BAUHAUS - akčný leták, tovar v akcii

Letáky s uplynutou dobou platnosti BAUHAUS »

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu BAUHAUS. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

BAUHAUS

Obchod BAUHAUS ponúka všetko potrebné pre váš dom, záhradu aj dielňu pod jednou strechou. Prvý obchod bol otvorený v Nemecku v roku 1960 a starostlivo si budoval priazeň zákazníkov. V súčasnosti má už 273 pobočiek v 19 krajinách Európy. Nájdete tu široký sortiment produktov tej najvyššej kvality za priaznivé ceny, ktoré stoja za to.

Značky a sortiment

V predajniach BAUHAUS si potrpia na spokojnosť svojich zákazníkov, preto ponúkajú iba výrobky najkvalitnejších značiek. Medzi tieto značky patria napríklad:

 • PROBAU - stavebné hmoty, malty, silikóny,

 • STABILIT - železiarsky tovar, trezory a zámky,

 • REGALUX - regály, skrine a organizéry,

 • Portaferm - šatníkové systémy a kľučky,

 • VOLTOMAT - batérie a spínače,

 • PALAZZO - kvalitné obklady,

 • Sunfun - rolety a žalúzie,

 • Piardino - vonkajšie aj izbové rastliny,

 • NOBLE WOOD - výrobky z dreva a ploty,

 • Kingstone - grily,

 • Camargue - vane, štýlové umývadlá,

 • Mixomat - vodovodné batérie, príslušenstvo do sprchy.

Ďalšie značky, ktoré tu nájdete sú Gardol, Grillstar, NEPTUN, LOGOCLIC, solid ELEMENTS, HERKULES, KANTOFLEX, WISENT, ADMIRAL či Toolson. Okrem výhodného pomeru ceny a kvality nezabúdajú ani na moderný a štýlový vzhľad, takže si zaručene každý nájde to svoje.

Služby BAUHAUS

BAUHAUS ponúka nielen výrobky, ale aj množstvo praktický služieb. Využite napríklad požičovňu náradia, prenájom dodávok, požičovňu prívesov, montážny servis, miešanie farieb, plnenie propán-butánových fliaš, prírez dreva alebo kľúčovú službu.

V prípade, že potrebujete s niečím poradiť, nájdete na weobej stránke obchodu sekciu s článkami plnými praktických typov od profesionála. Zameriava sa na rôzne oblasti od dekorovania, modernizovania a renovácie, sanity a kúrenia až po poradenstvo pre záhradkárov.

Vernostný program

Vernostný program BAUHAUS vám zaručí, že budete nakupovať ešte výhodnejšie ako doteraz. Ak sa stanete členom klubu, získate bonusy a zľavy od 3 % až do 10 %. Výška zliav závisí od toho, koľko v obchode nakúpite. Pri nákupe nad 1000 € máte zľavu 3% a tá sa postupne zvyšuje.

Rozhodlite sa pridať do vernostnému programu? Vyplňte krátky registračný formulár na jednej z BAUHAUS pobočiek a pracovník vám vydá vernostnú kartičku okmažite pripravenú na nákupy.


Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu BAUHAUS? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…