Letáky | Šport | INTERSPORT

INTERSPORT leták plný aktuálnych akcií

Intersport

03.07. – 31.07.2024

Zobraziť leták
Intersport

09.05. – 19.05.2024

Zobraziť leták
INTERSPORT

08.03. – 17.03.2024

Zobraziť leták
Intersport

04.10. – 15.10.2023

Zobraziť leták

INTERSPORT letáky s uplynutou dobou platnosti »

Intersport leták

Najnovší Intersport leták je zdrojom nielen pre tých, ktorí hľadajú výhodné akcie, ale aj pre milovníkov športu, ktorí chcú byť v obraze o najnovších trendoch v športovom vybavení a outdoorovom oblečení. Či už hľadáte inšpiráciu pre vaše športové aktivity alebo potrebujete obnoviť športový šatník, v Intersport letáku nájdete širokú ponuku produktov. Prelistovať si ho môžete nielen v kamenných predajniach, ale aj online na webstránkach spoločnosti, prípadne na portále MrOferto. Leták Intersport je publikovaný nepravidelne, väčšinou sa objavuje raz až dvakrát mesačne, čo zákazníkom umožňuje plánovať nákupy podľa najnovších ponúk. Okrem tradičných športových potrieb tu nájdete aj inovatívne gadgety a fitness náramky, ktoré dodajú vašim tréningom nový rozmer. Navyše, letákové akcie často obsahujú zaujímavé bonusy, ako sú kupóny či vernostné zľavy pre členov klubu Intersport.

Aktuálny leták Intersport

Chcete byť informovaní o najaktuálnejších zľavách a ponukách Intersportu? Aktuálny leták Intersport prináša prehľad o všetkých aktuálnych akciách, kde nájdete atraktívne ceny na športové vybavenie, oblečenie a doplnky. Pre porovnanie cien a sortimentu môžete navštíviť EXIsport leták, kde objavíte podobný sortiment za výhodné ceny. Navyše, v aktuálnom letáku často nájdete exkluzívne ponuky, ktoré sú dostupné iba pre krátky časový úsek, takže je dobré byť vždy na pozore. Široká paleta športových potrieb a odevov je v letáku prezentovaná tak, aby vyhovovala všetkým vekovým kategóriám a športovým preferenciám. A nezabúdajte, že ak narazíte na neodolateľnú ponuku, využiť ju môžete nielen v kamenných obchodoch, ale aj online.

Budúci Intersport leták SK

S koncom platnosti súčasného letáku sa mnohí zákazníci už nevedia dočkať, čo prinesie budúci Intersport leták SK. Novinky, zvýhodnené ponuky a trendové kúsky z nadchádzajúceho letáku budú opäť zverejnené na portále MrOferto, aby ste mali vždy čerstvé informácie o nadchádzajúcich akciách. Budúci Intersport leták SK bude obsahovať všetky potrebné informácie pre nadšencov športu, a to včas, aby ste si mohli svoje obľúbené produkty zarezervovať alebo zakúpiť hneď, ako budú dostupné v Intersport.sk eshop alebo vo vašej najbližšej predajni, ako je Intersport Prešov alebo Intersport Ružomberok. Tento náhľad do budúcnosti dáva zákazníkom možnosť naplánovať si svoje športové investície a využiť akcie a zľavy, ktoré sa na nich vzťahujú. Každý nový leták Intersport tiež prináša informácie o nadchádzajúcich športových udalostiach a súťažiach, ktoré spoločnost podporuje, rovnako ako Sportisimo leták. Či už ste nadšeným bežcom, cyklistom alebo milovníkom outdooru, budúci Intersport leták je tu, aby vás motivoval k dosiahnutiu vašich športových cieľov.

O obchode Intersport

Intersport, ako globálne známa značka, sa stala synonymom pre kvalitu a širokú ponuku športového vybavenia a oblečenia. Jej história siaha do 60. rokov minulého storočia, keď sa skupina špecializovaných športových obchodov rozhodla spojiť sily a ponúknuť zákazníkom niečo viac. Dnes sa Intersport môže pochváliť stovkami predajní roztrúsenými po celom svete, pričom v Slovenskej republike je obľúbeným cieľom pre všetkých športových nadšencov. Intersport eshop, dostupný na adrese intersport.sk eshop, prichádza s možnosťou online nákupu, čo je v dnešnej dobe neoceniteľná výhoda.

