Letáky | Bývanie a záhrada | TEDi

TEDi - akciový leták, tovar v akcii

TEDi

08.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták
TEDi

09.02. – 09.03.2024

Zobraziť leták
TEDi

15.12. – 24.12.2023

Zobraziť leták
TEDi

10.11. – 10.12.2023

Zobraziť leták
TEDi

16.10. – 23.10.2022

Zobraziť leták

TEDi letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný TEDi leták

Akčný leták TEDi je výborným zdrojom pre zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie ponuky a zľavy na rôzne produkty. TEDi online katalóg predstavuje širokú paletu tovaru, od domácich doplnkov cez výrobky pre údržbu domácnosti až po detské hračky. Jeho veľkou výhodou je, že TEDi online katalóg je dostupný z pohodlia domova, čo umožňuje jednoduché a efektívne plánovanie nákupov. TEDi leták pravidelne aktualizuje svoje ponuky, ponúkajúc výhodné zľavy a poskytujúc informácie o najnovších produktoch. Jeho jednoduchý a prehľadný dizajn umožňuje ľahko nájsť produkty, ktoré splnia vaše potreby. V TEDi letáku nájdete tiež ekologicky udržateľné produkty, ktoré spájajú funkčnosť s ekologickým prístupom a estetikou. Aktuálny TEDi leták je dostupný online na rôznych zariadeniach ako sú počítače, smartfóny alebo tablety, môžete byť stále informovaní o najnovších akciách a zľavách, umožňujúc vám ušetriť na kvalitných a cenovo prístupných produktoch. Ak vás zaujíma bytový design a doplnky za bezkonkurenčné ceny, prelistujte si napríklad akčný Pepco leták, alebo leták Jysk. Na stránkach, ako je práve MrOferto, alebo Kaufino.com/sk, kde nájdete akčné letáky pod jednou strechou. V sekcii "tovar v akcii" sa dozviete napríklad, ktorý z populárnych reťazcov ponúka najlacnejšie krbové kachle.

TEDi leták aktuálny

TEDi leták, ktorý je k dispozícii v papierovej forme v obchodoch aj ako TEDi leták online verzia, poskytuje zákazníkom aktuálne informácie o najnovších akciách a výpredajoch. V sortimente TEDi letáku nájdete rôzne produkty, od domácich potrieb po sezónne dekorácie, kancelárske potreby a hračky pre deti. Leták TEDi sa pravidelne obnovuje, čím zákazníkom poskytuje možnosť využiť najčerstvejšie zľavy a exkluzívne ponuky. Pre väčšie pohodlie zákazníci môžu prezerať TEDi leták online, kde sú ponuky prehľadne zoradené a ľahko dostupné. TEDi online katalóg je intuitívny a umožňuje zákazníkom rýchlo nájsť potrebné produkty a porovnať ich ceny. TEDi leták vo formáte PDF je tiež k dispozícii na stiahnutie, umožňujúc zákazníkom prehliadať aktuálne ponuky aj bez prístupu k internetu.

V TEDi letáku nájdete tiež rôzne tematické ponuky, ktoré reflektujú sezónne obdobia alebo špeciálne príležitosti ako Vianoce, Veľká noc či letné oslavy. Tieto špeciálne edície letáku TEDi prinášajú jedinečné dekoračné predmety, darčeky a sezónne tovary, ktoré pridajú pôvab každému sviatku.

TEDi leták ponúka široký výber produktov pre rôzne potreby - od kreatívnych potrieb pre domácich majstrov až po hračky a hry pre deti, čím zabezpečuje, že každý zákazník si nájde to, čo potrebuje. Navyše, s pravidelnými aktualizáciami leták TEDi zaistí, že zákazníci majú stále prístup k najnovším a najzaujímavejším ponukám na trhu. Bez ohľadu na to, či hľadáte cenovo výhodné domáce doplnky alebo chcete potešiť svoje deti novými hračkami, TEDi leták a online katalóg TEDi sú vašimi spoľahlivými zdrojmi pre nákup. Sledujte TEDi leták a nezmeškajte skvelé ponuky, ktoré tento obľúbený obchod ponúka svojim zákazníkom.

TEDi online katalóg

TEDi online shop a pridružený TEDi online katalóg sú navrhnuté pre poskytnutie hladkého a pohodlného nakupovacieho zážitku. V TEDi online shope sa môžete pokochať bohatým výberom TEDi produktov, vrátane domácich doplnkov, dekorácii a množstva ďalších položiek. TEDi online katalóg je ideálny na rýchle prezeranie a výber z rôznych TEDi produktov, čo zákazníkom zjednodušuje proces výberu toho pravého produktu pre ich potreby.

