Metro - aktuálne letáky, akcie

Metro Pre milovníkov jedla

Metro Pre milovníkov jedla

15.03. – 28.03.2023

Metro - Spotrebný tovar

Metro - Spotrebný tovar

15.03. – 28.03.2023

Metro - Gastronómia

Metro - Gastronómia

15.03. – 28.03.2023

Metro - Výhodná ponuka

Metro - Výhodná ponuka

01.02. – 31.03.2023

Metro - Vonkajšie vybavenie

Metro - Vonkajšie vybavenie

15.03. – 11.04.2023

Metro Moods

Metro Moods

18.01. – 11.04.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Metro. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

Metro

METRO Cash & Carry SR ponúka podnikateľom výber zo širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru na jednom a ľahko dostupnom mieste.

METRO Cash & Carry SR s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete. METRO Group pôsobí v dvadsiatich deviatich krajinách na štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 650 veľkoobchodných samoobslužných centier. Portfólio firmy METRO Group zahŕňa okrem veľkoobchodov ďalších dvanásť obchodných línií.

Metro prevádzkuje výlučne veľkoobchodný predaj potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom, najmä obchodníkom a firmám podnikajúcim v gastronómii. Podnikateľom (fyzickým aj právnickým osobám) vystavuje na základe registrácie zákaznícke karty, ktoré im umožňujú vstup nielen do všetkých predajní slovenského Metra, ale tiež do celej siete METRO/Makro/v ďalších krajinách.

Vysoký obrat tovaru, prevádzková výkonnosť, obmedzený počet predajní, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú METRO Cash & Carry SR s.r.o. predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. METRO Cash & Carry SR s.r.o. je atraktívnym miestom zásobovania nielen pre drobných maloobchodníkov, ale tiež pre veľkoobchodníkov, ktorí tvoria významnú skupinu našich zákazníkov. Poskytujeme zákaznícke karty tiež podnikateľom mimo sektor obchodu a gastronómie a aj veľkoodberateľom, akými sú orgány štátnej správy, školy, nemocnice, finančné inštitúcie atď. Tomuto deleniu zodpovedajú aj upravené balenia potravín, diferencované pre maloobchodníkov (viac spotrebiteľských balení vo fólii) a gastronómiu (väčšie objemy).

V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR s.r.o. šesť veľkoobchodných centier. Predajná plocha každého činí 7 500 m2.

Koncept Cash & Carry

  • cash & carry = "zaplatiť v hotovosti a odniesť"
  • samoobslužný obchod výhradne pre registrovaných zákazníkov – podnikateľské subjekty
  • všetko pod jednou strechou – 33.000 položiek z oblastí potravín aj spotrebiteľského tovaru
  • vysoká kvalita za nízke ceny
  • vlastné značky – garancia vysokej kvality za najlepšiu cenu (Aro, Horeca Select,...)

Spoločenská zodpovednosť

Metro verí, že má zmysel pomáhať. V METRO podporujú dlhodobé projekty predovšetkým v sociálnej oblasti a ochrane životného prostredia.

Metro každý deň dodáva tovar s krátkou lehotou spotreby Potravinovej banke Slovenska. Ide najmä o potraviny a drogériové produkty, ktoré následne putujú k ľuďom v núdzi.

METRO GROUP sa záväzne pripojila k Európskej iniciatíve o vertikálnych vzťahoch v potravinovom dodávateľskom reťazci. Účelom tejto Iniciatívy a jej Zásad je podpora správnych obchodných postupov ako základ pre komerčné správanie sa v prostredí európskeho potravinového reťazca.

Metro Group má jasne definovaný etický kódex pre oblasť Compliance. V nejednoznačných situáciách sa môže každý zamestnanec obrátiť na manažéra, ktorý vystupuje ako Compliance Officer pre danú krajinu. Okrem toho môžu zamestnanci, ale napríklad aj zákazníci, dodávatelia, či iní obchodní partneri nahlásiť akékoľvek porušovanie pravidiel v oblasti Compliance prostredníctvom formulára.

Ako medzinárodná spoločnosť trvajú na udržateľnom prístupe a snažia sa ísť príkladom vo všetkých oblastiach ich podnikania. Jednou z neoddeliteľných súčastí ich zásad je snaha o zabezpečenie spravodlivých pracovných podmienok po celom svete.

Kontrola kvality

Už od roku 2011 je Metro držiteľmi certifikátu IFS, medzinárodnej normy pre systémy riadenia kvality. Neustále zlepšujú všetky svoje postupy. Nakupujú u nich profesionáli a tí chcú len to najlepšie. Preto musia byť v kvalite vždy o krok napred.

Udržateľnosť

Udržateľnosť je pre veľkoobchod METRO veľmi dôležitá, je jedným zo základných princípov spoločnosti a stala sa súčasťou firemnej kultúry.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Metro? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…