Merkury Market - aktuálne letáky, akcie

Merkury Market

Merkury Market

01.03. – 31.03.2023

Merkury Market

Merkury Market

16.03. – 19.03.2023

Merkury Market

Merkury Market

01.02. – 28.02.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Merkury Market. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

Obchod Merkury Market

Sieť predajní Merkury Market patrí medzi popredných predajcov nábytku a vybavenia do interiéru a záhrady. Ich pobočky nájdete takmer v každom kúte Slovenska. V ponuke majú už viac ako 55 000 výrobkov pre bežných zákazníkov, ale aj pre stavebnícke firmy a veľkoobchodných odberateľov. Vďaka výbornej kvalite uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Ak nakupujete v obchode Merkury Market častejšie, je pre vás pripravený vernostný program Karta stáleho zákazníka, s ktorým získate výhodné zľavy.

Sortiment

Merkury Market má naozaj bohatú ponuku a nájdete tu všetko potrebné pre vybavenie interiéru, napríklad vybavenie do kúpeľne a do kuchyne, obklady, dlažby, podlahy, obloženie stien či okná a dvere. V ponuke je aj nábytok do kuchyne, kúpeľne, spálne, obývačky, kancelárie a detskej izby. Nechýba samozrejme ani oddelenie s vybavením a dekoráciami do domácnosti ako lampy, koberce, bytový textil, závesy, botvé doplnky alebo farby.

V Merkury Market nezabúdajú ani na vašu záhradu či terasu. Nakúpite tu bazény, záhradný, terasový aj balkónový nábytok, sauny, grily, sadenice a moderné dekorácie, s ktorými si vyčarujete exteriér snov. Pre kutilov sú k dispozícií elektro náradia, príslušenstvá pre náradia, stavebné materiály, spojovacie materály a veľa ďalšieho.

Akciové letáky

Na webovej stránke obchodu Merkury Market nájdete vždy aktuálny online leták plný lákavých zliav na vybrané produkty, ktoré sú platné v najbližší mesiac. Okrem toho vydávajú aj leták víkendových akcií platiacich len v daný víkend do vypredania zásob. Nezabudnite ich preto pravidelne sledovať, aby vám neunikli žiadne novinky.

Karta stáleho zákazníka

Patrí Merkury Market medzi vaše obľúbené obchody a vždy sa tam radi vraciate pre nové dekorácie, nábytok alebo náradie? V tom prípade neváhajte a zaregistrujte sa do vernostného programu Karta stáleho zákazníka. Členovia tohto programu nakupujú výhodnejšie a môžu získať až 10% zľavy na ľubovoľné produkty zo sortimentu.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Merkury Market? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…