Letáky | Hypermarkety a supermarkety | KON - RAD

KON - RAD leták plný aktuálnych akcií

KON - RAD

01.07. – 31.07.2024

Zobraziť leták
KON - RAD

01.06. – 30.06.2024

Zobraziť leták
KON - RAD

01.05. – 31.05.2024

Zobraziť leták
KON - RAD

01.04. – 30.04.2024

Zobraziť leták
KON - RAD

01.03. – 31.03.2024

Zobraziť leták

KON - RAD letáky s uplynutou dobou platnosti »

Akčný Konrad leták

Konrad supermarket pravidelne pripravuje svoj akčný leták, ktorý je plný výhodných ponúk na potraviny a ďalšie produkty pre domácnosť. V Konrad letáku nájdete široký výber kvalitných a cenovo dostupných potravín. Konrad leták vás informuje o aktuálnych zvýhodneniach, špeciálnych akciách a zľavách ktoré sú k dispozícii v Konrad obchodoch po celom Slovensku. Nezáleží na tom, či hľadáte suroviny na varenie, obľúbené značky potravín, alebo jednoducho kvalitné produkty pre vašu rodinu, Konrad supermarket vám ponúka možnosť ušetriť pri každom nákupe. Ak chcete byť v obraze o najnovších ponukách a zvýhodneniach, stačí sledovať Konrad leták a využiť výhody, ktoré vám tento supermarket prináša. Konrad leták je dostupný aj online práve na stránkach, ako je MrOferto, alebo Kaufino. Na webe Kaufino.com/sk nájdete akčné letáky, ak je napríklad leták Lidl, alebo leták Tesco pod jednou strechou.

Aktuálny Konrad leták

Aktuálny Konrad leták prináša širokú škálu ponúk a zliav, ktoré vám umožnia ušetriť pri nákupe potravín a domácich potrieb. Konrad supermarket sa stará o to, aby jeho zákazníci mali prístup k kvalitným produktom za výhodné ceny. Kon-rad leták ponúka rôzne kategórie produktov, vrátane čerstvého ovocia a zeleniny, mäsa, mliečnych výrobkov, a mnoho ďalších. Konrad leták vám tiež ponúka informácie o nových produktoch a špeciálnych akciách v obchode. Sledovaním aktuálneho Konrad letáku môžete byť v obraze o najnovších ponukách a zľavách, čo vám pomôže plánovať svoj nákup efektívne, úsporne a v predstihu.

Konrad leták online

Online Kon Rad leták je skvelým spôsobom, ako ostať v obraze ohľadom aktuálnych akcií, zliav a noviniek, ktoré táto obľúbená potravinová sieť ponúka. Stačí otvoriť webové stránky Konrad, alebo navštíviť web MrOferto a tam nájdete všetko, čo potrebujete. Online leták Konrad vám predstaví aktuálne ponuky, sezónne akcie a zľavy na obľúbené produkty. Je to prehľadný a používateľsky priateľský spôsob, ako si naplánovať nákupy a ušetriť na obľúbených produktoch. Takže nezabudnite pravidelne sledovať online Kon Rad leták a využívať výhodné nákupy.

Konrad leták budúci

Budúci Kon rad leták sľubuje ešte viac zliav, akcií a výhodných ponúk pre všetkých svojich zákazníkov. Kon rad supermarket sa neustále snaží prinášať kvalitné potraviny a produkty do domácnosti za bezkonkurenčné ceny, a budúci leták nie je výnimkou. Konrad leták budúci je vždy dostupný online niekoľko dní dopredu. Svoj výhodný nákup si tak môžete naplánovať v predstihu a v pohodlí domova a ušetriť tak ešte viac. Taktiež nezabudnite na rôzne doplnky do domácnosti, ktoré vám pomôžu spríjemniť každodenný život. Ak hľadáte spôsob, ako ušetriť pri nákupe kvalitných potravín a domácich potrieb, budúci Konrad leták bude pre vás nepostrádateľným zdrojom informácií o aktuálnych ponukách. Nezabudnite sledovať najnovšie vydanie budúceho Konrad letáku, aby ste nezmeškali žiadne výhodné akcie, ktoréKonrad leták budúci pravidelne ponúka.

O obchode Konrad supermarket

Spoločnosť KON - RAD spol. s r.o. bola založená 20.09.1990 ako jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. V prvých 3 rokoch svojej existencie doviezla vyše 1000 kamiónov nealkoholických nápojov firmy Radlberger, na ktoré získala exkluzívny kontrakt v bývalej ČSFR. Popri explózii permanentne vznikajúcich a zanikajúcich firiem s podobnou činnosťou sa nielenže udržala na slovenskom trhu, ale expandovala do kvantity a kvality poskytovaných služieb.

