Metro - akčný leták, tovar v akcii

Letáky s uplynutou dobou platnosti Metro »

Akčný Metro leták

Metro je veľkoobchodná sieť, ktorá ponúka širokú škálu produktov a služieb. Jeho sortiment je zameraný na potreby maloobchodníkov – reštaurácií, hotelov, kaviarní, a iných prevádzok. Metro leták svojim zákazníkom pravidelne ponúka aktuálne a atraktívne zľavy na rôzne produkty, ako sú potraviny, nápoje, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, spotrebný tovar, a mnoho ďalších. Metro leták sa pravidelne obmieňa, a tak zákazníci majú prístup k novým akciám a výhodným cenám každý týždeň.

Vstup do predajní Metro, akými sú napríklad Metro Bratislava, alebo Metro Nitra, zákazníkom umožňuje Metro karta, bez ktorej vstup ani nákup v Metre nie je možný.

V obchode Metro môžete nakúpiť buď osobne, alebo vám pomôže Metro objednávka. Metro objednávku môžete zadať mailom, telefonicky, alebo cez formulár m-objednávka.

Aktuálny Metro leták

Leták Metro je možné nájsť v tlačenej podobe vo všetkých Metro predajniach, ako sú napríklad Metro Ivánka pri Dunaji, alebo Metro Nitra, na webových stránkach metro sk alebo aj tu, na portáli MrOferto, alebo na webe Kaufino.sk v profile obchodu Metro. Ne webe metro sk si môžete podrobne prezrieť všetky produkty a tovar v Metro akcii a nájdete tam aj nový leták Metro.

Medzi podnikateľmi je tiež populárny Metro katalóg, ktorý má spravidla platnosť niekoľko mesiacov. Vždy je v platnosti niekoľko katalógov Metro, každý s vlastnou tematikou, ako napríklad Metro katalóg exotické ovocie, Metro katalóg gastro vybavenie a zariadenie, alebo Metro katalóg ryby a morské plody.

Metro leták na budúci týždeň

Metro leták vychádza vždy v predstihu a jeho platnosť je spravidla dva týždne. Výnimkou je leták Metro víkendová ponuka, ktorý je platný každý týždeň od štvrtka do nedele. Okrem viacerých Metro letákov, ktoré sú v platnosti súčasne, sa dajú zaujímavé zľavy nájsť aj v Metro katalógu.

Nový leták Metro na budúci týždeň sa dá nájsť vždy online na stránkach, ako je MrOferto, na stránkach metro sk, alebo ako tlačené letáky a Metro katalógy priamo v predajniach Metro. Zaujímavé zľavy nájdete napríklad aj v akčnom Lidl letáku

O obchode Metro

METRO Cash & Carry SR s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete. METRO Group pôsobí v dvadsiatich deviatich krajinách na štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 650 veľkoobchodných samoobslužných centier. Portfólio firmy METRO Group zahŕňa okrem veľkoobchodov ďalších dvanásť obchodných línií.

Obchod Metro je obľúbený medzi podnikateľmi a profesionálnymi kuchármi pre svoje kvalitné produkty, konkurencieschopné ceny a výborné služby. Metro leták a Metro katalóg pravidelne ponúkajú zaujímavé akcie, zľavy a výhodné balíčky, čo prispieva k úsporám pre podnikateľov. Metro tiež zohľadňuje špecifické potreby rôznych odvetví gastronómie a ponúka osobitné služby a riešenia pre svojich zákazníkov.

Za veľkoobchod s podobným sortimentom je možné považovať napríklad aj veľkoobchod Labaš. Prelistujte si leták Labaš a porovnajte ceny, aby ste zistili, kde nakúpite najvýhodnejšie. Výhodné veľkoobchodné akcie obsahuje tiež Libex leták.

