KON - RAD - akčný leták, tovar v akcii

KON - RAD

KON - RAD

01.09. – 30.09.2023

KON - RAD

KON - RAD

26.09. – 09.10.2023

KON - RAD

KON - RAD

10.09. – 25.09.2023

KON - RAD

KON - RAD

26.08. – 09.09.2023

KON - RAD

KON - RAD

01.08. – 31.08.2023

Letáky s uplynutou dobou platnosti KON - RAD »

Akčný Konrad leták

Konrad supermarket pravidelne pripravuje svoj akčný leták, ktorý je plný výhodných ponúk na potraviny a ďalšie produkty pre domácnosť. V Konrad letáku nájdete široký výber kvalitných a cenovo dostupných potravín. Konrad leták vás informuje o aktuálnych zvýhodneniach, špeciálnych akciách a zľavách ktoré sú k dispozícii v Konrad obchodoch po celom Slovensku. Nezáleží na tom, či hľadáte suroviny na varenie, obľúbené značky potravín, alebo jednoducho kvalitné produkty pre vašu rodinu, Konrad supermarket vám ponúka možnosť ušetriť pri každom nákupe. Ak chcete byť v obraze o najnovších ponukách a zvýhodneniach, stačí sledovať Konrad leták a využiť výhody, ktoré vám tento supermarket prináša. Konrad leták je dostupný aj online práve na stránkach, ako je MrOferto, alebo Kaufino. Na webe Kaufino.com/sk nájdete akčné letáky, ak je napríklad leták Lidl, alebo leták Tesco pod jednou strechou.

Aktuálny Konrad leták

Aktuálny Konrad leták prináša širokú škálu ponúk a zliav, ktoré vám umožnia ušetriť pri nákupe potravín a domácich potrieb. Konrad supermarket sa stará o to, aby jeho zákazníci mali prístup k kvalitným produktom za výhodné ceny. Kon-rad leták ponúka rôzne kategórie produktov, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny, mäsa, mliečnych výrobkov, a mnoho ďalších. Konrad leták vám tiež ponúka informácie o nových produktoch a špeciálnych akciách v obchode. Sledovaním aktuálneho Konrad letáku môžete byť v obraze o najnovších ponukách a zľavách, čo vám pomôže plánovať svoj nákup efektívne, úsporne a v predstihu.

Konrad leták online

Online Kon Rad leták je skvelým spôsobom, ako ostať v obraze ohľadom aktuálnych akcií, zliav a noviniek, ktoré táto obľúbená potravinová sieť ponúka. Stačí otvoriť webové stránky Konrad, alebo navštíviť web MrOferto a tam nájdete všetko, čo potrebujete. Online leták Konrad vám predstaví aktuálne ponuky, sezónne akcie a zľavy na obľúbené produkty. Je to prehľadný a používateľsky priateľský spôsob, ako si naplánovať nákupy a ušetriť na obľúbených produktoch. Takže nezabudnite pravidelne sledovať online Kon Rad leták a využívať výhodné nákupy.

Konrad leták budúci

Budúci Kon rad leták sľubuje ešte viac zliav, akcií a výhodných ponúk pre všetkých svojich zákazníkov. Konrad supermarket sa neustále snaží prinášať kvalitné potraviny a produkty do domácnosti za bezkonkurenčné ceny, a budúci leták nie je výnimkou. Konrad leták budúci je vždy dostupný online niekoľko dní dopredu. Svoj výhodný nákup si tak môžete naplánovať v predstihu a v pohodlí domova a ušetriť tak ešte viac. Taktiež nezabudnite na rôzne doplnky do domácnosti, ktoré vám pomôžu spríjemniť každodenný život. Ak hľadáte spôsob, ako ušetriť pri nákupe kvalitných potravín a domácich potrieb, budúci Konrad leták bude pre vás nepostrádateľným zdrojom informácií o aktuálnych ponukách. Nezabudnite sledovať najnovšie vydanie budúceho Konrad letáku, aby ste nezmeškali žiadne výhodné akcie, ktoréKonrad leták budúci pravidelne ponúka.

