Letáky | Drogéria a kozmetika | dm

dm - akčný leták, tovar v akcii

dm drogerie

dm drogerie

03.01. – 13.01.2024

Zobraziť leták
dm drogerie

dm drogerie

01.12. – 31.12.2023

Zobraziť leták

Letáky s uplynutou dobou platnosti dm »

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu dm. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode dm drogéria

Spoločnosť dm drogerie markt je špičkovým predajcom drogérie a kozmetiky v Európe. Okrem Slovenska má predajne aj v Nemecku, Rakúsku, Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku a ďalších. Ponúka kvalitné produkty a široký sortiment za výhodné ceny, preto niet divu, že si ju zákazníci zamilovali. V súčasnoti má dm na Slovensku už 152 pobočiek. Ak hľadáte čokoľvek z oblasti drogérie, dm je pre vás tou správnou voľbou.

História

Prvú predajňu dm otvoril v Nemecku Götz W. Werner v roku 1973. Vďaka veľkému úspechu začala spoločnosť postupne expandovať do celej Európy. V roku 1984 dokonca začala so školením vlastných drogéristov. Na Slovensku bol kľúčový rok 1995, pretože práve v tomto roku tu dm prvýkrát otvorila svoje brány.

Sortiment a značky

Ak hľadáte obchod, kde nájdete všetko od starostlivosti o telo až po pracie prostriedky alebo dokonca Bio potraviny, dm drogéria je to pravé miesto. Ponúka dámske, pánske aj detské produkty na starostlivosť o telo, vlasy a pokožku, dekoratívnu kozmetiku od rôznych značiek, prostriedky na starostlivosť o domácnosť, kvalitné zdravé potraviny aj krmivo a šampóny pre domácich miláčikov.

Okrem svetoznámych značiek ako Maybelline, L'Oréal Paris alebo Real Techniques, dm predáva aj výrobky svojich vlastných dm značiek. Medzi najznámejšie z nich patria:

  • Balea,

  • Alverde,

  • Ebelin,

  • Denkmit,

  • Mivolis,

  • Babylove,

  • trend IT UP,

  • SUNDANCE,

  • Sportness.

Ďalšími značkami sú napríklad Visiomax, She alebo Sanft&Sicher.

Vernostný program Active Beauty

Dm drogéria ponúka svojim zákazníkom skutočne výhodný vernostný program Active Beauty. Členovia programu zbierajú za každý nákup body na svoju vernostnú kartičku. Po dosiahnutí 200 bodov si ich môžu uplatniť a získať zľavu. Byť členom sa naozaj oplatí. Získate navyše prístup k zaujímavým kupónom aj špeciálnym aktivitám, vďaka ktorým môžete zbierať body rýchlejšie.

Registrácia je možná dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je, že sa zaregistrujete online a vernostná karta vám príde poštou. Druhou možnosťou je vziať si kartu priamo na predajni a tú následne zaregistrovať.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu dm? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Minimalizmus vo vašom priestore aj myslení: Cesta k pokojnejšiemu životu

Pozrite sa na svoj stôl, do skrine alebo do obývacej izby. Koľko vecí vidíte? Minimalizmus, ktorý nie je len estetickým trendom, ale aj myslením,…

Ako úspešne naplniť svoje predsavzatia v roku 2024

Ako úspešne naplniť svoje predsavzatia v roku 2024

Nový rok je často spojený s predsavzatiami a novými začiatkami. Mnohí ľudia si kladú ciele a majú plány, ako zlepšiť svoj život v nadchádzajúcom roku…

Nezabudnuteľný Silvester s priateľmi: aktivity, ktoré roztočia radosť a veselie

Nezabudnuteľný Silvester s priateľmi: aktivity, ktoré roztočia radosť a veselie

Blíži sa Silvester, ten magický okamih, keď sa lúčime s uplynulým rokom a vstupujeme do nového s nádejami a radosťou. Ak plánujete osláviť tento…

Nápady na darčeky pre mužov: Objevte skvelé možnosti pre každú príležitosť

Nápady na darčeky pre mužov: Objevte skvelé možnosti pre každú príležitosť

Muži sú často zložitými tvormi, pokiaľ ide o darčeky. Pri výbere vhodného darčeka je dôležité zamerať sa na ich záujmy, hobby a štýl. Či už je muž vo…