Hornbach - akčný leták, tovar v akcii

Letáky s uplynutou dobou platnosti Hornbach »

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Hornbach. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode Hornbach

HORNBACH je sieť predajní, kde pod jednou strechou nájdete všetko potrebné pre váš dom a záhradu. Ponúkajú kvalitný tovar za rozumné ceny a kvalifikované poradenstvo. Obchod HORNBACH má pobočky nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Rakúsku, Holandsku, Luxembursku, Nemecku, Rumunsku, Švajčiarsku a vo Švédsku.

HORNBACH veľmi dbá na hodnotový systém, ktorým sa riadi už niekoľko rokov a neustále ho rozvíja. Stará sa o spokojnosť svojich zamestnancov, podporuje projekty ako napríklad Naše mesto a robí aj zbierku pre Slovenskú katolícku Charitu. Nezabúda ani na životné prostredie a udržateľnosť. Spoločnosť je držiteľom Zeleného certifikátu.

História

HORNBACH založil Michael Hornbach v roku 1877 ako remeselný podnik, ktorý časom jeho syn premenil na obchod so stavebninami. Neskôr v roku 1968 otvoril Otmar, Michaelov pravnuk, prvú predajňu ponúkajúcu produkty pre stavbu aj záhradu. Obchod spokračoval v raste a rozšírill svoje predajne do viacerých krajín. Na Slovensku mohli zákazníci prvýkrát navštívíť HORNBACH v roku 2004 v Bratislave.

Sortiment a služby

Renovujete bývanie alebo zariaďujete nové? V tom prípade určite navštívte predajne HORNBACH, ktoré ponúkajú široký sortiment kvalitných výrobkov. Kúpite tu napríklad:

 • elektro,

 • radiátory a klimatizácie,

 • vybavenie do kúpeľne a kuchyne,

 • svietidlá,

 • podlahy, dlažby, obklady,

 • okná a dvere

 • železiasrstvo

 • dekorácie

 • tapety a farby

 • stavebniny

 • produkty pre zvieratá.

Vynikajúci sortiment nie je to jediné, čo má pre vás obchod pripravené. Poskytuje vám aj množstvo praktických služieb, ako je napríklad finančný servis, montážny servis, online miešanie farieb, prenájom dodávok a prívesov, nákup online a dovoz domov, dodanie nákladným autom alebo prírez na mieru. V e-shope máte možnosť si prečítať aj praktické návody ako položiť zámkovú dlažbu, ako postaviť drevenú terasu a veľa ďalších.

Akciové letáky

Na webových stránkach obchodu HORNBACH nájdete vždy aktuálny leták na daný mesiac plný akcií. Vzhľadom na bohatý sortiment sú k dispozícii aj samostatné katalógy zamerané na pracovné oblečenie, bazény, záhradné domčeky, záhradné trendy, osvetlenie, obklady a dlažby a iné.

HORNBACH aplikácia

Zjednodušte si nakupovanie a stiahnite si mobilnú aplikáciu HORNBACH plnú skvelých funkcií. Obsahuje návody, možnosť identifikácie náradia na obrázku, e-shop, Self-Scan a skener čiarových kódov, vďaka ktorému sa vám okamžite zobrazia informácie o konkrétnom výrobku. Ak chcete všetky tieto výhody, neváhajte a začnite využívať aplikáciu aj vy.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…