Letáky | Bývanie a záhrada | Merkury Market

Merkury Market - akciový leták, tovar v akcii

Merkury Market

02.04. – 30.04.2024

Zobraziť leták
Merkury Market

01.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták
Merkury Market

01.02. – 29.02.2024

Zobraziť leták
Merkury Market

02.01. – 31.01.2024

Zobraziť leták

Merkury Market letáky s uplynutou dobou platnosti »

Merkury Market akčné letáky

Využite výhody nákupu za akčné ceny s novým Merkury Market letákom, ktorý vás budú priebežne informovať o atraktívnych ponukách a zľavách. Plánovanie nákupu podľa Merkury Market letáku vám umožní získať tie najlepšie ponuky pre váš domov a vybrať si z pestrej ponuky Merkury Market nábytku, od klasických modelov až po najnovšie dizajnové novinky. Vďaka širokej škále výrobkov zo sekcie Merkury Market nábytok si každý zákazník príde na svoje, či už hľadá štýl, kvalitu, alebo cenovo výhodné riešenia. Merkury Market akcia a často aktualizovaný výpredaj Merkury Market poskytujú vynikajúce príležitosti pre zákazníkov, ktorí chcú výhodne nakúpiť a pritom nekompromisne dbať na kvalitu. Aktuálny Merkury Market leták každý týždeň prináša prehľad o tom, ako môžete šetriť, a Merkury Market akcie uľahčujú nákup ešte viac. Všímajte si taktiež špeciálny sezónny výpredaj Merkury Market, ktorý je limitovaný len na určité obdobie a poskytujú mimoriadne ušetrené sumy pri vašich nákupoch. Sledujte teda pozorne Merkury Market leták a nenechajte si ujsť šance na úspory. Ak hľadáte spôsoby, ako ušetriť, nenechajte si ujsť ani ďalšie akčné letáky, ako napríklad leták Jysk, kde často nájdete stoličky v akcii, alebo leták Möbelix s kvalitným a cenovo dostupným nábytkom. 

Aktuálny Merkury Market leták

Merkury Market leták vychádza štyrikrát mesačne, a to v pravidelných intervaloch. Každé vydanie Merkury Market leták je špecifické pre rôzne časti ponuky, s aktualizovanými akciami zameranými najmä na vybrané produktové línie ako Merkury Market kuchyne, komody Merkury Market a Merkury Market sedačky, kde zákazníci často môžu profitovať z lákavých zliav. Leták je platný od pondelka a zákazníkom umožňuje dvojtýždňové obdobie na premyslenú selekciu z nabízeného tovaru až do nasledujúcej nedele. Merkury leták pomáha zákazníkom byť v obraze ohľadom najnovších trendov a dostávajú príležitosť na inšpiratívne nákupy za výhodné ceny, čo zvyšuje hodnotu ich investície do vybavenia domácnosti.

Merkury Market eshop

Online nákupy sú cez Merkury Market eshop jednoduché a efektívne, ponúkajúce návštevníkom možnosť preskúmať ponuky v Merkury Market leták aj mimo fyzických predajní. Z pohodlia domova si môžu prehliadať a využívať sezónne zľavy dostupné na eshope. Leták Merkury Market zase prinaša prehľadnú vizualizáciu dostupného sortimentu vrátane špeciálnych online akcií. Detailné popisy produktov ako Merkury Market dvere či kategória Merkury Market nábytok sú ideálne pre uľahčenie rozhodovania o kúpe. Merkury Market akcia na Merkury Market eshope pritom lákajú k objavovaniu výhodných nákupov. S príjemným používateľským prostredím a neustále aktualizovanými ponukami je Merkury Market eshop obľúbenou destináciou pre tých, ktorí hľadajú spojenie pohodlia, kvality a dobrého výberu pri nákupe pre svoj domov.