Nákupy v TEDi online shope sú pohodlné a efektívne, vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu. Tu môžete ľahko nájsť všetko, od kuchynských pomôcok až po darčekové predmety a sezónne dekorácie, a to všetko z pohodlia vášho domova. S TEDi letákom online zase môžete byť vždy na čele najnovších ponúk a akcií, čo vám umožní využívať aktuálne zľavy a špeciálne ponuky od TEDi. TEDi online shop a TEDi online katalóg sú oveľa viac ako len miestom pre nakupovanie. Sú to centrá inšpirácie a kreativity, kde sa pravidelne objavujú inovatívne a unikátne TEDi produkty, ktoré reflektujú najnovšie módne trendy a potreby zákazníkov. Či už hľadáte elegantné dekorácie pre váš domov, praktické riešenia pre každodenné používanie alebo originálne darčeky, TEDi online shop a TEDi online katalóg vám ponúknu široký výber toho najlepšieho.

Budúci TEDi leták

Budúci TEDi leták vám umožňuje predbežne sa oboznámiť s bohatým sortimentom a výhodnými ponukami, ešte než vstúpia do platnosti. Prostredníctvom TEDi online katalógu môžete z pohodlia domova alebo kdekoľvek inde preskúmať a naplánovať svoje nákupy s efektívnosťou. Tento leták sa sústreďuje na pestrosť ponúkaného tovaru vrátane potrieb pre domácnosť, dekorácií, hobby potrieb a mnohého ďalšieho, a to všetko za lákavé ceny. TEDi leták vás priebežne aktualizuje o najnovších zľavách a promo akciách, čo vám umožní optimalizovať vaše úspory pri nákupoch. Každý TEDi leták je štruktúrovaný tak, aby poskytoval presné informácie a zrozumiteľné vizuálne zobrazenie produktov, čo uľahčuje rýchly a jednoduchý výber potrebného tovaru. TEDi online katalóg je nielen zdrojom informácií o produktoch, ale aj miestom pre objavovanie noviniek a trendov, ktoré sa pravidelne objavujú na trhu. Preto je TEDi leták na budúci týždeň vaším sprievodcom k objavovaniu a využívaniu najatraktívnejších ponúk, ktoré TEDi pripravilo práve pre vás. Okrem toho, TEDi leták predstavuje aj špeciálne sezónne letáky pre rôzne príležitosti, ako napríklad TEDi leták Vianoce.

O obchode TEDi

Spoločnosť TEDi sa považuje rodinného zásobovateľa, ktorý nemá filiálky len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky spoločnosti so sídlom v Dortmunde, spolková krajina Severné Porýnie-Westfálsko, ponúkajú od mája 2004 výrobky každodennej spotreby, darčekové a dekoračné výrobky, hračky a písacie potreby, alebo výrobky pre oslavy, potreby pre domácich kutilov a drogistický tovar. TEDi katalóg a TEDi leták ponúka svojim zákazníkom produkty za výhodné ceny a v dobrej kvalite.

TEDi prevádzkuje po celej Európe približne 2 550 predajní a týmto patrí k vedúcim spoločnostiam vo svojom segmente trhu. Okrem Nemecka je možné nájsť TEDi aj v Rakúsku, Slovinsku, na Slovensku, v Holandsku a Španielsku. Pre spoločnosť TEDi pracuje v súčasnosti približne 24 000 zamestnankýň a zamestnancov.

Úspech spoločnosti TEDi spočíva na kombinácii jedinečného výberu výhodných výrobkov, pozorného sledovania trhu a rýchleho reagovania na trendy prostredníctvom zliav v TEDi katalógoch. Okrem toho kladie samotná spoločnosť TEDi vždy dôraz na vytváranie palety výrobkov; doplnkové sezónne ponuky v letákoch k Vianociam, Veľkej noci alebo začiatku školského roka.

