Letáky | Bývanie a záhrada | Hornbach

Hornbach - akciový leták, tovar v akcii

Hornbach letáky s uplynutou dobou platnosti »

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Hornbach. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akciové produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode Hornbach

HORNBACH je sieť predajní, kde pod jednou strechou nájdete všetko potrebné pre váš dom a záhradu. Ponúkajú kvalitný tovar za rozumné ceny a kvalifikované poradenstvo. Obchod HORNBACH má pobočky nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Rakúsku, Holandsku, Luxembursku, Nemecku, Rumunsku, Švajčiarsku a vo Švédsku.

HORNBACH veľmi dbá na hodnotový systém, ktorým sa riadi už niekoľko rokov a neustále ho rozvíja. Stará sa o spokojnosť svojich zamestnancov, podporuje projekty ako napríklad Naše mesto a robí aj zbierku pre Slovenskú katolícku Charitu. Nezabúda ani na životné prostredie a udržateľnosť. Spoločnosť je držiteľom Zeleného certifikátu.

História

HORNBACH založil Michael Hornbach v roku 1877 ako remeselný podnik, ktorý časom jeho syn premenil na obchod so stavebninami. Neskôr v roku 1968 otvoril Otmar, Michaelov pravnuk, prvú predajňu ponúkajúcu produkty pre stavbu aj záhradu. Obchod spokračoval v raste a rozšírill svoje predajne do viacerých krajín. Na Slovensku mohli zákazníci prvýkrát navštívíť HORNBACH v roku 2004 v Bratislave.

Sortiment a služby

Renovujete bývanie alebo zariaďujete nové? V tom prípade určite navštívte predajne HORNBACH, ktoré ponúkajú široký sortiment kvalitných výrobkov. Kúpite tu napríklad:

 • elektro,

 • radiátory a klimatizácie,

 • vybavenie do kúpeľne a kuchyne,

 • svietidlá,

 • podlahy, dlažby, obklady,

 • okná a dvere

 • železiasrstvo

 • dekorácie

 • tapety a farby

 • stavebniny

 • produkty pre zvieratá.

Vynikajúci sortiment nie je to jediné, čo má pre vás obchod pripravené. Poskytuje vám aj množstvo praktických služieb, ako je napríklad finančný servis, montážny servis, online miešanie farieb, prenájom dodávok a prívesov, nákup online a dovoz domov, dodanie nákladným autom alebo prírez na mieru. V e-shope máte možnosť si prečítať aj praktické návody ako položiť zámkovú dlažbu, ako postaviť drevenú terasu a veľa ďalších.

Akciové letáky

Na webových stránkach obchodu HORNBACH nájdete vždy aktuálny leták na daný mesiac plný akcií. Vzhľadom na bohatý sortiment sú k dispozícii aj samostatné katalógy zamerané na pracovné oblečenie, bazény, záhradné domčeky, záhradné trendy, osvetlenie, obklady a dlažby a iné.

HORNBACH aplikácia

Zjednodušte si nakupovanie a stiahnite si mobilnú aplikáciu HORNBACH plnú skvelých funkcií. Obsahuje návody, možnosť identifikácie náradia na obrázku, e-shop, Self-Scan a skener čiarových kódov, vďaka ktorému sa vám okamžite zobrazia informácie o konkrétnom výrobku. Ak chcete všetky tieto výhody, neváhajte a začnite využívať aplikáciu aj vy.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás nájdete akciové ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akciové letáky a ponuky.

Najnovšie články

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Odhaľujeme tajomstvá durianu: Kráľ ovocia s kontroverznou povestou

Durian. Pre niektorých je to symbol tropického raja, pre iných nočná mora zápachu. Ide o ovocný poklad s pôvodom v juhovýchodnej Ázii, ktorý zaujal…

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Obnovte krásu vašej záhrady: Jarná údržba po zime

Po dlhých zimných mesiacoch prichádza jarná sezóna, čo je ideálny čas na oživenie a starostlivosť o vašu záhradu. Nižšie nájdete kroky, ktoré vám…