkov ani zložitých procesov. Lidl karta vám umožní užívať si exkluzívne zľavy, prístup k zaujímavým akciám a mnoho ďalších prekvapení. Stačí si ju prevziať a pri každom nákupe ju jednoducho predložiť pri pokladni. Väčšina zákazníkov Lidl má svoju Lidl kartu v aplikácii Lidl Plus. Každá pokladňa má k dispozícii skener špeciálne na skenovanie QR kódu Lidl karty z aplikácie Lidl Plus.

Ako funguje Lidl aplikácia?

Lidl aplikácia je jednoduchý a praktický spôsob, ako získať ešte viac z vašich nákupov. Stačí si ju stiahnuť z oficiálneho obchodu s aplikáciami do vášho smartfónu. Po jednoduchom a rýchlom procese registrácie prostredníctvom emailu budete mať prístup ku všetkým funkciám aplikácie. V Lidl aplikácii môžete jednoducho prezerať Lidl akčné letáky, kde nájdete výhodné ponuky na rôzne produkty. Okrem toho si môžete vytvoriť zoznamy nákupov, aby ste mali všetko, čo potrebujete, vždy poruke. Čakajú na vás zľavy iba pre členov Lidl Plus klubu. Okrem toho môžete v Lidl aplikácii môžete zbierať body a získať tak ešte viac zliav na vaše nákupy. Lidl aplikácia je prehľadná, jednoduchá na používanie. Stiahnite si ju ešte dnes a zažite nový spôsob nakupovania s Lidl Plus.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…