Metro sortiment

Všetky ponúkané produktové rady ponúka nový leták Metro a nájdete ich aj medzi Metro akciami:

 • Metro Chef ponúka vysoko kvalitné potraviny, ktoré spĺňajú všetky požiadavky modernej gastronómie,

 • Metro Professional ponúka profesionálne produkty pre vybavenie prevádzok a domácností (kvalitný riad, elektrospotrebiče, kuchynské potreby a dekorácie, ale tiež ponuka tovaru na profesionálne upratovanie),

 • medzi ďalšie značky patrí Aro a ponúka bezkonkurenčný pomer ceny a kvality sortimentu základných produktov,

 • exkluzívna talianska značka Rioba ponúka kávový program prvotriednej kvality a v originálnom dizajne,

 • značka Fine Life ponúka rôzne potravinové produkty, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny,

 • Sigma je kvalitná značka kancelárskych potrieb a ponúka široký sortiment kvalitných produktov za výhodné ceny,

 • H-Line – hotelové balenia mydiel a šampónov, uteráky, župany, jednotlivé porcie marmelád a ďalšie,

 • Horeca Select – sortiment surovín a vybavenia pre profesionálne kuchyne.

Okrem vyššie uvedených Metro značiek tovaru ponúka leták Metro aj bohatý výber brandových značiek a produktov, ktoré poznáte z bežných obchodov.

Pobočky Metro

V predajni Metro si môžu zákazníci prezrieť a vyskúšať všetok zľavnený sortiment, ktorý ponúkajú leták Metro a Metro katalóg a uplatniť si Metro zľavy. Rovnako môžu využiť služby Metro čerpacej stanice, pripojiť sa k bezplatnej wifi sieti, či zbaviť sa použitého kuchynského oleja. Služby sa u jednotlivých pobočiek môžu líšiť. Predajne obchodu nájdete v týchto mestách: Metro Bratislava (Metro Devínska Nová Ves, Metro Ivanka pri Dunaji), Metro Košice, Metro Nitra, Metro Zvolen, Metro Žilina.

Metro otváracie hodiny sa môžu pre tú ktorú pobočku líšiť. Takisto platia rôzne Metro otváracie hodiny pre držiteľov rôznych Metro kariet.


Typ karty

Deň v týždni

Deň v týždni

Deň v týždni

Modrá Metro karta

Pondelok - Piatok

8.00 - 20. 00 hod.

Sobota

8.00 - 20.00 hod.

Nedeľa

8.00 - 20.00 hod.

Strieborná a Zlatá Metro karta

Pondelok - Piatok

5.00 - 20.00 hod.

Sobota

6.00 - 20.00 hod.

Nedeľa

8.00 - 20.00 hod.

Metro kontaktné informácie

Na všetky otázky ohľadom aktuálneho sortimentu produktov, zľavových akcií alebo reklamácií môže zákazník zavolať zadarmo na zákaznícku linku +421850 123 223, a to od pondelka do nedele v čase od 8.00 do 18.00 hod., alebo napísať svoju otázku či podnet do kontaktného formulára na webových stránkach obchodu metro sk.

Adresa

IČO, IČO DPH, DIČ

Kontakt

 • METRO Cash & Carry SR s.r.o.

 • Senecká cesta 1881

 • 900 28 Ivanka pri Dunaji

 • IČO: 459 526 71

 • IČO pre DPH: SK 20 23 150 701

 • DIČ: 20 23 150 701

 • Telefón (recepcia): +421850 123 223

 • On-line kontakt: info@metro.sk

Všetky novinky, aktuálne Metro akcie a Metro leták sú pravidelne zdieľané tiež na sociálnych profiloch Metro Slovakia Facebook a metro sk Instagram. Instagram ponúka sezónne kulinárske inšpirácie, rady, tipy a recepty a tiež to, čo ponúka nový leták Metro a čo zákazníci samozrejme nájdu aj v Metro leták online. Na YouTube kanáli Metro Slovakia sú takisto tipy na recepty a inšpirácie v kuchyni a videá s odporúčaniami pre podnikateľov.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Metro? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…