Letáky | Móda a obuv | KiK

KiK - akciový leták, tovar v akcii

KiK

08.04. – 08.05.2024

Zobraziť leták
KiK

04.03. – 04.04.2024

Zobraziť leták
KiK

02.02. – 02.03.2024

Zobraziť leták
KiK

02.02. – 02.03.2024

Zobraziť leták
KiK

08.01. – 08.02.2024

Zobraziť leták

KiK letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný leták KiK

KiK, populárny nemecký reťazec, je obľúbený vďaka rozmanitej a cenovo prístupnej kolekcii oblečenia pre všetkých členov rodiny, štýlových doplnkov a užitočných textilných predmetov do každej domácnosti. Aktuálne ponuky a zľavy značky KiK sú pravidelne zverejňované v KiK letáku, ktorý je plný pútavých akcií na široký sortiment produktov. Či už potrebujete obnoviť svoj šatník, nakúpiť oblečenie pre rodinu alebo zaobstarať textílie do domu, KiK leták sk ponúka aktuálne akcie a výrobky za bezkonkurenčné ceny. Prechádzajte stránkami KiK letáku a vyberte si z pestrého výberu tovaru, ktorý zodpovedá vašim potrebám a preferenciám. Výhodné ponuky sú k dispozícii nielen v kamenných obchodoch ako napríklad KiK Bratislava, ale aj na KiK e shop, kde si môžete vybrať a zakúpiť výrobky KiK online. Pre online nákupy je KiK leták online ideálnym zdrojom informácií, kde nájdete skvelé ponuky a zľavy. Informácie o aktuálnych ponukách značky KiK, ako aj iné akčné letáky, sú dostupné na webových stránkach ako Kaufino, MrOferto, alebo napríklad aj portál Letado.sk.

KiK leták aktuálny

Aktuálny KiK leták je plný atraktívnych zľav a ponúk, s hlavným zameraním na oblečenie a výrobky pre domácnosť. Každé nové vydanie KiK leták prináša výhodné ponuky, ktoré ponúkajú skvelé príležitosti na úsporu pri nákupe. KiK je známy svojím asortimentom cenovo prijateľného, ale zároveň moderného oblečenia pre každého člena rodiny. V KiK letáku objavíte módne kúsky pre dospelých, deti, ako aj doplnky a textílie, ktorými môžete obohatiť nielen svoj šatník, ale aj svoj domov.

Nie je to však len o móde. Aktuálny KiK leták zahŕňa tiež široký výber praktických produktov pre domácnosť. Od textilných doplnkov, cez produkty na údržbu domu, až po hračky pre deti. To všetko robí KiK leták sk ideálnym zdrojom pre výhodné nákupy a inšpiráciu pre všetkých členov rodiny. KiK je obľúbený vďaka svojim dostupným cenám a kvalitným produktom. Sledovaním aktuálneho KiK letáku budete stále informovaní o najnovších ponukách a zľavách. Ak hľadáte ďalšiu inšpiráciu a oblečenie či produkty pre domácnosť za výhodné ceny, odporúčame vám prezrieť si leták Pepco alebo Jysk leták.

KiK leták online

KiK leták online je pohodlným spôsobom, ako sa oboznámiť s najnovšími ponukami a zľavami, ktoré sú dostupné v obchodoch a na KiK e-shop. Umožňuje zákazníkom prezerať si aktuálne ponuky a produkty z pohodlia domova, či už hľadajú oblečenie, domáce potreby, alebo iné výrobky. Každý leták KiK je plný informácií o sezónnych zľavách, špeciálnych ponukách a nových produktoch, ktoré sú prístupné online a v kamenných predajniach. KiK leták online je aktualizovaný pravidelne, aby odzrkadľoval najnovšie trendy a ponuky, ktoré spĺňajú potreby a želania zákazníkov. Zákazníci môžu jednoducho nakupovať prostredníctvom KiK e shop, kde nájdu široký sortiment produktov, od oblečenia po bytové doplnky. KiK e-shop je intuitívny a ľahko navigovateľný, čo zákazníkom umožňuje rýchly a efektívny nákup. S KiK leták online môžu zákazníci plánovať svoje nákupy vopred, porovnávať ceny a výrobky, a zabezpečiť, aby nezmeškali žiadne výhodné ponuky. To všetko prináša pohodlný a flexibilný spôsob nákupu, ktorý šetrí čas a peniaze.