Sortiment a obľúbené TEDi produkty

V TEDi online shope si zákazníci môžu vybrať z bohatej ponuky TEDi produktov, vrátane multifunkčných TEDi kufrov, ktoré sú navrhnuté pre rôzne použitia a štýly života. Od univerzálnych TEDi úložných boxov až po TEDi kufor, ideálny na cesty alebo uskladnenie vecí, tieto produkty sú dokonalým spojením praktickosti a súčasného dizajnu. Medzi kľúčové položky v TEDi ponuke patrí aj TEDi kufor a rôzne TEDi úložné boxy, ktoré sú cenovo dostupné, zároveň funkčné a esteticky príťažlivé. Či už potrebujete usporiadať svoju kanceláriu, spálňu, kuchyňu alebo detskú izbu, v TEDi online shope nájdete bohatý výber týchto úložných riešení a kufrov. Dôležitú časť TEDi sortimentu tvoria sezónne dekorácie, ktoré sú výsledkom starostlivého výberu a pravidelných aktualizácií podľa najnovších trendov. TEDi online shop navyše ponúka originálne a kreatívne dekoratívne predmety, ktoré dodajú ich domovom a záhradám jedinečný vzhľad. Od Vianoc po Veľkú noc a iné špeciálne udalosti, TEDi ponúka široký sortiment produktov na oslavu každej príležitosti, vrátane praktických TEDi kufrov na uskladnenie týchto sezónnych dekorácií.

Nakupovanie v TEDi online shope je vždy príjemným zážitkom, ktorý umožňuje zákazníkom vyberať si z širokej ponuky produktov, vrátane TEDi kufrov, z pohodlia domova. S jednoduchým a intuitívnym procesom objednávania sú vaše nákupy, vrátane TEDi kufra a ďalších položiek, rýchlo a hladko doručené priamo k vám domov. Vďaka častým aktualizáciám TEDi leták online a TEDi katalóg online môžu zákazníci vždy objaviť nové a vzrušujé produkty, ktoré obohatia ich život a domov.

TEDi online shop

TEDi online shop predstavuje ideálnu možnosť pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú pohodlie nakupovania z domova. Ponuka dostupná v TEDi online shop sk je rozmanitá a zahŕňa produkty, ktoré nájdete v kamenných obchodoch, plus exkluzívne online ponuky. Sortiment v TEDi online shop zahrňa široké spektrum tovaru od bytových doplnkov, cez dekorácie, až po detské hračky. Webová stránka TEDi shop poskytuje prehľadný a pravidelne aktualizovaný online katalóg, ktorý uľahčuje zákazníkom výber a hľadanie produktov. V TEDi online shop sk môžu zákazníci s ľahkosťou preskúmať rôzne kategórie a objavovať bohatý výber tovaru. Detailné fotografie a popisy v TEDi online katalógu pomáhajú zákazníkom pri informovanom rozhodovaní o kúpe.

Proces nákupu v TEDi online shop je navrhnutý pre jednoduchosť a intuitívnosť. Zákazníci si vyberú produkty, pridajú ich do virtuálneho nákupného košíka a pokračujú k platbe, kde dokončia objednávku. TEDi online shop sk ponúka rôzne platobné možnosti a zabezpečuje, že tovar bude rýchlo doručený až k vám domov. Flexibilné doručovacie služby a hladký nákupný proces robia z TEDi online shop vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kvalitné produkty za priaznivé ceny, bez potreby opustiť pohodlie domova. Pravidelné aktualizácie ponuky v TEDi online shop sk zaručujú, že zákazníci majú stály prístup k najnovším produktom a trendom. TEDi online shop je tak dokonalým miestom pre hľadanie inšpirácií pre domáce projekty, nákup darčekov pre blízkych, alebo jednoducho pre doplnenie zásob domácich potrieb, ponúkajúc široký výber produktov pre rôzne potreby a štýly.

TEDi otváracie hodiny 

TEDi otváracie hodiny predajní sú prispôsobené tak, aby vyhovovali potrebám širokej škály zákazníkov. Väčšina TEDi predajní otvára svoje dvere zákazníkom už v ranných hodinách, zvyčajne okolo 8:00 alebo 9:00, čím umožňujú ľuďom začať svoje nákupy skôr a vyhnúť sa neskorším davom. TEDi otváracie hodiny sú navrhnuté tak, aby zohľadňovali aj zákazníkov, ktorí uprednostňujú nákupy počas dňa alebo večer, preto niektoré predajne zostávajú otvorené až do 20:00 alebo 21:00.
Pre presné informácie, ako aj TEDi otváracie hodiny je dôležité navštíviť našu platformu Kaufino, kde nájdete aktuálne údaje pre každú pobočku. Vďaka tejto platforme môžu zákazníci efektívne plánovať svoje nákupy a zabezpečiť, že navštívia TEDi predajne v čase, ktorý im najviac vyhovuje. Bez ohľadu na to, či ide o TEDi Bratislava, TEDi Žilina, TEDi Trnava, alebo iné mesto, otváracie hodiny sú navrhnuté s cieľom poskytnúť dostatok času na pohodlný výber a nákup.