Ponuka Intersportu je atraktívna nielen kvôli širokému sortimentu, ale aj vďaka pravidelným letákom, ktoré zákazníkom predstavujú najnovšie trendy a zľavy. Leták Intersport je vyhľadávaným zdrojom informácií, čo dokazuje jeho popularita. Intersport eshop takisto prispieva k celkovému dobrému menu značky, nakoľko poskytuje jednoduchý a rýchly prístup k nákupu, či už hľadáte športové vybavenie alebo trendy oblečenie.

V rámci Slovenska si Intersport získal srdcia mnohých zákazníkov prostredníctvom svojich kamenných predajní v mestách ako Intersport Prešov, Intersport Čadca alebo Intersport Zvolen, kde si zákazníci môžu produkty osobne vyskúšať a poradiť sa s odborným personálom. Nezabúdajú ani na sever Slovenska s predajňou Intersport Ružomberok, kde je ponuka špecificky prispôsobená potrebám miestnych obyvateľov a návštevníkov regiónu. Intersport.sk eshop je navyše portálom, kde sa môžete informovať o nadchádzajúcich akciách, letákoch a špeciálnych ponukách, ktoré sú aktualizované v reálnom čase.

Každá predajňa Intersport je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny zážitok z nakupovania. Klienti si tu môžu byť istí, že nájdu tovar najvyššej kvality a posledné novinky zo sveta športu. A keďže zákaznícka spokojnosť je pre Intersport vždy na prvom mieste, je zrejmé, že tento športový gigant bude na Slovensku aj naďalej predstavovať to najlepšie z ponuky športových potrieb.

Intersport eshop

Intersport eshop ponúka širokú škálu športového tovaru, kde na intersport.sk eshop nájdu zákazníci všetko od bežeckých topánok po outdoorové vybavenie. Eshop pravidelne aktualizuje ponuku s najnovšími trendmi a poskytuje exkluzívne online akcie a zľavy. Nákup cez intersport.sk eshop je jednoduchý, s rýchlym doručením a zákazníckou podporou pre výmenu alebo vrátenie tovaru. Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu alebo odbornú radu, sú k dispozícii podrobné popisy a hodnotenia produktov. Intersport eshop teda zákazníkom umožňuje objaviť pohodlie a kvalitu priamo z domova.

Intersport SK predajne a otváracia doba

Siet predajní Intersport SK poskytuje športovým nadšencom po celom Slovensku bohatý výber športového tovaru. Intersport ako celosvetovo uznávaná značka prináša kvalitu a odbornosť do každej svojej predajne. Nižšie nájdete prehľad najnavštevovanejších predajní Intersport na Slovensku vrátane informácií o ich otváracej dobe. Intersport SK predajne a otváracia doba:

PredajňaAdresaOtváracia doba
Intersport PrešovArm. gen. Svobodu 2A, 080 01 Prešov-SekčovPo-Ne: 09:00-20:00
Intersport ČadcaSlobody 3093 4C, 022 01 ČadcaPo-Ne: 09:00-20:00
Intersport RužomberokOC City Market, Poľná 51, 034 01 RužomberokPo-Ne: 09:00-20:00
Intersport ZvolenRetail Park, Obchodná 3, 960 01 ZvolenPo-Ne: 09:00-19:00
Intersport BratislavaMetodova 6, 821 08 BratislavaPo-Ne: 10:00-20:00

Okrem Intersport Čadca, ktorý sa teší veľkej popularite medzi zákazníkmi a je synonymom pre šport v regióne, si zákazníci veľmi pochvaľujú aj Intersport Zvolen a Intersport Ružomberok, kde nájdu nielen široký sortiment, ale aj odborné poradenstvo. Navštívte predajne Intersport a presvedčte sa o bohatej ponuke športového oblečenia a vybavenia. Akcie Intersport a ďalšie výhody nájdete na stránkach intersport.sk alebo priamo v predajniach, kde vám zamestnanci radi poskytnú aktuálne informácie.

Najnovšie články

Ovládnitě umenie soft skills: cesta k úspechu

Ovládnitě umenie soft skills: cesta k úspechu

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete práce sú technické zručnosti (hard skills) dôležité, ale čoraz viac sa ukazuje, že kľúčom k dlhodobému úspechu sú…

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

V dnešnej dobe, keď mnoho z nás pracuje z domu, je dôležité mať miesto, kde sa cítime pohodlne a kde môžeme byť produktívni. Vytvorenie útulného a…

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…