BAUHAUS - aktuálne letáky, akcie

BAUHAUS - zahradní technika

BAUHAUS - zahradní technika

09.03. – 31.03.2023

BAUHAUS

BAUHAUS

06.03. – 02.04.2023

Bauhaus - Katalóg Náradie

Bauhaus - Katalóg Náradie

26.01. – 31.08.2023

Katalóg Obklady a dlažby

Katalóg Obklady a dlažby

09.02. – 30.12.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu BAUHAUS. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

BAUHAUS

Obchod BAUHAUS ponúka všetko potrebné pre váš dom, záhradu aj dielňu pod jednou strechou. Prvý obchod bol otvorený v Nemecku v roku 1960 a starostlivo si budoval priazeň zákazníkov. V súčasnosti má už 273 pobočiek v 19 krajinách Európy. Nájdete tu široký sortiment produktov tej najvyššej kvality za priaznivé ceny, ktoré stoja za to.

Značky a sortiment

V predajniach BAUHAUS si potrpia na spokojnosť svojich zákazníkov, preto ponúkajú iba výrobky najkvalitnejších značiek. Medzi tieto značky patria napríklad:

 • PROBAU - stavebné hmoty, malty, silikóny,

 • STABILIT - železiarsky tovar, trezory a zámky,

 • REGALUX - regály, skrine a organizéry,

 • Portaferm - šatníkové systémy a kľučky,

 • VOLTOMAT - batérie a spínače,

 • PALAZZO - kvalitné obklady,

 • Sunfun - rolety a žalúzie,

 • Piardino - vonkajšie aj izbové rastliny,

 • NOBLE WOOD - výrobky z dreva a ploty,

 • Kingstone - grily,

 • Camargue - vane, štýlové umývadlá,

 • Mixomat - vodovodné batérie, príslušenstvo do sprchy.

Ďalšie značky, ktoré tu nájdete sú Gardol, Grillstar, NEPTUN, LOGOCLIC, solid ELEMENTS, HERKULES, KANTOFLEX, WISENT, ADMIRAL či Toolson. Okrem výhodného pomeru ceny a kvality nezabúdajú ani na moderný a štýlový vzhľad, takže si zaručene každý nájde to svoje.

Služby BAUHAUS

BAUHAUS ponúka nielen výrobky, ale aj množstvo praktický služieb. Využite napríklad požičovňu náradia, prenájom dodávok, požičovňu prívesov, montážny servis, miešanie farieb, plnenie propán-butánových fliaš, prírez dreva alebo kľúčovú službu.

V prípade, že potrebujete s niečím poradiť, nájdete na weobej stránke obchodu sekciu s článkami plnými praktických typov od profesionála. Zameriava sa na rôzne oblasti od dekorovania, modernizovania a renovácie, sanity a kúrenia až po poradenstvo pre záhradkárov.

Vernostný program

Vernostný program BAUHAUS vám zaručí, že budete nakupovať ešte výhodnejšie ako doteraz. Ak sa stanete členom klubu, získate bonusy a zľavy od 3 % až do 10 %. Výška zliav závisí od toho, koľko v obchode nakúpite. Pri nákupe nad 1000 € máte zľavu 3% a tá sa postupne zvyšuje.

Rozhodlite sa pridať do vernostnému programu? Vyplňte krátky registračný formulár na jednej z BAUHAUS pobočiek a pracovník vám vydá vernostnú kartičku okmažite pripravenú na nákupy.


Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu BAUHAUS? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…