Nový leták Merkury Market

Merkury Market systematicky aktualizuje svoju ponuku a Merkury Market akčné letáky sú nástrojom, vďaka ktorému sa o týchto novinkách dozviete už v niekoľkodňovom predstih. Nový leták Merkuty Market informuje zákazníkov o najnovších špeciálnych ponukách, výpredajoch a dostupných produktoch, čím udržuje krok s dynamickým trhom nábytku a domácich doplnkov. Vydávanie týchto letákov zabezpečuje, že každá zľava a ponuka sú v súlade s poslednými trendmi a módou v oblasti bytového zariadenia. Zákazníkom takto neunikne žiadna zaujímavá Merkury Market akcia

Zákazníci majú k dispozícii nový leták Merkury Market skôr, než vstúpi do platnosti, čo im poskytuje dostatok priestoru na predbežné hodnotenie a plánovanie ich nákupov. Táto online dostupnosť je ideálna pre tých, ktorí uprednostňujú plánovanie nákupu bez nutnosti fyzickej návštevy obchodu, čo uľahčuje nákupný proces a šetrí čas. Ponúkané informácie v letákoch sú širokospektrálne a zahŕňajú produkty ako napríklad Merkury Market kuchyne, alebo Merkury Market sedačky, čím poskytujú zákazníkom ucelený pohľad na rôzne kategórie tovaru a najlákavejšie zľavy. Okrem toho nový leták Merkury Market, takisto ako Merkury Market leták online umožňuje zákazníkom byť v obraze o prichádzajúcich inováciách a exkluzívnych ponukách, ktoré Merkury Market pripravuje pre svojich zákazníkov, zatiaľ čo posilňuje ich záujem o sezónne výpredaje a akciové položky.

O obchode Merkury Market

Merkury Market je renomovaný predajca nábytku a bytových doplnkov, ktorý od svojho založenia v 90. rokoch v Poľsku, kde otvoril svoju prvú predajňu, vyrástol do veľkosti, ktorá zahŕňa obchody v hlavných mestských lokalitách vrátane Bratislavy, Nitre, Žiliny, Trnavy a Košíc, ako aj rozšírenie do ďalších krajín strednej a východnej Európy. Pevná pozícia v sektore interiérového dizajnu a domáceho vybavenia bola upevnená širokým sortimentom produktov, od obývacích súprav, spální, kuchýň a kúpeľní, až po osvetlenie, sezónne položky a dekoračné predmety, lákajúce zákazníkov hľadajúcich kvalitu za dobré ceny.

Zakladajúc sa na filozofii dostupnosti, kvality a širokej ponuky pod jednou strechou, Merkury Market neustále expandoval, čím si získal dôveru ako dôveryhodný dodávateľ. Jeho významný rast odzrkadľuje aj rozširovanie pobočiek do viacerých krajín a posilnenie online prítomnosti prostredníctvom eshopu, ktorý poskytuje zákazníkom možnosť pohodlného nakupovania bez návštevy fyzickej predajne. Táto inovácia spolu s dôrazom na zákaznícky servis a flexibilnú reakciu na trhové trendy umožnila Merkury Market udržať si silnú pozíciu na trhu a stále rásť, čím si upevnil renomé v očiach širokej zákazníckej základne. Predajne ako Merkury Market Bratislava, Merkury Market Nitra a Merkury Market Košice svedčia o jeho úspechu a záväzku voči kvalite a dostupnosti, čo je pilier jeho dlhodobej prosperity a spokojnosti zákazníkov.

Sortiment a obľúbené produkty Merkury Market

Merkury Market sa pýši rozsiahlym portfóliom nábytku a dekorácií, ktoré uspokoja potreby zákazníkov hľadajúcich konfort, utilitu a súčasný štýl. V ponuke Merkury Market nábytok sa objavujú rôzne modely sedacích súprav, ktoré sú dizajnované s ohľadom na aktuálne trendy a pohodlné posedenie. Pre zákazníkov túžiacich po osobitom kúsku kľudu ponúka Merkury leták komody Merkury Market, ktoré sú nielen praktické, ale svojim vzhľadom aj pridanou hodnotou pre každý interiér. V rámci kuchynského sortimentu sa Merkury Market kuchyne vyznačujú premysleným dizajnom a kvalitou, dávajúc priestor na vytvorenie ideálnej kuchyne podľa vlastných požiadaviek a želania. Koberce Merkury Market zase vnášajú do domovov teplo a útulnosť, s ponukou rôznorodých dizajnov a textúr. Na doplnenie interiéru od prahu ponúka Merkury Market dvere, ktoré zvyšujú bezpečnostné štandardy a pridávajú estetický rozmer vstupným priestorom. K vytvoreniu harmonického domova si môžu zákazníci vybrať z pestrej škály výrobkov Merkury Market, ktoré sú k dispozícii pre každý vkus a štýl.