TEDi otváracie hodiny
sú flexibilné, takže môžu zákazníci využiť rôzne časy dňa pre svoje nákupy. Či už si prajú nakúpiť skoro ráno pred prácou, počas obednej prestávky, alebo večer po návrate z práce, TEDi predajne sú prístupné takmer počas celého dňa. Táto flexibilita umožňuje zákazníkom plánovať svoje nákupy podľa ich individuálnych potrieb a životného štýlu, čo je jedným z mnohých dôvodov, prečo je TEDi obľúbeným miestom pre nákup.

TEDi predajne

TEDi predajne sú rozmiestnené po celom Slovensku, pričom v každom väčšom meste môžete nájsť aspoň jednu z nich. Medzi najznámejšie a najnavštevovanejšie patrí TEDi Bratislava, kde zákazníci nájdu širokú škálu produktov. V severnej časti Slovenska je obľúbená TEDi Žilina, ktorá ponúka pestrý sortiment tovaru. V západnej časti Slovenska si zákazníci môžu užiť nákupy v TEDi Trnava a TEDi Pezinok, kde je kladený dôraz na kvalitné a dostupné produkty. Pre obyvateľov východného Slovenska je k dispozícii TEDi Košice a TEDi Prešov, kde sa môžu zákazníci spoľahnúť na široký výber a príjemné prostredie.

Na juhu Slovenska sú obľúbené TEDi predajne ako TEDi Nitra a TEDi Šamorín, ktoré sú známe svojim príjemným a priateľským personálom. V strednom Slovensku nájdete TEDi Zvolen a TEDi Banská Bystrica, kde je vždy dostupný široký sortiment tovaru pre každú príležitosť. Malé mestá ako TEDi Piešťany a TEDi Senec ponúkajú osobitý zážitok z nákupu s dôrazom na lokálnu komunitu.

Pre obyvateľov severnej časti stredného Slovenska sú k dispozícii predajne ako TEDi Martin, kde je zákazníkom poskytnutá široká škála produktov. Na východnom Slovensku môžu zákazníci navštíviť TEDi Michalovce, kde nájdu všetko potrebné pre svoje domovy, záhrady a každodenné potreby. Každá z týchto predajní TEDi na Slovensku ponúka široký sortiment produktov a služieb, ktorý je pravidelne aktualizovaný, aby vyhovoval potrebám a požiadavkám zákazníkov.

Kontaktné informácie TEDi

V prípade akýchkoľvek potrieb môže zákazník skontaktovať poločnosť TEDi ne email slovakia@tedi.com, prípadne na telefónne číslo +421 2 482 551 00. TEDi má aj svoje sociálne siete ako TEDi instagram, kde sa pravidelne objavujú výrobky, ktoré ponúka TEDi leták, ale aj TEDi online katalóg. Centrála spoločnosti TEDi je registrovaná ako TEDi Bratislava a je možné ju nájsť na nasledujúcej korešpondenčnej adrese:

  • TEDi Betriebs s. r. o.
  • Kladnianska 12
  • 821 05 Bratislava

Má TEDi vernostnú kartu?

Obchod TEDi je v súčasnosti zameraný na poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho servisu a širokého sortimentu produktov v kamenných predajniach a cez svoju webovú stránku. Avšak, je dôležité poznamenať, že TEDi zatiaľ nemá mobilnú aplikáciu pre ešte pohodlnejší a mobilnejší nákupný zážitok. Zákazníci môžu naďalej využívať online platformu, ktorá je optimalizovaná pre mobilné prehliadanie, aby objavili aktuálne ponuky a produkty. Okrem toho, obchod TEDi zatiaľ nepredstavil svoj vernostný program. Zatiaľ čo hodnotia možnosti, ako ešte viac obohatiť zákaznícky zážitok, zákazníci môžu očakávať stále vysokú kvalitu služieb a produktov, za ktoré je TEDi známe. Zákaznícka spokojnosť a inovácie ostávajú naďalej v centre pozornosti spoločnosti.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu TEDi? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…