Vďaka prepracovanej sieti interných a externých obchodných zástupcov, v súčasnosti spoločnosť Konrad supermarket poskytuje svoje služby na celom území Slovenskej republiky. Denne zásobuje priamymi rozvozmi cca 1000 odberateľov, okrem zákazníkov, ktorí nakupujú v maloobchodnej predajni osobne.

Sortiment a obľúbené produkty Konrad

Konrad supermarket a potraviny sa zameriavajú na predaj kvalitných a zdravých potravín. Väčšinu bežných produktov teda v obchode nájdete aj v alternatíve BIO. V obchodoch Konrat však myslia aj na spotrebiteľov s rôznymi alergiami a intoleranciami. Zákauníci tam preto nakúpia napríklad aj vegánske, bezlepkové, alebo bezlaktózové alternatívy. Okrem známych domácich slovenských a svetových značiek ponúka Kon rad supermarket aj výrobky vlastných značiek, ako sú Konrad Bio či Konrad Healthy Living. Konrad potraviny svojím zákazníkom pravidelne ponúkajú výhodné zľavy. Konrad akcie a zľavy na svojich stránkach pravidelne ponúka Kon-rad leták

Pobočky Konrad

Konrad predajne ponúkajú zdravé potraviny za čo najvýhodnejšiu cenu, častokrát doplnené o mnohé výhodné Konrad akcie. Obchody pritom využívajú najmodernejšie a najekologickejšie zariadenia, akými sú napríklad tepelné čerpadlá, solárne panely, LED osvetlenie alebo uzatváracie chladiace zariadenia. Cieľom predajní potravín Konrad je predávať ekologickým moderným spôsobom a šetriť tak prírodu pre budúce generácie. Konrad potraviny, alebo Kon Rad supermarket je možné nájsť v každom kúte Slovenska. K najnavštevovanejším pobočkám patrí Konrad Bratislava, Konrad Senec, alebo Konrad Modra. Konrad predajne šak môžeme nájsť v ďalších slovenskývch mestách.

Konrad Bratislava

Konrad Bratislava je obľúbeným supermarketom mnohých obyvateľov hlavného mesta aj okolia, ktorý ponúka pestrý výber potravín a výrobkov pre domácnosť. Nachádza sa v priestranných a moderných priestoroch, kde sa zákazníci môžu pohodlne pohybovať a v klude vyberať zo širokého sortimentu kvalitných a čerstvých produktov. Konrad supermarket je známy svojou priateľskou atmosférou, profesionálnym personálom a konkurencieschopnými cenami, čo ho robí ideálnym miestom pre každodenný nákup. V Konrad Bratislava zákazníci nájdu nielen čerstvé ovocie, zeleninu, mäso a pečivo, ale aj široký výber potravín, nápojov a iných potrieb pre domácnosť.

Ďalšie obchody

Ak KON - RAD leták neponúka to, čo hľadáte, prípadne si chcete porovnať aktuálne ceny, MrOferto Vám prináša najnovšie letáky mnohých iných obľúbených predajcov. Prezrite si aj ďalšie akciové letáky a nakúpte čo najvýhodnejšie!

Najnovšie články

Ovládnitě umenie soft skills: cesta k úspechu

Ovládnitě umenie soft skills: cesta k úspechu

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete práce sú technické zručnosti (hard skills) dôležité, ale čoraz viac sa ukazuje, že kľúčom k dlhodobému úspechu sú…

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

Domáci interiérový dizajn a DIY projekty: Vytvorte si útulný a funkčný pracovný kútik doma

V dnešnej dobe, keď mnoho z nás pracuje z domu, je dôležité mať miesto, kde sa cítime pohodlne a kde môžeme byť produktívni. Vytvorenie útulného a…

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

5 rýchlych a zdravých receptov pre zaneprázdnených profesionálov

V dnešnej uspáchané dobe, keď pracovné dni často plynia ako voda a čas je na vážkách, nie je ľahké nájsť čas na zdravé stravovanie. Mnoho ľudí sa…

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

Ako si urobiť digitálny detox: Spomalenie a znovupripojenie k svetu okolo seba

V dnešnej dobe sme neustále obklopení elektronickými zariadeniami - telefónmi, počítačmi, tabletmi. Aj keď nám technológia priniesla mnoho výhod a…