Letáky | Bývanie a záhrada | Mountfield

Mountfield - akčný leták, tovar v akcii

Letáky s uplynutou dobou platnosti Mountfield »

Mountfield leták

Mountfield leták predstavuje bohatý zdroj informácií pre každého, kto chce svoju záhradu či domácnosť vybaviť kvalitne a so štýlom. V V Mountfield letáku nájdete kompletný prehľad aktuálnych Mountfield akcií vrátane atraktívnych ponúk na záhradnú techniku, nábytok a bazény. Letáky sú dostupné pre zákazníkov v kamenných predajniach Mountfield a tiež online na webových stránkach alebo na portáli MrOferto, rovnako ako Merkúry Market s podobnou ponukou. Vydávané sú niekoľkokrát do roka a najväčší záujem pútajú počas letnej sezóny, kedy kedy ponúkajú výhodné akcie na bazény a široký sortiment tovarov pre dokonalý oddych a zábavu v záhrade.

Aktuálne Mountfield akcie

Aktuálne Mountfield akcie prinášajú každému záhradkárovi a domácemu majstrovi neodolateľné príležitosti na nákupy za výhodné ceny. V slevovém prospekte si môžete prezrieť širokú škálu produktov od záhradnej techniky až po záhradný nábytok a virivky. Pre ešte viac inšpirácie a porovnania cenových ponúk je možné navštíviť aj OBI leták, ktorý obsahuje podobný sortiment. Mountfield vírivky akcie sú medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbené a spoločnosť garantuje, že spoločnosť garantuje, že u nej zákazníci nájdu tie najlepšie ponuky.

Budúce akcie Mountfield

Vždy s predstihom sa môžete tešiť na budúce akcie Mountfield, ktoré spoločnosť obvykle ohlási ešte pred ukončením platnosti súčasného letáku. Budúca ponuka bude opäť k dispozícii na MrOferto, kde si zákazníci môžu vopred naplánovať nákupy a zabezpečiť si najlepšie ponuky. Budúce Mountfield akcie prinesú zákazníkom nové príležitosti ušetriť na záhradnom vybavení a domácich potrebách. Uistite sa, že využijete všetky možnosti, vrátane obľúbených akcií ako Mountfield bazény zadarmo, a získajte tak maximum za vaše peniaze.

O obchode Mountfield

Mountfield je popredný predajca, ktorý sa špecializuje na záhradnú techniku, bazény, vírivky a ďalší sortiment pre dom a záhradu. Jeho korene siahajú do roku 1991, keď bol založený v Českej republike, a odvtedy sa rozšíril aj do iných krajín, vrátane Slovenska, kde sa teší veľkej popularite. Kľúčovým prvkom, ktorý prispel k popularite Mountfield, sú pravidelné Mountfield akcie, ktoré ponúkajú zákazníkom výhodné nákupy produktov vysokej kvality. Akcie sú často sezónne zamerané, z čoho profitujú najmä zákazníci hľadajúci Mountfield bazény zadarmo alebo Mountfield vírivky akcie, čo sú jedny z najžiadanejších produktov počas letných mesiacov.

Mountfield eshop je ďalšou výhodou, ktorú firma poskytuje. Eshop umožňuje pohodlný nákup z domova a vždy aktuálne akcie Mountfield sú prístupné online, čo je obzvlášť výhodné pre tých, ktorí dávajú prednosť online nákupom. Firma sa tiež môže pochváliť úspešnou expanziou do viacerých slovenských miest, vrátane Mountfield Košice a Mountfield Nitra, kde si môžu zákazníci prezrieť širokú ponuku produktov a využiť profesionálne poradenstvo.

Mountfield leták, ktorý vychádza niekoľkokrát do roka, je pre zákazníkov cenným zdrojom informácií nielen o aktuálnych akciách, ale tiež o novinkách a trendoch v oblasti záhradnej techniky a vybavenia pre domácnosti. Tento leták, dostupný aj online, zákazníkom umožňuje plánovať nákupy a využiť najlepšie ponuky, či už ide o Mountfield bazény či iný sortiment. Či už hľadajú výhodné ponuky na záhradné potreby, chcú sa osviežiť vo vlastnom bazéne alebo si užiť relax vo vírivke, zákazníci vedia, že Mountfield je synonymom kvality a dobrých cien, vďaka čomu si firma vybudovala silné postavenie na trhu.

