Letáky | Bývanie a záhrada | OBI

OBI - akciový leták, tovar v akcii

OBI

01.05. – 31.05.2024

Zobraziť leták
OBI

01.04. – 30.04.2024

Zobraziť leták
OBI

01.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták
OBI

01.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták
OBI

01.02. – 29.02.2024

Zobraziť leták

OBI letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný OBI leták

Ak potrebujete stavebné materiály, náradie alebo záhradné potreby, akčný OBI leták je tu pre vás s najnovšími informáciami o OBI akciách a výpredajoch. Dostupný na OBI sk, tento leták poskytuje detailný prehľad o súčasných zľavách, a to ako bežných, tak aj sezónnych. Pravidelná aktualizácia letáku zahrňuje široký sortiment, od náradia pre domácich majstrov až po záhradnú techniku. V akčnom OBI letáku nájdete nielen atraktívne ceny, ale aj detailné popisy produktov, ktoré zákazníkom uľahčujú rozhodovanie pri nákupe. OBI sk sa snaží prinášať maximálnu hodnotu pre svojich zákazníkov, či už ide o časovo obmedzené týždňové OBI akcie alebo dlhotrvajúce zľavové kampane. Systematické sledovanie OBI letáku umožňuje efektívne naplánovať nákupy a maximalizovať úspory.

OBI leták tiež často prináša špeciálne sekcie zamerané na aktuálne sezónne potreby a trendy, ako sú jar, letné záhradné vybavenie alebo zimná údržba. Všetko, čo potrebujete pre svoje projekty, nájdete v OBI letáku. Preto nezabudnite pravidelne sledovať akčný OBI leták na OBI sk a získajte tak prístup k najnovším OBI akciám a exkluzívnym ponukám.

Aktuálny OBI leták

OBI leták aktuálny je nenahraditeľným zdrojom pre tých, ktorí chcú byť v obraze o najnovších OBI akciách a hľadajú najvýhodnejšie ponuky pre svoj dom, záhradu a rôzne hobby projekty. Tento leták sa vydáva pravidelne, väčšinou každý týždeň, a poskytuje zákazníkom aktuálne informácie o ponukách a zľavách. Každá edícia nového OBI letáku prináša špeciálne akcie s platnosťou od pondelka do nedele v danom týždni.

Dostupný na internete na stránke OBI ale aj vo fyzickej podobe v predajniach OBI, aktuálny OBI leták obsahuje široké spektrum OBI akcií. Tieto zahŕňajú sezónne zľavy, zvýhodnené ponuky na určité produkty a exkluzívne zľavy pre majiteľov vernostných kariet. OBI leták nielenže ponúka skvelé ceny, ale poskytuje aj cenné informácie o najnovších produktoch a trendoch v ponuke OBI, čím sa stáva dôležitým pomocníkom pri vašich nákupných rozhodnutiach. S pravidelnými aktualizáciami letáku OBI majú zákazníci záruku, že neprídu o žiadnu atraktívnu OBI akciu. Aktuálny OBI leták je ideálnym nástrojom pre efektívne plánovanie nákupov, umožňujúci ušetriť čas a peniaze pri vybavovaní domova a záhrady. Nezabudnite sledovať OBI leták a využívať všetky výhody, ktoré OBI poskytuje svojim zákazníkom. Ak hľadáte inšpiráciu pre váš dom, byt, alebo záhradu, prelistujte si aj iné akčné letáky, ako napríklad leták Pepco, alebo online leták Merkury Market

OBI leták online

OBI leták online je skvelým pomocníkom pre každého, kto chce byť aktuálne informovaný o najnovších OBI akciách a zľavách. Dostupný prostredníctvom OBI online-shopu, alebo stránok s akčnými letákmi, ako je napríklad Kaufino.com/sk, OBI leták online umožňuje jednoducho a pohodlne prezeranie najnovších ponúk z pohodlia domova. Na webovej stránke OBI sk je možné nájsť najnovší OBI leták, ktorý je pravidelne dopĺňaný o čerstvé ponuky a zľavy na širokú paletu produktov – od náradia, cez záhradné vybavenie, po dekorácie a stavebné materiály.

Držiteľom OBI karty OBI leták online poskytuje exkluzívne ponuky a špeciálne zľavy, dostupné len pre vernostných zákazníkov. S OBI kartou môžu zákazníci využívať ďalšie výhody pri nákupoch. OBI online-shop je navrhnutý s dôrazom na intuitívne použitie, čo zákazníkom uľahčuje vyhľadávanie a porovnávanie produktov, a tým zefektívňuje proces nákupu. OBI leták online je teda nielen zdrojom aktuálnych akciových ponúk – je to komplexný sprievodca pre vaše nákupy a projekty. Nezabudnite pravidelne sledovať OBI leták na OBI sk, aby ste mali vždy najnovšie informácie o OBI akciách a mohli tak využívať každú príležitosť ušetriť.

