dm - akčný leták, tovar v akcii

Dm - Journal september

Dm - Journal september

01.09. – 30.09.2023

dm August

dm August

01.08. – 31.08.2023

Dm Journal Express

Dm Journal Express

23.08. – 31.08.2023

dm Júl

dm Júl

03.07. – 31.07.2023

dm Journal Express

dm Journal Express

16.07. – 31.07.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti dm »

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu dm. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode dm drogéria

Spoločnosť dm drogerie markt je špičkovým predajcom drogérie a kozmetiky v Európe. Okrem Slovenska má predajne aj v Nemecku, Rakúsku, Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku a ďalších. Ponúka kvalitné produkty a široký sortiment za výhodné ceny, preto niet divu, že si ju zákazníci zamilovali. V súčasnoti má dm na Slovensku už 152 pobočiek. Ak hľadáte čokoľvek z oblasti drogérie, dm je pre vás tou správnou voľbou.

História

Prvú predajňu dm otvoril v Nemecku Götz W. Werner v roku 1973. Vďaka veľkému úspechu začala spoločnosť postupne expandovať do celej Európy. V roku 1984 dokonca začala so školením vlastných drogéristov. Na Slovensku bol kľúčový rok 1995, pretože práve v tomto roku tu dm prvýkrát otvorila svoje brány.

Sortiment a značky

Ak hľadáte obchod, kde nájdete všetko od starostlivosti o telo až po pracie prostriedky alebo dokonca Bio potraviny, dm drogéria je to pravé miesto. Ponúka dámske, pánske aj detské produkty na starostlivosť o telo, vlasy a pokožku, dekoratívnu kozmetiku od rôznych značiek, prostriedky na starostlivosť o domácnosť, kvalitné zdravé potraviny aj krmivo a šampóny pre domácich miláčikov.

Okrem svetoznámych značiek ako Maybelline, L'Oréal Paris alebo Real Techniques, dm predáva aj výrobky svojich vlastných dm značiek. Medzi najznámejšie z nich patria:

  • Balea,

  • Alverde,

  • Ebelin,

  • Denkmit,

  • Mivolis,

  • Babylove,

  • trend IT UP,

  • SUNDANCE,

  • Sportness.

Ďalšími značkami sú napríklad Visiomax, She alebo Sanft&Sicher.

Vernostný program Active Beauty

Dm drogéria ponúka svojim zákazníkom skutočne výhodný vernostný program Active Beauty. Členovia programu zbierajú za každý nákup body na svoju vernostnú kartičku. Po dosiahnutí 200 bodov si ich môžu uplatniť a získať zľavu. Byť členom sa naozaj oplatí. Získate navyše prístup k zaujímavým kupónom aj špeciálnym aktivitám, vďaka ktorým môžete zbierať body rýchlejšie.

Registrácia je možná dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je, že sa zaregistrujete online a vernostná karta vám príde poštou. Druhou možnosťou je vziať si kartu priamo na predajni a tú následne zaregistrovať.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu dm? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…