Mountfield predajne a otváracia doba

Mountfield predstavuje pre mnohých Slovákov obľúbenú destináciu pre nákup záhradného vybavenia, bazénov, pergol a ďalšieho sortimentu pre domácnosť a záhradu. Vďaka širokej sieti kamenných predajní, ktoré sú strategicky umiestnené po celom Slovensku, je Mountfield vždy blízko svojim zákazníkom. Predajne sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli nielen produkty najvyššej kvality, ale aj príjemný zážitok z nakupovania. Medzi najnavštevovanejšie patrí Mountfield Košice, Mountfield Nitra, ako aj Mountfield Bratislava, kde si zákazníci môžu prezrieť a vybrať z bohatého sortimentu. Pri hľadaní príjemného tienenia na záhradu je tiež populárne hľadanie Mountfield pergola.

Aká je konkrétna adresa a otváracia doba vybraných predajní Mountfield?

PredajňaAdresaOtváracia doba
Mountfield KošicePri prachárni 3867/7A, 040 11 KošicePo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield NitraChrenovská 1661/30A, 949 01 Nitra-ChrenováPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield BratislavaCesta na Senec 2, 821 04 BratislavaPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield PrešovOC Solivaria, Solivarská 1 C, 080 01 PrešovPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield ŽilinaPrielohy 970/7, 010 08 Žilina-SolinkyPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield PopradSvitská cesta 5035/5 TATRY shopping center, 058 01 PopradPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield TrnavaNová 7996/9, 917 01 TrnavaPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield TrenčínBelá 7746, 911 01 TrenčínPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené
Mountfield MartinOC Campo di Martin, Jilemnického 11453/63B, 036 01 MartinPo-Pá: 09:00 - 18:00, So: 09:00-17:00, Ne: zatvorené

Takmer všetky predajne Mountfield majú jednotnú otváraciu dobu, pričom v nedeľu sú predajne zatvorené. Využiť je však možné okrem kamenných predajní, ako je Mountfield Nitra alebo Mountfield Bratislava aj online obchod.

Kontaktné informácie

Zákaznícky servis spoločnosti Mountfield je pripravený poskytnúť odpovede na otázky týkajúce sa dostupnosti produktov, aktuálnych marketingových kampaní, výberu náhradných dielov, príslušenstva, alebo konzultácií ohľadom servisných služieb a iných požiadaviek. Kontaktné číslo je: +421 434 133 831, dostupné v pracovných dňoch od 09.00 do 18.00 hodín a cez víkendy od 09.00 do 17.00 hodín. K dispozícii je aj e-mailová adresa: mountfield@mountfield.sk a kontaktný formulár, ktorý nájdete na internetovej stránke Mountfield.sk.

Aktuálne informácie o zľavách Mountfield, nadchádzajúce akcie a novinky, alebo podrobnosti o novom letáku sú pravidelne aktualizované na Mountfield Facebook stránke. Zákazníci tiež môžu čerpať inšpiráciu z fotografií na Instagram profile Mountfield. A pre tých, ktorí preferujú vizuálne návody a prezentácie, Mountfield ponúka rozmanitý obsah aj na svojom YouTube kanále.

Sídlo spoločnosti Mountfield sa nachádza na adrese:

  • Mountfield SK, s.r.o.,
  • Kollárova 85 
  • 036 01 Martin

Kedy bude akcia v Mountfield?

Informácie o akciách spoločnosti Mountfield sú dostupné na webovej stránke MrOferto, kde sa zverejňujú aktuálne letáky a ponuky. Okrem toho, Mountfield leták poskytuje prehľad o najnovších zľavách a propaguje sezónne ponuky, ktoré zákazníci môžu nájsť v kamenných predajniach alebo priamo na internetových stránkach spoločnosti. Pre najnovšie informácie o akciách je teda najlepšie sledovať tieto zdroje.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Mountfield? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…

Ako úspešne naplniť svoje predsavzatia v roku 2024

Ako úspešne naplniť svoje predsavzatia v roku 2024

Nový rok je často spojený s predsavzatiami a novými začiatkami. Mnohí ľudia si kladú ciele a majú plány, ako zlepšiť svoj život v nadchádzajúcom roku…

Nezabudnuteľný Silvester s priateľmi: aktivity, ktoré roztočia radosť a veselie

Nezabudnuteľný Silvester s priateľmi: aktivity, ktoré roztočia radosť a veselie

Blíži sa Silvester, ten magický okamih, keď sa lúčime s uplynulým rokom a vstupujeme do nového s nádejami a radosťou. Ak plánujete osláviť tento…

Nápady na darčeky pre mužov: Objevte skvelé možnosti pre každú príležitosť

Nápady na darčeky pre mužov: Objevte skvelé možnosti pre každú príležitosť

Muži sú často zložitými tvormi, pokiaľ ide o darčeky. Pri výbere vhodného darčeka je dôležité zamerať sa na ich záujmy, hobby a štýl. Či už je muž vo…