dm drogerie - aktuálne letáky, akcie

Dm drogéria marec

Dm drogéria marec

01.03. – 31.03.2023

dm Journal Express

dm Journal Express

01.02. – 28.02.2023

dm drogeria február

dm drogeria február

02.02. – 28.02.2023

DM drogerie

DM drogerie

01.01. – 31.01.2023

dm Journal Express

dm Journal Express

01.01. – 31.01.2023

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu dm drogerie. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

O obchode dm drogéria

Spoločnosť dm drogerie markt je špičkovým predajcom drogérie a kozmetiky v Európe. Okrem Slovenska má predajne aj v Nemecku, Rakúsku, Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku a ďalších. Ponúka kvalitné produkty a široký sortiment za výhodné ceny, preto niet divu, že si ju zákazníci zamilovali. V súčasnoti má dm na Slovensku už 152 pobočiek. Ak hľadáte čokoľvek z oblasti drogérie, dm je pre vás tou správnou voľbou.

História

Prvú predajňu dm otvoril v Nemecku Götz W. Werner v roku 1973. Vďaka veľkému úspechu začala spoločnosť postupne expandovať do celej Európy. V roku 1984 dokonca začala so školením vlastných drogéristov. Na Slovensku bol kľúčový rok 1995, pretože práve v tomto roku tu dm prvýkrát otvorila svoje brány.

Sortiment a značky

Ak hľadáte obchod, kde nájdete všetko od starostlivosti o telo až po pracie prostriedky alebo dokonca Bio potraviny, dm drogéria je to pravé miesto. Ponúka dámske, pánske aj detské produkty na starostlivosť o telo, vlasy a pokožku, dekoratívnu kozmetiku od rôznych značiek, prostriedky na starostlivosť o domácnosť, kvalitné zdravé potraviny aj krmivo a šampóny pre domácich miláčikov.

Okrem svetoznámych značiek ako Maybelline, L'Oréal Paris alebo Real Techniques, dm predáva aj výrobky svojich vlastných dm značiek. Medzi najznámejšie z nich patria:

  • Balea,

  • Alverde,

  • Ebelin,

  • Denkmit,

  • Mivolis,

  • Babylove,

  • trend IT UP,

  • SUNDANCE,

  • Sportness.

Ďalšími značkami sú napríklad Visiomax, She alebo Sanft&Sicher.

Vernostný program Active Beauty

Dm drogéria ponúka svojim zákazníkom skutočne výhodný vernostný program Active Beauty. Členovia programu zbierajú za každý nákup body na svoju vernostnú kartičku. Po dosiahnutí 200 bodov si ich môžu uplatniť a získať zľavu. Byť členom sa naozaj oplatí. Získate navyše prístup k zaujímavým kupónom aj špeciálnym aktivitám, vďaka ktorým môžete zbierať body rýchlejšie.

Registrácia je možná dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je, že sa zaregistrujete online a vernostná karta vám príde poštou. Druhou možnosťou je vziať si kartu priamo na predajni a tú následne zaregistrovať.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu dm drogerie? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…