Budúci leták KiK

Budúci leták KiK je vždy nádejou na nové výhodné ponuky a atraktívne zľavy. KiK pravidelne pripravuje nové vydania svojich letákov, ktoré sú plné trendy oblečenia a praktických produktov pre domácnosť. Keďže KiK dbá na svojich zákazníkov, v budúcich letákov nájdete aktuálne trendy, sezónne kolekcie a široký sortiment výrobkov pre celú rodinu. KiK leták nový býva tiež často sprevádzaný výpredajom, čo znamená, že môžete očakávať ešte väčšie zľavy a úspory na svojich obľúbených produktoch. Vďaka budúcemu KiK letáku budete mať príležitosť pozrieť sa dopredu a pripraviť si nákupný zoznam podľa svojich predstáv a potrieb, prípadne skontrolovať, či práve neprebieha veľký výpredaj KiK.

Nebudete musieť dlho čakať na budúci leták KiK, pretože táto reťazec pravidelne obmieňa svoje ponuky, aby vám priniesol stále nové a aktuálne produkty. Sledujte stránky a informácie od KiK, aby ste sa dozvedeli viac o nadchádzajúcich vydaniach letákov a nezmeškali žiadne výhodné ponuky. KiK leták nový je tu pre vás s cenovo dostupnými možnosťami nakupovania a modernými kúskami pre celú rodinu.

O obchode KiK

Kik, ako renomovaný nemecký predajca, má vo svojom portfóliu reťazec viac ako 4000 maloobchodných predajní roztrúsených po celej Európe. Je to miesto, kde nájdete široký výber textilnej pánskej, dámskej a detskej módy, módne doplnky a ďalšie, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali každému štýlu a rozpočtu. Kik je však viac než len oblečenie. Tento obchod prešiel cestou, aby sa stal jedným zo spôsobov, ako prispieť k peknému a pohodlnému domovu. Sortiment produktov pre domov, vrátane obľúbených Kik dekorácií, deiek a pod., je starostlivo vybraný, aby odzrkadľoval najnovšie trendy v interiérovom dizajne.

Ale Kik nezastavil svoje kroky pri módnych a domácich produktoch. Pre milovníkov sladkostí a pochutín ponúka obchod pestrú škálu lahodných delikates, ktoré potešia chuťové poháriky najmenších aj dospelých. Vždy sa snaží prinášať radostný a zábavný nákupný zážitok všetkým svojim zákazníkom. Čo robí Kik obľúbeným, sú jeho konkurencieschopné ceny. Mladé rodiny, študenti a mladé mamičky sú medzi tými, ktorí obchod KiK najviac oceňujú. A to nie je len otázka nízkej ceny, ale aj kvality, ktorú Kik ponúka. Obchod je pevne zameraný na ponúkanie produktov, ktoré sú nielen cenovo dostupné, ale aj kvalitné a štýlové.

Sortiment a obľúbené produkty KiK

KiK sa pýši bohatým sortimentom, ktorý zahŕňa oblečenie pre celú rodinu, doplnky a produkty do domácnosti. Široká škála dámskych, pánskych a detských odevov je navrhnutá tak, aby vyhovovala rôznym vkusom a potrebám zákazníkov. Od každodenných outfitov po špeciálne príležitosti, KiK ponúka štýlové a kvalitné kúsky za dostupné ceny. Ako bonus, sortiment pre domácnosť ponúka dekorácie a textilné výrobky, ktoré pridajú štýl a pohodlie každému domovu.

Nemali by sme prehliadať ani výhody nákupov v KiK online. Táto platforma poskytuje komfort a pohodlie prehliadania a nakupovania z domova alebo kdekoľvek s internetovým pripojením. Čas od času môžete na KiK online shop naraziť na exkluzívne ponuky, ktoré nie sú dostupné v kamenných predajniach. Výpredaj KiK je obzvlášť očakávaným obdobím, keď zákazníci môžu získať svoje obľúbené produkty za zlomok ceny. V tomto období sa online shop stáva hot spotom pre výhodné nákupy, kde môžete uloviť najlepšie ponuky a aktualizovať svoj šatník alebo domov za bezkonkurenčné ceny.