Pobočky Merkury Market

Merkury Market má na Slovensku rozvetvenú sieť predajní, ktoré sa nachádzajú v rôznych regiónoch a mestách, čo zákazníkom uľahčuje prístup k širokému sortimentu tovarov. Medzi kľúčové pobočky patria Merkury Market Nitra, Merkury Market Trnava, Merkury Market Prešov, ako aj Merkury Market Trenčín, kde si môžu zákazníci vyberať z rozmanitých druhov nábytku a bytových doplnkov. Merkury Market Zvolen a Merkury Market Michalovce sú známe svojou prívetivou atmosférou a zákazníckym servisom. Merkury Market Košice a Merkury Market Bratislava ponúkajú nielen rozsiahly výber produktov, ale aj pravidelné akcie a zľavy. Merkury Market Levice, Merkury Market Prievidza, Merkury Market Žilina a Merkury Market Lučenec sú ďalšími strategickými pobočkami, ktoré poskytujú lokálne služby v týchto regiónoch. Merkury Market otváracie hodiny sú prispôsobené potrebám zákazníkov, s väčšinou pobočiek otvorených sedem dní v týždni, aby umožnili nakupovanie aj počas víkendov a vo večerných hodinách. Každá z predajní sa zameriava na poskytovanie výnimočných zákazníckych zážitkov a pohodlia, aby sa nákup stál príjemnou súčasťou každodenného života.

Merkury Market otváracie hodiny 

Merkury Market otváracie hodiny sú prispôsobené pre pohodlie zákazníkov, ktorí tak majú možnosť nakupovať kvalitný tovar v čase, ktorý im najviac vyhovuje. Pre Merkury Market Nitra, ako aj pre ostatné pobočky vrátane Merkury Market Trnava, Merkury Market Prešov, a Merkury Market Trenčín, sú typické rovnaké Merkury Market otváracie hodiny, umožňujúce nákupy aj vo večerných hodinách. Pobočky Merkury Market Zvolen a Merkury Market Michalovce nasledujú tento trend s otváracími hodinami, ktoré zodpovedajú lokálnym požiadavkám a nakupovacím návykom obyvateľstva. Merkury Market Košice a Merkury Market Bratislava, ktoré patria medzi najväčšie a najnavštevovanejšie predajne, majú predlžené otváracie časy, vrátane víkendových dní. 

Typické Merkury Market otváracie hodiny sú pondelok až nedeľa 9.00-20.00. Merkury Market Levice, Merkury Market Prievidza a Merkury Market Lučenec zase zaisťujú, že zákazníci z menších miest a okolí majú rovnaký prístup k širokej ponuke produktov ako zákazníci veľkých metropol. Dôraz na dostupnosť a pohodlie je pre Merkury Market charakteristický, a preto sa otváracie hodiny môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokality a potrieb zákazníkov. Pre presné informácie a Merkury Market otváracie hodiny sú uvedené aj na oficiálnej webovej stránke Merkury Market sk.

Merkury Market kontakty

Pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú elektronické nákupy a pritom potrebujú radu alebo asistenciu, poskytuje Merkury Market eshop kontakt s celou radou možností pre zákaznícku podporu. Či už je to otázka týkajúca sa dostupnosti tovaru, podmienok doručenia alebo špecifického požiadavku na produkt, Merkury Market sk je pripravený poskytnúť rýchlu a efektívnu pomoc. Emailová adresa eshop@merkurymarket.sk je ideálnym riešením pre tých, ktorí uprednostňujú písomnú formu komunikácie. Telefonický kontakt je dostupný na číslach 051 22 11 130, 131, či 132, kde je zákazníkovi poskytnutá okamžitá asistencia. Pre tých, ktorí hľadajú rýchlejšie a dynamické riešenie, je pripravený chat na webovej stránke Merkury Market, kde je možné využiť aj chatovú komunikáciu s podporou na zákazníckej linke. Komfortne sa dá využiť aj kontaktný formulár, ktorý po odoslaní garantuje odpoveď na všetky zvedavé a naliehavé otázky. Vždy záleží na tom, aký druh problému zákazník rieši, alebo na akú otázku práve hľadá odpoveď, a Merkury Market si zakladá na tom, aby bol tento proces čo najjednoduchší a najúčinnejší.

