JYSK - aktuálne letáky, akcie

JYSK

JYSK

08.03. – 11.04.2023

Jysk jaro/léto

Jysk jaro/léto

01.03. – 30.06.2023

JYSK

JYSK

01.03. – 07.03.2023

Jysk

Jysk

08.02. – 07.03.2023

JYSK

JYSK

22.02. – 07.03.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu JYSK. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

JYSK

Nezameniteľná modrá predajňa s nábytkom a kúpeľňovými doplnkami vznikla v Dánsku, konkrétne v roku 1979 v meste Aarhus. Založil ju Lars Larsen a už v roku 1984 otvoril prvú predajňu mimo územia Dánska, v Nemecku. Dnes má viac ako 2000 obchodov prevažne v Európe.

História JYSK

Keď roku 1979 Lars Larsen otvoril svoju prvú predajňu v Dánsku, v druhom najväčšom dánskom meste Aarhus (kde sa mimochodom prevádzka stále nachádza), mal síce Larsen veľké ambície, ale ani len netušil, ako rýchlo sa bude jeho obchod rozrastať. Larsen otvoril ešte niekoľko mimoriadne úspešných prevádzok JYSK Sengetojslager (pôvodný názov prevádzok do roku 2001) na území Dánska, a v roku 1984 prvú prevádzku za hranicami Dánska - v susednom Nemecku. Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z viac ako 2 900 predajní v 51 krajinách po celom svete.

Čo znamená slovo JYSK?

Slovo „JYSK“ bolo vždy zámerne pridávané k názvu spoločnosti. Podľa Larsa Larsena predstavuje slovo „JYSK“ v dánčine čokoľvek alebo kohokoľvek z Jutského polostrova a je často spájane so skromnosťou, dôkladnosťou a čestnosťou - troma hodnotami, s ktorými sa Lars Larsen vždy stotožňoval. Spoločnosť JYSK je považovaná za dôveryhodného obchodného partnera.

Poslanie a vízia JYSK

Poslanie – V Jysku veria, že vždy môžu robiť veci o niečo lepšie a stať sa ešte väčšími, aby zákazníkom mohli v budúcnosti poskytovať tie najlepšie produkty. Chcú urobiť viac ako len poskytnúť svojim zákazníkom atraktívnu ponuku založenú výlučne na cene.

Misia – Skvelá škandinávska ponuka pre každého v rámci spánku a bývania.

Vízia – Byť prvou voľnou zákazníkov. Byť prvou voľnou zamestnancov a byť celosvetovo najrozšírenejším a najziskovejším reťazcom obchodov.

Zodpovednosť

Zodpovednosť spoločnosti Jysk sa neobmedzuje len na zamestnancov. Zahŕňa tiež ľudí zamestnaných u svojich dodávateľov po celom svete. Je pre nich nevyhnutné, aby sa zákazník cítil bezpečne s vedomím, že produkty, ktoré v Jysku nakupuje sú vyrábané s ohľadom na ľudí, zvieratá a životné prostredie.

JYSK na dánskom kráľovskom dvore

Keď Jej Veličenstvo kráľovná Margrethe II Dánska pri svojich 70. narodeninách, 16. apríla 2010, vymenovala JYSK za oficiálneho dodávateľa Kráľovského dánskeho dvora, stalo sa to jedným z najväčších dní v histórii JYSKu.

Internetový obchod JYSK

Jysk sprostredkúva predaj nábytku, matracov, záhradného nábytku a rôznych doplnkov. Všetko nájdete na jednom mieste a dokonca môžete produkty veľmi rýchlo a jednoducho priamo na stránkach prehľadávať. Pri nákupe máte k dispozícii kategórie: spálňa, kúpeľňa, pracovňa, obývacia izba, jedáleň, úložné priestory, okno, záhrada, domácnosť a outlet. Všetky tieto kategórie sa ešte ďalej členia, aby ste sa rýchlo a jednoducho vedeli dostať priamo k produktom, o ktoré máte reálne záujem.

Nakupovať môžete prostredníctvom internetu, čo je najmä nesmierne rýchle a pohodlné. Tiež však máte možnosť nakupovať aj v kamenných predajniach, kde je síce výber obmedzený, ale môžete si nechať produkty objednať a ušetríte tak na doprave. Je len na vás akú formu nákupu si zvolíte, máte však garanciu kvalitných a dizajnových produktov. Na blogu tohto internetového obchodu nájdete množstvo zaujímavých článkov z oblasti bývania.

Stránka sprostredkúva značky ako napríklad Jutlandia, Wellpur, Dreamzone a množstvo ďalších. Ide o bezpečný internetový obchod, ktorý vám sprostredkúva bezpečnú platbu. Môžete tak nakupovať úplne bez obáv a vyberať si zo širokého spektra sortimentu priamo z pohodlia vášho domova. Na matrace vám navyše táto spoločnosť prináša záruku až 25 rokov, musíte si však vyberať tie z kategórie GOLD, ktoré sa pýšia aj najlepšími vlastnosťami. Pri nákupe môžete využívať aj služby zákazníckeho servisu cez infolinku, či mail.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu JYSK? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…