Budúci OBI leták

Pre tých, ktorí s očakávaním vyhľadávajú najnovšie zľavy a ponuky, budúci OBI leták predstavuje vzrušujúce možnosti pre domácich majstrov a záhradkárov. Aktualizovaný na stránke OBI sk, nadchádzajúci OBI leták odhaľuje rôznorodé OBI akcie, vrátane atraktívnych ponúk na OBI kvety a OBI regále. Tieto OBI akcie a leták sú perfektné pre každého, kto sa chystá vylepšiť svoj domov alebo záhradu s novými rastlinami alebo hľadá štýlové a funkčné úložné riešenia. Nadchádzajúci OBI leták prináša najnovšie trendy v oblasti záhradníctva a interiérového dizajnu, poskytujúc zákazníkom možnosť predbežného plánovania nákupov. Či už ide o nápady na dekorácie, praktické organizéry alebo využitie sezónnych zliav, nadchádzajúci OBI leták vás udrží informovaných o všetkých možnostiach.

Zavítajte na OBI sk a majte stále prehľad o plánovaní vašich nákupov. S nadchádzajúcim OBI letákom získate jedinečnú príležitosť objaviť nové produkty a využívať výhodné ponuky, ktoré OBI pripravuje špeciálne pre svojich zákazníkov. Pripravte sa na ďalšiu inovatívnu OBI akciu, ktorá vám pomôže zrealizovať vaše projekty a sny.

OBI online-shop

V OBI online-shop si zákazníci môžu vybrať z rozsiahleho sortimentu výrobkov, ktoré sú dostupné nielen v kamenných obchodoch OBI, ale aj prostredníctvom exkluzívnych online ponúk. Webové stránky OBI sk sú preplnené všetkým, čo môže potrebovať každý domáci majster a záhradkár – od stavebných materiálov, cez náradie, až po dekorácie a záhradný nábytok. OBI online-shop zákazníkom umožňuje nakupovať pohodlne z domova a súčasne ponúka prístup k najnovším OBI akciám a výhodným ponukám, ktoré sú jasne prezentované v OBI letáku. Výhody využívania OBI karty v OBI online-shope zahŕňajú exkluzívne zľavy a možnosť získavania vernostných bodov, ktoré môžu byť použité na ďalšie nákupy. OBI online-shop je navrhnutý s dôrazom na jednoduchosť a intuitívnu navigáciu, čo zákazníkom umožňuje rýchlo nájsť a zakúpiť požadované produkty. Rôzne filtre a kategórie pomáhajú zákazníkom ľahko vyhľadať špecifické položky a využiť najvýhodnejšie OBI akcie.

OBI online-shop
pravidelne obnovuje svoju ponuku a sortiment, aby zákazníci mali prístup k najnovším trendom a produktom v oblasti domáceho zlepšovania a záhradníctva. Tento online obchod je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a hodnotu za svoje peniaze, nech už ide o bežné nákupy alebo veľké projekty domácej úpravy.

O obchode OBI

OBI, jeden z popredných reťazcov domácich potrieb a záhradkárstva, má svoje korene v Nemecku, kde bol založený v roku 1970. Od svojho skromného začiatku sa rýchlo rozrástol a stal sa jedným z vedúcich hráčov v sektore domáceho zlepšovania a stavebníctva. Postupný rozvoj OBI bol charakterizovaný zavádzaním širokého sortimentu produktov, ktoré zahŕňajú všetko od náradia a stavebných materiálov až po záhradný nábytok a dekoračné predmety. Svojou širokou sieťou predajní a orientáciou na zákazníka si OBI získal dôveru a popularitu medzi milovníkmi majstrovanie a záhradkárstva. OBI je tak nielen miestom, kde nájdete všetko potrebné pre vaše projekty, ale aj zdrojom inšpirácie a expertného poradenstva. Vďaka svojej neustálej snahy o inovácie a zlepšovanie služieb je OBI ideálnym partnerom pre každého, kto chce zlepšiť svoj domov a záhradu.

