Teta drogérie - aktuálne letáky, akcie

Teta drogérie leták

Teta drogérie leták

30.01. – 08.02.2023

Teta drogéria

Teta drogéria

16.01. – 25.01.2023

Teta drogéria

Teta drogéria

04.01. – 13.01.2023

Teta

Teta

05.12. – 16.12.2022

Teta drogerie

Teta drogerie

07.11. – 16.11.2022

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne letákové ponuky od obchodu Teta drogérie. Pri každom letáku je zobrazený dátum platnosti jeho ponuky v danom obchode. Upozorňujeme, že niektorý tovar obsiahnutý v letáku nemusí byť dostupný po celú dobu akcie. Niektoré akčné produkty môžu byť v zľave len určitú časť doby platnosti letáku. Tieto informácie vždy nájdete priamo vo vnútri letáku na jeho jednotlivých stránkach.

Teta drogéria

Teta drogéria je maloobchodná sieť predajní s kvalitnou drogériou, parfumami, kozmetikou a pracími prostriedkami a prostriedkami na čistenie. Na Slovensku v súčasnosti nájdete až okolo 204 predajní, kde môžete nakúpiť za tie najlepšie ceny.

Sortiment a značky

Drogérie Teta ponúkajú zákazníkom široký sortiment produktov rôznych značiek. Okrem tých populárnych, akými sú napríklad Persil, Nivea, Pantene, Garnier alebo Maybelline majú v ponuke aj svoje vlastné značky. Určite oceníte nielen ich kvalitu, ale taktiež výhodné ceny, ktoré sú dostupné pre každého.

  • Helios Herb - kozmetika určená na pobyt na slnku,

  • Ellie - kozmetiká vysokej kvality vhodná pre všetky typy pleti,

  • 4 Ward - výrobky určené pre mužov,

  • Happy mimi - značka určená pre vaše ratolesti,

  • Q-Clean - produkty určené na upratovanie,

  • Q-Soft - aviváže a toaletné papiere,

  • Q-Power - čiastiace prostriedky do každej domácnosti.

Akciový leták

Teta drogéria pre vás pravidelne pripravuje akciový leták plný výhodných ponúk. Všetky aktuálne akcie nájdete online na ich webovej stránke. Ak si nechcete nechať nič ujsť, zaregistrujte sa pomocou e-mailu k odberu akciových letákov a buďte stále v obraze.

Teta Klub

Ak patríte k verným uákazníkom Teta drogérie, neváhajte a pridajte sa do vernostného programu Teta Klub. Získate množstvo zliav a výhodných ponúk, ktoré sa naozaj oplatia. Registrácia je veľmi rýchla a bezplatná. Stačí priamo na predajni vyplniť prihlášku a ihneď dostanete vašu vernostnú kartu pripravenú na používanie.

Všetci členovia zaregistrovaní aj so svojou e-mailovou adresou, automaticky dostanú každý mesiac na kartu prémiové kupóny, s ktorými získajú zľavy až do výšky 50% na vybrané produkty. Vaša obľúbená kozmetika tak bude ešte lacnejšia. Navyše pri nákupe nad 1 EUR získate kávu Lavazza alebo čokoládu Nesquick úplne zadarmo. Stačí nápoj ukázať na konci nákupu pri pokladni.

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu Teta drogérie? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Ako si vybrať ten správny parfum

Ako si vybrať ten správny parfum

Kvalitný parfum je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej výbavy. Svoje nenahraditeľné miesto na poličke má ako u dám, tak aj u pánov.…

Ako ušetriť pri nakupovaní

Ako ušetriť pri nakupovaní

Nakupovanie a šetrenie peňazí môže znieť ako nezlučiteľná kombinácia, no opak je pravdou. Stačí iba štipka disciplíny a zvládnete to aj vy. Je…

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

7 krokov k zdravej pokožke, vlasom a nechtom

Lesklé vlasy, pevné nechty a žiariaca pokožka môžu byť znakmi skvelého kozmetického režimu, no význam správnej stravy netreba podceňovať. Jedlo…

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach alebo zacielenie na sociálne médiá sú reklamy zobrazované používateľom na platformách sociálnych médií. Sociálne siete…