O obchode Konrad

Spoločnosť KON - RAD spol. s r.o. bola založená 20.09.1990 ako jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. V prvých 3 rokoch svojej existencie doviezla vyše 1000 kamiónov nealkoholických nápojov firmy Radlberger, na ktoré získala exkluzívny kontrakt v bývalej ČSFR. Popri explózii permanentne vznikajúcich a zanikajúcich firiem s podobnou činnosťou sa nielenže udržala na slovenskom trhu, ale expandovala do kvantity a kvality poskytovaných služieb.

Vďaka prepracovanej sieti interných a externých obchodných zástupcov, v súčasnosti spoločnosť Konrad poskytuje svoje služby na celom území Slovenskej republiky. Denne zásobuje priamymi rozvozmi cca 1000 odberateľov, okrem zákazníkov, ktorí nakupujú v maloobchodnej predajni osobne.

Sortiment a obľúbené produkty Konrad

Konrad potraviny sa zameriavajú na predaj kvalitných a zdravých potravín. Väčšinu bežných produktov teda v obchode nájdete aj v alternatíve BIO. V obchodoch Konrat však myslia aj na spotrebiteľov s rôznymi alergiami a intoleranciami. Zákauníci tam preto nakúpia napríklad aj vegánske, bezlepkové, alebo bezlaktózové alternatívy. Okrem známych domácich slovenských a svetových značiek ponúka Kon rad supermarket aj výrobky vlastných značiek, ako sú Konrad Bio či Konrad Healthy Living. Konrad potraviny svojím zákazníkom pravidelne ponúkajú výhodné zľavy. Konrad akcie a zľavy na svojich stránkach pravidelne ponúka Kon-rad leták

Pobočky Konrad

Konrad predajne ponúkajú zdravé potraviny za čo najvýhodnejšiu cenu, častokrát doplnené o mnohé výhodné Konrad akcie. Obchody pritom využívajú najmodernejšie a najekologickejšie zariadenia, akými sú napríklad tepelné čerpadlá, solárne panely, LED osvetlenie alebo uzatváracie chladiace zariadenia. Cieľom predajní potravín Konrad je predávať ekologickým moderným spôsobom a šetriť tak prírodu pre budúce generácie.

Konrad potraviny, alebo Kon Rad supermarket je možné nájsť v každom kúte Slovenska. K najnavštevovanejším pobočkám patrí Konrad Bratislava, Konrad Senec, alebo Konrad Modra. Konrad predajne šak môžeme nájsť v ďalších slovenskývch mestách.

Kontaktné informácie Konrad

V prípade akýchkoľvek zákazníckych potrieb je možné kontaktovať zákaznícku linku spoločnosti KON-RAD na telefónnom čísle +421 2 48 210 292, alebo na email info@kon-rad.sk. Sídlo spoločnosti KON-RAD potraviny je možné nájsť na nasledujúcej korešpondenčnej adrese:

  • KON-RAD
  • Cesta na Senec 15725/24
  • 830 06 Bratislava

Ďalšie obchody

Už ste videli všetky letáky z obchodu KON - RAD? Nevadí, u nás nájdete akčné ponuky z ďalších obchodov. Stačí kliknúť na logo niektorého z nižšie zobrazených obchodov a zobrazia sa vám všetky jeho akčné letáky a ponuky.

Najnovšie články

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

Jesenná starostlivosť o záhradu vám na jar uľahčí prácu

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Pánska móda a štýl: Ako byť štýlový a sebavedomý

Móda nie je len pre ženy. Pánska móda prešla v posledných rokoch výraznou premenou a stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou života moderného muža. Už…

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Najčastejšie príznaky cukrovky, ktoré by sa nemali podceňovať

Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, ktoré dnes postihuje veľké množstvo ľudí. Ak človek toto ochorenie nelieči, môže to mať pre neho vážne…

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

Ako zvládnuť prokrastináciu a efektívne sa pustiť do práce

V dnešnom uponáhľanom svete, kde je rozptýlenie na každom rohu a povinnosti sa hromadia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je boj proti…