OBI ako inovatívna a zákaznícky orientovaná spoločnosť si postupne vybudovala silnú prítomnosť na medzinárodnom trhu, rozširujúc svoje pôsobenie do viacerých európskych krajín vrátane Slovenska. Významným krokom v histórii OBI bolo otvorenie prvých predajní na Slovensku, čím sa značka stala dostupnejšou pre slovenských zákazníkov. OBI na Slovensku ponúka nie len široký sortiment produktov, ale aj rôzne služby, ako sú poradenstvo a plánovanie projektov, čím sa snaží vyhovieť potrebám a očakávaniam slovenských spotrebiteľov. S príchodom digitálnej éry OBI tiež vstúpil do online sveta, ponúkajúc zákazníkom možnosť nakupovať produkty online prostredníctvom OBI e-shopu. Celkovo OBI ako značka symbolizuje spoľahlivosť, kvalitu a inováciu v domácom a záhradnom zlepšovaní, pričom neustále sa snaží vyhovovať meniacim sa potrebám svojich zákazníkov a byť na čele pri nastavovaní trendov v tomto sektore.

Sortiment a obľúbené produkty OBI

OBI je známy svojím bohatým výberom produktov, ktoré uspokoja každého od domácich majstrov po záhradníkov. Medzi vyhľadávané položky patria kvalitná OBI dlažba a štýlové OBI dvere. OBI dlažba ponúka pestrosť vzorov a materiálov, umožňujúca zákazníkom vytvárať jedinečný vzhľad svojich priestorov. Čo sa týka OBI dverí, tie sú obľúbené kvôli ich trvanlivosti a atraktívnemu dizajnu, od exteriérových až po interiérové možnosti. Ďalej, OBI regále sú známe pre svoju cenovú dostupnosť a funkčnosť, ponúkajúc efektívne skladovacie riešenia. Pre exteriérové priestory je tu OBI záhradný nábytok, ideálny pre oddych v záhrade alebo na terase. Rovnako pútavé sú OBI kvety, ktoré pridávajú čaro každému vonkajšiemu aj vnútornému priestoru svojou farebnosťou a rozmanitosťou. Ak sa k tomu pridá plexisklo OBI a preglejka OBI, ktoré sú základom pre DIY projekty a opravy, poskytujúc neobmedzené možnosti pre tvorbu a kreativitu. Výhodná OBI akcia sa v letáku OBI objavuje pravidelne a zákazníci si tak môžu zaobstarať tieto a ďalšie výrobky za vynikajúce ceny.

Nesmieme zabudnúť spomenúť ani OSB dosky OBI, ktoré sú preferovanou voľbou pre množstvo stavebných a rekonštrukčných prác. Tieto dosky sú cenovo prístupné a všestranné, vhodné pre rôzne aplikácie od podlahových riešení až po výrobu nábytku. S ich odolnosťou a pevnosťou sú OSB dosky OBI populárnym výberom medzi profesionálmi aj hobby majstrami. OBI prináša širokú paletu produktov, ktoré uspokoja rôzne požiadavky a preferencie, od základných stavebných materiálov po dekoratívne prvky pre domov a záhradu.

Pobočky OBI sk

OBI, ako jeden z popredných predajcov v oblasti domáceho a záhradného vybavenia, má na Slovensku rozsiahlu sieť pobočiek. OBI Nitra, OBI Bratislava, OBI Trnava a OBI Žilina sú len niektoré z kľúčových miest, kde zákazníci nájdu široký sortiment produktov OBI. Pobočka OBI Michalovce a OBI Trenčín ponúkajú rovnako bohatý výber pre domácich majstrov a záhradkárov. OBI Košice a OBI Poprad sú známe svojimi veľkými predajňami a rozmanitým sortimentom.

OBI Martin, OBI Prievidza a OBI Prešov pokrývajú potreby zákazníkov v strednom Slovensku, zatiaľ čo OBI Dunajská Streda, OBI Banská Bystrica, OBI Liptovský Mikuláš a OBI Spišská Nová Ves poskytujú služby v iných regiónoch. Každá pobočka OBI je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám lokálneho trhu, ponúkajúc zákazníkom prístup k širokému sortimentu výrobkov a služieb. OBI otváracie hodiny sú prispôsobené tak, aby vyhovovali rôznym životným štýlom zákazníkov, pričom väčšina predajní má otvorené aj počas víkendov. Pre presné informácie o otváracích hodinách konkrétnej predajne je najlepšie navštíviť stránku OBI sk, kde nájdete aktuálne údaje pre každú pobočku. Tieto informácie pomôžu zákazníkom efektívne naplánovať svoje nákupy a zabezpečiť, že ich návšteva bude čo najpohodlnejšia. Všetky pobočky OBI sú známe svojou širokou ponukou produktov, priateľským prístupom k zákazníkom a odborným poradenstvom, čo robí z nakupovania v OBI príjemný zážitok. S rozsiahlym pokrytím po celom Slovensku je OBI ideálnym miestom pre všetky vaše potreby pre dom a záhradu.