Oddelenie eshopMarketingové oddelenieÚčtovníctvoOddelenie uchádzačov o zamestnanie
email:
eshop@merkurymarket.sk
tel.: 0048 13 433 03 65tel.: 051 749 80 03tel.: 051 749 80 03
tel.:
051 22 11 130 (131, 132)
číslo vnútornej linky 633
číslo vnútornej linky 650
číslo vnútornej linky 601
pracovná doba:
PO - PI, 8.00 - 20.00 hod.
fax: 0048 13 433 03 65
fax: 051 749 80 03
fax: 051 749 80 03

číslo vnútornej linky 639

číslo vnútornej linky 600

číslo vnútornej linky 606

V rámci pôsobenia na sociálnych sieťach Merkury Market využíva Facebook a Instagram. Merkury Market Facebook ponúka rôznorodé rady a tipy pre domácich majstrov i profesionálov a upozorňuje na nadchádzajúce akcie, napr. obľúbený víkend v akcii. Merkury Market Instagram vás prevedie svetom štýlov, aby ste načerpali dostatok inšpirácií a vybrali si štýl, ktorý vám sadne na mieru - hampton, glamour, vintage, elektrický a ďalšie.

Ako získať kartu Merkury Market?

Získanie karty Merkury Market je proces, ktorý je navrhnutý tak, aby bol čo najviac prístupný a jednoduchý pre zákazníkov. Ak máte záujem stať sa držiteľom tejto výhodovej karty, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Navštívte najbližšiu predajňu Merkury Market alebo príslušnú stránku na ich webovom eshope.

2. Vyplňte prihlášku na získanie karty, kde poskytnete potrebné osobné údaje a kontaktné informácie.

3. Prihlášku môžete podať buď osobne v predajni alebo elektronicky prostredníctvom eshopu.

4. Po schválení prihlášky a spracovaní vašich údajov bude vaša karta Merkury Market pripravená na vyzdvihnutie v predajni alebo vám bude zaslaná poštou na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii.

S kartou Merkury Market získate prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a akciám, ktoré sú dostupné len pre jej držiteľov. Okrem toho môžete byť informovaní o najnovších výpredajoch a špeciálnych akciách, ktoré Merkury Market pravidelne organizuje pre svojich zákazníkov. Nezabudnite, že používanie Merkury Market karty môže byť tiež podmienené určitými pravidlami a podmienkami, ktoré je dobré si prečítať ešte pred samotnou registráciou.

Ako funguje Merkury Market karta?

Merkury Market karta je zákaznícky vernostný program, ktorý umožňuje získavať a využívať rôzne výhody a zľavy pri nákupe v predajniach alebo v eshope Merkury Market. Po získaní karty sa zákazník môže stať členom vernostného programu, kde za svoje nákupy získava body, ktoré je následne možné využiť na získanie zľav na ďalšie nákupy.

Funkčnosť karty Merkury Market je jednoduchá: po zaregistrovaní a aktivácii karty sa pri každom nákupe evidujú body na zákazníkov vernostný účet na základe sumy, ktorú zákazník minul. Výška získaných bodov závisí od konkrétnych podmienok aktuálneho vernostného programu. Body možno vymeniť za zľavy na ďalšie produkty, alebo za iné výhody a služby, ktoré Merkury Market karta poskytuje svojim verným zákazníkom.

Zákazník sa môže tiež tešiť na špeciálne akciové ponuky dostupné len pre držiteľov Merkury Market karta, ako sú exkluzívne zľavy, pozvánky na predpredajné akcie, alebo špeciálne marketingové akcie. Naviac, pomocou Merkury Market karta môže zákazník využívať aj ponuky prispôsobené jeho predchádzajúcim nákupom a preferenciám, čo znamená, že čím viac nakupuje, tým viac prispôsobených benefitov môže získať.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Merkury Market? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…