Pobočky KiK

V mestách ako Košice, Banská Bystrica a Nitra, sa môžu zákazníci tešiť na pobočky KiK, kde sú k dispozícii atraktívne produkty za výhodné ceny. KiK Bratislava sa tiež neustále teší obľube, a to vďaka aktuálnym ponukám zverejneným v KiK leták. Zákazníci tu majú možnosť vyberať si z bohatej ponuky oblečenia a domácich potrieb. Vďaka pravidelným aktualizáciám KiK leták sa nákup stáva efektívnejším a výhodnejším, pričom každá ponuka je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám a očakávaniam rôznych zákazníkov. Každá pobočka KiK ponúka nielen široký sortiment, ale aj príjemný nákupný zážitok, a to vďaka priateľskému personálu a organizovanému prostrediu.

Na pobočkách KiK zákazníci nájdu širokú škálu produktov, od oblečenia pre celú rodinu po doplnky a potreby pre domácnosť. Aktuálne informácie a ponuky sú vždy dostupné v KiK leták, čo zákazníkom umožňuje zostávať informovanými o najnovších trendoch a výhodných akciách. Zákazníci tak môžu plánovať svoje nákupy vopred a maximalizovať svoje úspory. KiK sa neustále zameriava na zvyšovanie štandardov služieb a produktov, aby zákazníkom ponúkol najlepšie možné nákupné skúsenosti. KiK otváracie hodiny sa pre každú KiK pobočku rôznia. Odporúčame preto pred návštevou KiK otváracie hodiny skontrolovať napríklad na oficiálnej stránke KiK sk. 

Kontaktné informácie KiK

Zamestnanci Kik neustále pracujú na zlepšovaní poskytovaných služieb a webových stránok. Zákazníci na svoje otázky, prípadne na vyjadrenie pochvaly alebo naopak kritiky, môžu využiť kontaktný formulár, ktorý sa nachádza na Kik eshope v sekcii „Kontakty". Na zanechanie pripomienok je potrebné vyplniť meno, e-mailovú adresu, prípadne ďalšie doplňujúce informácie. Rovnako je možné na zodpovedanie otázok využiť aj telefónne číslo na centrálu: +420 272 089 700 alebo e-mailovú adresu: Kontakt-sk@kik.textilien.com. Sídlo spoločnosti Kik sa nachádza na tejto adrese:

  • KiK textil a Non-Food spol. s. r. o.
  • Panenská 6
  • 811 03 Bratislava

Obchodná spoločnosť Kik je aktívna aj na sociálnych sieťach, čo poskytuje zákazníkom bližší kontakt. Konkrétne má Kik zriadený účet na Facebooku (aktuálne novinky) a tiež na Instagrame (aktuálne inšpirácie), kde pravidelne zdieľa informácie o novinkách a o tom, čo je možné nájsť v Kik aktuálny leták a kedy bude prebiehať najbližší Kik vypredaj.

Čo je to KiK?

KiK je nemecký reťazec maloobchodných predajní, ktorý pôsobí v mnohých krajinách Európy. Založený bol v roku 1994 a odvtedy sa rozrástol do viac ako 4000 predajní. KiK sa špecializuje na predaj cenovo dostupného oblečenia pre mužov, ženy a deti, a ponúka aj široký sortiment textilných výrobkov a dekorácií do domácnosti. Firma je známa svojimi konkurencieschopnými cenami a kvalitnými výrobkami. V KiK leták môžu zákazníci pravidelne nájsť aktuálne zľavy a akčné ponuky, čo robí nakupovanie v tomto reťazci ešte výhodnejšie. KiK tiež prevádzkuje e-shop, kde zákazníci môžu pohodlne nakupovať online.

Čo znamená skratka KiK?

Skratka KiK je názov nemeckého reťazca maloobchodných predajní a znamená "Kunde ist König", čo v preklade znamená "Zákazník je kráľ". Toto motto odráža filozofiu spoločnosti, ktorá kládla veľký dôraz na uspokojenie a pohodlie svojich zákazníkov, ponúkajúc im kvalitné produkty za dostupné ceny.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu KiK? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…