Kontaktné informácie OBI

Obchod OBI má na svojej web stránke OBI sk uvedené aj kontaktné údaje, čo sa týka sídla spoločnosti, mailových i telefonických kontaktov na rôzne oddelenia. Rovnako sú tam podrobné kontaktné údaje na všetky OBI predajne, napríklad OBI Bratislava, OBI Nitra, či OBI Košice.

AdresaKontakt
  • OBI
  • Hodonínska ulica 25
  • 841 03 Bratislava
  • www.obi.sk
  • 0850 850 100
  • info@obi.sk

V prípade otázok akéhokoľvek druhu môžu zákazníci kontaktovať Zákaznícke centrum OBI, prípadne svoje otázky adresovať školenému personálu priamo v kamenných predajniach OBI, kde im ochotne a radi pomôžu.

Otázky ohľadom tovaru alebo služieb zodpovie školený personál na zákazníckej linke. Zákazníci môžu volať na telefónne číslo: +421 232 195 480 v Pondelok až v Nedeľu v čase od 8.00 do 20.00 hod. Na spoločnosť je možné sa obrátiť aj pomocou kontaktného formulára, zverejneného na webe OBI sk, kde si vyberiete tému a následne jej spresnenie. Rovnako je možné zaslať e-mail s dotazom na info@obi.sk. Či už máte nejasnosti v oblasti sortimentu, nákupu, vernostnej alebo darčekovej karty, neváhajte kontaktovať OBI zákaznícku linku, kde vám ochotne a radi pomôžu.

Novou inšpiráciou spolu s informáciami o aktuálnych výhodách zverejňuje spoločnosť predovšetkým na Facebooku OBI. Podobný obsah sa nachádza tiež na profile OBI na Instagrame. OBI tu raz za čas zdieťa aj zľavový kód OBI, ktorý je možné uplatniť počas nákupu a dosiahnuť tak cenovo priaznivejšie ceny aj mimo OBI letak. Príspevky sú na zmienených sociálnych sieťach pridávané pravidelne a človek z nich môže načerpať pre seba inšpiráciu na vybavenie a zariadenie vlastnej domácnosti. Ďalšou sociálnou sieťou, na ktorej hobbymarket OBI pôsobí, je Pinterest. Najviac príspevkov tu tvoria tipy na pestovanie byliniek a starostlivosť o ne. A v neposlednom rade sa môžu záujemci so spoločnosťou OBI spojiť na kanáli YouTube, kde firma nahráva videá s užitočnými návodmi, napríklad ako vymaľovať byt.

Ako nakupovať v OBI?

Pri nakupovaní v OBI máte na výber z niekoľkých možností. Môžete navštíviť kamennú predajňu, kde nájdete všetky potrebné informácie o lokalitách a otváracích hodinách na webovej stránke OBI alebo v ich mobilnej aplikácii. Pred samotnou návštevou predajne sa oplatí skontrolovať aktuálny OBI leták online, aby ste boli informovaní o najnovších zľavách a akciách. V predajni si potom môžete produkty prezrieť, porovnať a vybrať tie, ktoré potrebujete. Nezabudnite využiť odborné poradenstvo personálu OBI, ktorý vám pomôže s výberom produktov a technickými otázkami. Nakoniec zaplaťte za nákup hotovosťou, kartou alebo využite možnosti financovania alebo platby prostredníctvom OBI karty.

Ako získať OBI kartu?

Získanie OBI karty je jednoduchý proces, ktorý vám umožní využívať mnohé výhody pri nákupoch v OBI. Stačí navštíviť ktorúkoľvek predajňu OBI, kde na pokladni alebo na zákazníckom servise požiadate o registráciu do vernostného programu a vyplníte registračný formulár svojimi osobnými údajmi. Po odoslaní formulára dostanete OBI kartu, ktorú v niektorých prípadoch môže byť potrebné aktivovať. Možnosť online registrácie a spravovania účtu je dostupná na webovej stránke OBI. S OBI karta môžete získavať vernostné body, využívať špeciálne zľavy a ďalšie výhody. Podmienky a proces získania karty sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, preto je vhodné získavať informácie priamo v predajni alebo na oficiálnej webovej stránke OBI.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu OBI? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…